Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Niestety u Zmorki nic nowego... nikt nie dzwoni, nie pisze :shake:
  2. Fajnie by było aktualizować stronę wolontariatu, bo pełno psów z działu "do adopcji" już od dawna w nowych domach, a ludzie dzwonią i się wkurzają...
  3. Ciekawe, czy by się Bezuchowy szaleniec bawił z moją czarną wariatką :evil_lol:
  4. Cyganek jest już bardzo blisko końca... Nadzieja umiera ostatnia ? Moja już chyba zaczyna wygasać :shake: Strasznie się tuli to psisko, bardzo potrzebuje człowieka. Ale człowiek ma go ciągle gdzieś. Taki czarny, taki stary, taki pospolity... :-(
  5. Dogo, psiaki nie są już w betoniakach. A na dzień dzisiejszy betoniaki to już u nas bardzo dobre boksy - zacienione, duże ;) Sesję dałoby się załatwić, tylko, że ja ostatnimi czasy kompletnie nie mam czasu na fotki. Zawsze jest do roboty pełno innych ważnych rzeczy... A fotki dorabiam tylko schroniskowym nowościom, coby na schroniskowe konto na naszej-klasie wstawić... Pozdrawiam :)
  6. Livcia ciągle przez kogoś przespacerowywana na żywo :roll:
  7. Miał być domek, miało być tak pięknie... no i nie potrzebnie się ucieszyłam, bo ludzie o Goranie zapomnieli :-( Psina wspaniała biega codziennie w schronisku, chociaż przez te upały, to po załatwieniu potrzeb, okrążeniu kilku kółeczek na wybiegu i przywitaniu się z człowiekiem, wraca od razu grzecznie do boksu i kładzie się zmęczony na kocyku... Zamiast wysiadywać w domu na kanapie pod dłońmi kochających ludzi...:shake:
  8. Słyszeliście kiedyś o tricolorowym kocurze ? Ja tylko raz w życiu słyszałam o takim przypadku. Każdy tricolor to kotka. Kilka psiaków znalazło ostatnio wspaniałe domy.
  9. Aisza od soboty w nowym, genialnym domu w Krakowie z Markiem - ukochanym właścicielem.
  10. Leni, a może tak: [quote][COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#808080] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=#000000][B]PAMIĘTAJ PIES NIE JEST RZECZĄ PIES KOCHA - JEST WIERNY I ODDANY[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][COLOR=#000000][SIZE=3][FONT=Verdana][B]NIE LICYTUJ - zadzwoń! - wyślij maila! Wszystkie oferty nie poprzedzone telefonami będą usuwane[/B].[/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla psa. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiedniego opiekuna.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#000000]Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Jeżeli nie możesz, nie chcesz adoptować NIE OBSERWUJ w ten sposób wzbudzasz niepotrzebne nadzieje[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#000000]Aukcja wystawiona jest przez wolontariuszy, którzy nie pobierają z tego tytułu żadnych opłat.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#000000][U]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej[/quote][/U][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  11. Wtatara, przecież wymieniłam wyżej ogłoszenia Layli... :roll: Alegratkę można wyróżnić sms'em.
  12. Przykład nie do kitu, bo w końcu zajarzyłam :evil_lol: Dzięki za cierpliwość ;)
  13. ...a ON, to każdy czarny podpalany, większy psiak :evil_lol: [B]stratoos[/B], fajne psisko spotkałaś :) Moja też nosi w pysku zakupy... z tym, że nie bezinteresownie - są to przeważnie rzeczy z zoologa, czyli te, które itak miały trafić w jej pyszczysko :)
  14. Może to ta godzina i ja już nie myślę, ale nie mogę pojąć jeszcze jednego. uwaga, znowu lecą cytaty ;)[quote name='shin'] Podatek, tak ogolnie, nie wnikajac juz czy od psa, czy sprzedazy, jest obowiazkowy.[/quote] Jak to się ma do: [quote name='shin']W naszym kraju [B]od 01.01.2008 nie obowiazuje[/B] [B]podatek[/B] [B]od posiadania psa[/B].[/quote] Chodzi o to, że ludzie dla wygody nazwali teraz podatek opłatą, której pobierać nie muszą ?
  15. Zwłaszcza starych psach, o których już i po i przed wakacjami praktycznie nikt nie myśli... :shake: A Cyganowi nie zostało już wiele czasu...
  16. Wyżej pisałeś [quote name='shin']W naszym kraju [B]od 01.01.2008 nie obowiazuje[/B] [B]podatek[/B] [B]od posiadania psa[/B].[/quote] Teraz[quote name='shin']Podatek jest obowiazkowy, i czy gmina chce, czy nie chce, czy jej sie to oplaca, czy nie - sciagac to musi. [ciach...........] Oplata nie jest obowiazkowa[/quote] Chyba coś źle rozumuję, bo nie kumam kompletnie :eviltong: To [B]podatek[/B], który jest obowiązkowy już nie obowiązuje, ale trzeba uiścić [B]opłatę[/B], która nie jest obowiązkowa? :hmmmm::grin: Nasuwa mi się 1 podsumowanie: OLEWAJMY OPŁATY I PODATKI :evil_lol:
  17. A możliwe. Dokładnie nie pamiętam, czy było sformułowane "podatek" czy "opłata" :) A ta opłata... to różni się czymś prócz nazwy od podatku ? :diabloti:
  18. [quote name='becia66']tylko allegro niestety.....:shake:[/quote] Beata, jesteś pewna, że tylko allegro ? Z tego co pamiętam, to Karolina pisała tekst, a my z Figą robiłyśmy ogłoszenia. [quote name='figa33']Lajla w eoferty interpress kupiępsa dwukropek przygarnijzwierzaka (...) Lajla w cafeanimal i alegratce [/quote] [quote name='Neczka'] A tak ogłaszamy się na: [LIST] [*]alegratka.pl (można wyróżnić sms'em) [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]warszawa.gumtree.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [/LIST] [/quote]
  19. [quote name='shin']Po raz kolejny: w Polsce od jakiegos czasu podatek od posiadania psa nie obowiazuje.[/quote] Więc dlaczego, kiedy spóźniłam się ostatnio z podatkiem, przyszło mi zawiadomienie, żeby jak najszybciej zapłacić... ? Mieszkam w Rzeszowie, mam 2 schroniskowce i jedno nadmorskie znalezisko.
  20. ............
×
×
  • Create New...