-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeurocze pyszczysko :loveu::loveu::loveu: Elmirko, wycałuj je ode mnie z każdej strony :loveu: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Leyla, moje gg 674 90 30, mail i telefon jest w 1 poście. Narazie nie będzie mnie na dogo... -
Nie mają sensu tu moje wypowiedzi, bo itak jest kilka osób, które lepiej ode mnie wiedzą, co ja myślę i co ja robię. Tym czasem żegnam, a te kilka osób niech dalej przekazuje, co mi się dziś przyśniło.
-
Grażynko, ja też prowadzę konto schroniskowe. Orzechowiec. I szczerze Ci powiem, że dla własnego spokoju i zdrowia... załóż nowe konto :shake: Admini mają Twoje poczynania zapewne w D, bo dla nich liczy się tylko masówka. Kiedyś prosiłam przez prawie 2 tygodnie o usunięcie jednego głupiego zdjęcia... Niestety chyba nie ma innego wyjścia. Co najwyżej zgłosić sprawę na policję... ale oni pewnie wyśmieją...
-
Madziu, PM ;)
-
[quote name='albiemu']Miśśśśka liczylaś na co? nie pytaj bo się nie dowiesz - do prawdy trzeba mieć odwagę. Każdy swoje wie i z tym żyć musi...[/quote] Powiedziała co wiedziała. Miśka, wierz komu chcesz, ja Cię przekonywać nie będę. Mówię, jak jest.
-
Na całe schronisko krzyczy nasz jamnisio z boksu... On tak okropnie prosi o dom :-( Przyokazyjnie poreklamuję tutaj Oskara... psina ma niewiele czasu na znalezienie nowego domu, w przeciwnym razie będzie go szukał, jako schroniskowiec :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-oskara-kochaja-mnie-musza-natychmiast-oddac-blagam-daj-mi-dom-141692/#post12592376"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/841/kopia2kopiap1000341.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-oskara-kochaja-mnie-musza-natychmiast-oddac-blagam-daj-mi-dom-141692/#post12592376"] [/URL]
-
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za offa, ale sprawa naprawdę bardzo pilna...:-( http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-oskara-kochaja-mnie-musza-natychmiast-oddac-blagam-daj-mi-dom-141692/#post12592376 -
[FONT=Georgia][SIZE=2][FONT=Verdana]Oskar, to wspaniały, 5-letni, zdrowy pies w typie Owczarka Niemieckiego. Mieszka ze swoimi ludźmi w mieszkaniu w bloku, od zawsze. Sielanka nadal trwałaby, psiak miałby wspaniały dom, gdyby nie... choroba jego Pani, która całkowicie uniemożliwia zajmowanie się psem. Pan natomiast cały dzień przebywa w pracy. Ludzie ci niesamowicie kochają swojego psa, lecz los okazał się dla nich wredny... Oskar samotny w domu się męczy, całymi dniami przesiaduje smutny pod drzwiami, wspominając jak to było jeszcze tak niedawno, gdy chodził na codzienne, długie spacery. Oskar toleruje suczki, natomiast w stosunku do psów nastawiony jest dominująco. Psiak uwielbia jeździć samochodem, długo spacerować, biegać... A teraz musi wegetować w pustym domu. [/FONT] [B]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domu dla Oskara. To przepiękny, silny, młody psiak, nie może przecież skończyć w schronisku i zaginąć pośród setek innych. [/B][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-oskara-kochaja-mnie-musza-natychmiast-oddac-blagam-daj-mi-dom-141692/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7274/kopia2kopiap100034111.jpg[/IMG][/URL] [B] W sprawie adopcji Oskara, proszę pisać na maila [I][email protected][/I], lub dzwonić pod numer [I]782 670 611[/I] - Anka.[/B] [CENTER][URL="http://img134.imageshack.us/i/kopiap1000341.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5332/kopiap1000341.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img134.imageshack.us/i/p1000310r.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4811/p1000310r.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/p1000358.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1792/p1000358.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='Miśka84']No ale zaraz bo ja czegoś nie kumam! Podobno sama powiedziałaś że pomoc niejest już potrzebna bo kierownik ma nowy wol. z Przemyśla. No to jak to jest?[/quote] Co takiego ? :question: Chyba nawet wiem, kto to sobie ubzdurał i Ci powtórzył. Wiedz Marta, że nigdy nic takiego nie powiedziałam. [quote name='Miśka84']A i z innej beczki. Czy na dogo jest jakiś wątek "rzeszowski"? Wczoraj znowu widziałam tego bezdomnego psiaka o którym pisałam z miesiąc temu. Z Albiemu, Halcia i 2 innymi paniami scigalysmy go ale gdzies uciekl. Moze zebrac ekipe z Rzeszowa i moze uda sie go zlapac. Ten psiak ledwo idzie a i podchodzi do psow[/quote] Jest wątek Kundelkowy. Też ciągle widuję tego psiaka. Z tego co mi wiadomo, to ciągle odbywają się na niego jakieś łapanki, ale psina wycwaniła się na tyle, że podchodzi do człowieka na bezpieczną odległość i jak nie ma nic do jedzenia, to odchodzi ;) Boję się tylko, że w końcu skończy pod kołami... kilka dni temu przebiegał przez tą ruchliwą ulicę pod Grafiką... Wg mnie im więcej ludzi będzie za nim biegało, tym bardziej pies będzie się wszystkich bał. Najlepiej dać mu spokój, w jakiejś karmie rzucić tabletkę sedalinu i złapać takiego "przyćpanego"...
