-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Masza - mix. amstaffa zamieszkała w Warszawie
Neczka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
No i jak tu nie kochać bullowatych ? :loveu: I jak tu kochać ludzi... :nonono2: Mam nadzieję, że jak maleńka znajdzie już wspaniały DS i troszkę podrośnie, to jej nowi ludzie będą przesyłać zdjęcia podrostka ;) Przepiękna jest. -
A może przyjechałabyś odwiedzić Chabę ? ;) Nie masz tak znowu daleko ... ;)
-
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Cisza... cholerna cisza:shake: -
[B]Majka[/B], gdzie wypatrzyłaś naszego Chabakuka ? ;)
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='madcat1981']Bardzo fajny tytuł wątku :lol:[/QUOTE] Trzymajmy więc kciuki za domek. A jak nie wypali, to mam nadzieję, że ten tytuł przyciągnie kogoś fajnego dla Jean'a ;) -
Mozzart nadal czeka... niestety zdjęcia mi nie wyszły zupełnie. Postaram się obrobić przynajmniej jedno, ale nie mogę nic obiecać...
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dzięki bardzo ;) Może w końcu się uda... ten pies ma naprawdę nikłe szanse na adopcję. Po pierwsze - chora skóra, po drugie - TTB = zabójca:roll: , po trzecie - chłopak nie lubi innych psów :shake: -
A u Mozzarta zapanowała wielka cisza...
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
W boksie bardzo smutny... to prawda. Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie schroniska - [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=564&Itemid=21"]klik[/URL]. Można tam też zobaczyć zdjęcie łańcucha, na którym "przywiązał się do bramy". A co do ogłoszeń - bardzo dziękuję. Tekst z pierwszego postu nie może być ? Za długi ? -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
W takim razie samotnie wyruszę na poszukiwanie... ;) Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208581-Przeuroczy-pit-bull-quot-przywi%C4%85za%C5%82-si%C4%99-smycz%C4%85-do-schroniska-quot[/url] -
[B]Hackenbush to około 4-letni, wykastrowany TTB.[/B] Pozwolę sobie opisać w skrócie jego historię... [B]Został znaleziony w grudniu zeszłego roku przywiązany do schroniskowego ogrodzenia. [/B]Widziano chwilę wcześniej "zabłąkane auto" kręcące się po okolicy. Zapisano numery. Okazało się, że to właściciel psa. Jednak człowiek ten wraz ze swoim znajomym policjantem :roll: wymyślił taką o to cudowną opowieść: "jechałem tędy do znajomych, zatrzymałem się, by wyprowadzić psa na spacer a ten mi uciekł. pewnie sam przywiązał się do ogrodzenia. a tak wogóle, to przybłąkał się kiedyś do mnie, więc to nie jest mój pies...". Podkreślam - znajomy policjant. Oczywiście wniosek o porzucenie umorzono. Hackenbush już pół roku spędził w schronisku. Wiemy o nim tyle, że [B]jest niesamowicie przyjazny i łagodny w stosunku do ludzi[/B]. Pozwala robić ze sobą wszystko (zastrzyki bez kagańca, wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, etc.), ładnie chodzi na smyczy. Jednak [B]mocno nie toleruje innych samców.[/B] [B]Pies od kilku miesięcy jest leczony[/B] na ciągle powracające, nie zaraźliwe dla innych zapalenie skóry (najprawdopod. o podłożu alergicznym)... W schronisku niestety nie ma możliwości zadbania o jego dietę i czystość tak, jak można by to zrobić w prawdziwym domu. Szukamy dla niego dobrego domu stałego bądź tymczasowego. Bez innych samców. Pies przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. [CENTER][B][U]Kontakt: [/U]tel. 16 672 07 07 mail: [email][email protected][/email] [/B][LEFT][B]Baner, proszę się częstować ;)[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208581-Przeuroczy-pit-bull-quot-przywi%C4%85za%C5%82-si%C4%99-smycz%C4%85-do-schroniska-quot"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/184/564image8.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]nowe zdjęcia w postach #80 i # 81[/B][B], str 4[/B] [/COLOR] Pierwszy dzień w schronisku [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/63008568.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3980/63008568.jpg[/IMG][/URL] Kilka dni później [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/71562270.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6759/71562270.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/53362430.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9387/53362430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/92410049.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2295/92410049.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/30294735.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6372/30294735.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
-
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, proszę się częstować ;) Znasz może kogoś, kto na dogomanii zajmuje się adopcjami bullowatych ? Biorę się właśnie za wątek psiaka w typie pita... -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Oby tylko domek wypalił... zobaczymy co z tego będzie, jeszcze nic na 100% -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/1005649g.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2358/1005649g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/1005657.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/43/1005657.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/863/100b5670.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/8222/100b5670.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/863/1005492.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/4889/1005492.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/847/1005494b.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/3738/1005494b.jpg[/IMG][/URL] -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/1005610m.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2839/1005610m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/193/1005613j.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/7580/1005613j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/1005614l.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2404/1005614l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/1005616e.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7913/1005616e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/1005623h.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3343/1005623h.jpg[/IMG][/URL] -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No to jedziemy z fotkami (wczoraj padłam i nie dałam już rady... ;) ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/1005604.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/5213/1005604.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/1005606s.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2438/1005606s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/1005607r.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4593/1005607r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/1005608.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/4382/1005608.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/1005609s.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9929/1005609s.jpg[/IMG][/URL] -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jean bawił się dziś na wybiegu ze swoim nowym kumplem bokserem Bombajem. Chłopak lubi dominować, ale wystarczy powiedzieć stanowczo cokolwiek by się odczepił i mamy spokój ;) No i mam jeszcze jedną wiadomość. Jest osoba z okolic, która interesuje się adopcją psa, ale pewności w 100% brak. Zdjęcia później. -
Chabakuk skacz w górę od samego rana ;)
-
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj Flapciu, może dziś jest Twój dzień... -
Sympatyczny Mozzart i jego kolejny poranek w schronisku...