Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Będę pod koniec tygodnia w schronisku i postaram się sprawdzić jak Mozzart reaguje na inne zwierzęta. Choć prowadzony do boksu delikatnie powarkiwał na zaczepiające go psy które biegają po schronisku luzem, myślę, że będzie w porządku.
  2. A więcej zdjęć chłopczyka można znaleźć na [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=709&Itemid=7"]naszej stronie schroniskowej[/URL]. Zapraszam ;)
  3. Mówiłam o Waszej pomocy :) I mam nadzieję, że niedługo będę mogła powiedzieć, że dobrzy ludzie właśnie jadą po Jean'a do schroniska :)
  4. Ja wiem, że nie dasz jej uciec ;)
  5. [B]Roma[/B], kierownik był przed chwilką z chłopakiem u kotów - raczej nie polecamy :eviltong: Tzn. niby bez agresji ale jak kociaki zaczęły uciekać, to psiur od razu włączył instynkt łowcy i chętnie pobiegłby za nimi. Jeśli chodzi o psy - jak najbardziej w porządku. Ogólnie wystąpił brak zainteresowania, jest bardzo spokojny i uległy. A apropos ciągnięcia na smyczy o którym mówiłam Ci przez telefon - to też na pewno z braku wybiegu... Może jakby sobie pośmigał po trawce, to chęć rządzenia na smyczy minęłaby. [B]Figa[/B], zajrzę wieczorem, jak wrócę z pracy. Dzięki za pomoc.
  6. [quote name='Saphira']Podaje Ci link do forum [URL]http://www.podhalan**********[/URL] Nie wiem dlaczego nie działa?[/QUOTE] Musisz wrzucić spację gdzieś pomiędzy link, bo dogomania zablokowała opcję wstawiania linków do innych forów :roll: Dzięki. [quote name='mc_mother']Jestem:) Założę mu dziś wątek na forum podhalana.[/QUOTE] Dziękuju ;)
  7. Oby tylko nie obudził się w niej instynkt przeskakiwania przez ogrodzenia... :confused:
  8. Może mnie chociaż troszkę pamięta... założę się, że jej nie opowiadałaś o mnie :watpliwy:
  9. Minął już kolejny rok, a Coruszka nadal czeka... starsza o rok. W boksie nadal z kolegą Harrym bezproblemowo. Oboje nieszczęśnicy czekają. Jedyne, co wyrywa ją ze smutnej codzienności to spacery poza schronisko. Szkoda, że tak rzadko.
  10. Buraś biega na dziś dzień po schronisku luzem. Świetnie dogaduje się z innymi psami i wita radośnie przy bramie każdego odwiedzającego. Burcio jest świetnym kandydatem do domu z ogrodem, byleby mieć własną budę i człowieka. Pomimo, iż ma możliwość wchodzenia do budynku, Burek woli robić sobie przerwy na odpoczynek udając się do najbliższego wolnego boksu i tam oblegając budę.
  11. Flaps czuje się dobrze (na tyle na ile dobrze można się czuć w schronisku). Mieszka teraz w boksie z koleżanką, szaleje codziennie po wybiegu i trzeba przyznać, że jest bardzo grzeczny. Na spacerku ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo ciekawski. Tylko gdzie ten dom... czy wszyscy już o Flapku zapomnieli ?
  12. Przepraszam, przepraszam :D ...ale ja wcale nie powiedziałam, że Frocia nie jest przepięknością terrierową - bo przecież każdy widzi jaka ona piękna, więc nie trzeba tego pisać. Ostatnimi czasy dosyć często zdarza się nam jeździć do Warszawy z psiakami, trzeba będzie się spotkać ! :eviltong:
  13. Dopiero teraz doczytałam parę postów wstecz... wg mnie Kamcik nie była bita. Boi się wszystkiego dlatego, bo tyle lat siedziała sama w boksie i jak przerażona trafiła do schroniska - taka została. Nie miała kiedy otworzyć się na ludzi. Wielkim plusem jest na szczęście to, że szybko przyzwyczaja się do swoich nowych opiekunów.