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Fizia niestety nadal czeka... ale udało się za to dziś jednemu psiemu koledze :loveu: -
Szpilka, piszesz co innego, a robisz co innego. Nie Ty jedna z resztą. Jeśli moje działania są Ci tak obojętne, nie stawiaj się do mnie na co 2 wątku.
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Neczka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Aj... źle przeczytałam, rzeczywiście. Czyli tekst z 1 postu ? -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Neczka replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Kurczę... dziewczyny, bo ja żyję wiedzą z 1 postu. Na co Stefcio jest chory ? Robić te ogłoszenia ? -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska'] Nie mam słów aby opisać to jak się teraz czuję , mam wrażenie, że najlepiej będzie jak dam sobie z tym wszystkim spokój , żeby nie być przyczyną katastrofy dla kolejnych psów.[/quote] Renia, no co Ty... jesteś potrzebna tym psiakom. Z mojej adopcji przecież też wrócił Rubik i było wszystko w porządku z psem, tylko ludzie nie potrafili sobie poradzić :shake: -
Ależ te posty skaczą :mad: __________________________ an1a, nie wkurzaj się na mnie od razu, ok ? Mam kantar, ale moja sucz ma go w D. Jest dużo lepiej, a od kilku tygodni sobie jeszcze klikamy... [quote name='zerduszko'] Zresztą zakładanie czegoś "bo ciagnie" i zero pracy and zachowaniem jest średnim pomysłem.[/quote] To też widzę w odnośniku do mnie. Piszę o stosowaniu różnych rzeczy, które są wg mnie pomocne. Skąd wniosek, że kompletnie nie pracuję nad jej zachowaniem ? Deylę mam ze schroniska. Jak trafiła do mnie, była istnym szajbusem, który wszystkich i wszystko miał gdzieś i cieszył się jedynie tym, że nie siedzi już w boksie i nie dostaje świńskiego łba na śniadanie. Jest u mnie od roku, postępy są ogromne, suczka bardzo lubi poznawać nowe komendy, pracować z człowiekiem. Jednak czasami wychodzą jej na przeciw 2 rozbawione labki i ciężko jest jej się wtedy skupić... Ciągle pracujemy...
-
...........i post przeskoczył
-
Wg mnie najlepsze są szelki... których nazwę oczywiście zapomniałam. Takie ze zwężającymi się tylnymi "sznurkami". Moja psina nosi je na zmianę właśnie z drobną kolczatką i zwykłą obrożą, coby się psisko nie przyzwyczaiło do jednego, w którym itak będzie można ciągnąć :roll: Nie rozumiem jednak, jak ludzie mogą zakładać na szyję swojemu psu, bez względu na jego rozmiary takie kolce :shake: [URL="http://img44.imageshack.us/i/screenshot1246964293.jpg/"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1038/screenshot1246964293.th.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='an1a']No właśnie.. to w takim razie po choinkę kolczatka, która 1. jest źle założona (bo nie może być luźna!) i automatycznie 2. źle używana?[/quote] Po jeden. Jest luźna kiedy pies idzie dobrze (wtedy się często obraca), gdy zaczyna ciągnąć - zaciska się. No nie ? ;) Po dwa. Automatyka zaginęła we wcześniejszej odpowiedzi :)
-
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu, narazie mogą być. Czekajmyy... ;)