  14. Dzięki, na pewno się odezwę ;)
  15. Zaczniemy produkować takie dalmatyńczyki na szybkę w TV :-)
  16. [quote name='kamilawa']Zmorka, kochana co tam u ciebie??? :razz: Masz juz swój wymarzony domek ? :loveu:[/QUOTE] Niestety Zmorka nadal samotna... Jest ulubienicą jednego z pracowników, który zabiera ją na długie spacery. Zaczyna się ciepły okres, Zmorka będzie wychodziła na spacery do rzeczki, w której lubi się kąpać... szkoda tylko, że musi wracać z powrotem do boksu:sad:
  17. Matylda / Agata nadal czeka w schronisku na... zbawienie chyba. Została między zasie wysterylizowana. Jest nadal pełna energii, spontaniczna i nie ujęto jej ni grama urody. Przez te wszystkie lata zainteresowała się nią tylko jedna osoba... niestety wybrała innego psa. Spoza schroniska.
  18. Widać na zdjęciach, że Frocia ma się dobrze ;) ...a czy mi się wydaje, czy dziewczynce się troszkę przytyło ? :diabloti:
  19. Kojarzycie może jakieś podhalanowe fora na których można by ogłosić chłopaka ?
  20. Nikt nie lubi dalmatyńczyków... ? ...a [I]Cruella de Mon już się szykuje :evil_lol: [/I]
  21. Zuzka, jak Kamcia na spacerach ? Przeszedł troszkę strach przed ludźmi ?
  22. Mozzart to około 6-letni, wykastrowany, duży, silny pies przyjaźnie nastawiony do świata. Najprawdopodobniej całe swoje życie spędził na łańcuchu. Pomimo nie najmłodszego już wieku i nie ciekawej sytuacji, z którą przyszło mu się zmierzyć, Mozzart jest psem bardzo sympatycznym i pełnym optymizmu. Szukamy dla niego dobrego, kochającego domu z ogrodem. Mozzart byłby zapewne wspaniałym psem stróżującym jak i towarzyszem całej rodziny. Pies przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. [U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U] tel. 16 672 07 07 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U]Baner do pobrania dla chętnych[/U] ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208328-Podhalan-du%C5%BCy-Golden-czyli-bezdomny-Mozzart"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/5284/mozz.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]nowe zdjęcia - str. 5, post #107[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/mozw.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4102/mozw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/535/18251673.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4073/18251673.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/36264676.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5834/36264676.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/405/10226167.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3158/10226167.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/14/mozzkg.jpg/"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8832/mozzkg.jpg[/IMG][/URL]
  23. [B]Na imię mi Jean Paul, lat 4. [/B]Mówią - piękny pies, lubię dalmatyńczyki. I odchodzą. Bywają dni, że nie przychodzą wogóle. Wtedy tracę nadzieję. Kilka tygodni temu mój Pan wziął mnie na spacer jak zawsze. Wsiadłem do samochodu, lubię przejażdżki. Nagle otworzył drzwi i... odjechał. Zostałem sam, przygarnęli mnie ludzie, którym szybko znudził się "pies w kropki". Mieszkam w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. Jestem psem bardzo ciekawskim, uwielbiam spacery i wciąż poszukuję nowych wrażeń. Moim marzeniem jest nie wracać do boksu, ale do prawdziwego domu. Takiego z człowiekiem tuż obok. Takiego, gdzie będę miał własny kocyk w ciepłym kącie. [U]Kontakt w sprawie adopcji psa[/U] tel. 694 789 169 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U]Baner do pobrania[/U] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208324-Dalmaty%C5%84czyk-z-orzechowskiego-schronu-szuka-domu-dla-wszystkich-jego-kropek"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1719/jeank.jpg[/IMG][/URL] _________________________________________________________________________ [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/31797441.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/8435/31797441.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/806/83850770.jpg/"][IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8485/83850770.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/148/74113599.jpg/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4866/74113599.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/16498801.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8434/16498801.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/832/11732560.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3370/11732560.jpg[/IMG][/URL]
  24. Maleńka Chaba czuje się świetnie. Zachowuje się jak każdy zdrowy szczeniak (czasami nawet przegina ze swoją żywiołowością). Do schroniska przyjeżdża coraz mniej osób... nikt nie interesuje się malutką.
  25. Apropos tytułu wątku - Kama jest z ORZECHOWIEC :roll:
×
×
  • Create New...