Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Jak obiecałam, wstawiam wczorajsze zdjęcia Chabakuka. Niestety żadna rewelacja... suczka to istne sreberko, które nie potrafi ustać ani kilku sekund przed obiektywem. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/1004973v.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9362/1004973v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/1004970k.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9798/1004970k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/1004966o.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4439/1004966o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/1004960z.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8074/1004960z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/1004957.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2624/1004957.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/1004977c.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/425/1004977c.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='zuzka']Cioteczko nie martw się o czarnulke ona u mnie tez szybko odzyska radosc życia . Oczka ta z mojego banerka byla jeszcze większym strachulcem jak przyjechała do mnie a teraz jest rozbrykaną pannica .[/QUOTE] Nie martwię się, wiem, że znalazła najlepszy tymczas pod słońcem. Tylko tak ciężko się rozstać... chyba nie byłabym dobrym DT dla psiaków
  3. [quote name='danka4u1']Zdjęcia Kamy przepiękne. Widzę, ze w Rzeszowie miała towarzystwo- taka mała psinka pod biurkiem. [/QUOTE] Kamcia miała towarzystwo o wielkiej rozpiętości gatunkowej ;) Mam swoje 4 psy, z którymi dogadywała się świetnie, koty też w porządku - co myślę będzie ważne w ogłoszeniach, spała nawet z królikiem. Jest suczką, która przyzwyczaja się naprawdę szybko - poza tym, że znamy się z Kamą ze schroniska, przez te parę dni spędzonych u mnie była tak we mnie zapatrzona (z wzajemnością), że nie odstępowała mnie na krok, a wczoraj zaczęła wskakiwać na łóżka, machać ogonkiem, biegać radośnie po mieszkaniu i zapraszać do zabawy. Trzymam mocno kciuki za dobry domek ! [SIZE=1] [COLOR=wheat]I kurczę... tęsknię za tym małym czarnuchem...[/COLOR][/SIZE]
  4. ...a no i zapraszam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] tam wrzuciliśmy więcej zdjęć suni
  5. Witam wszystkich i dziękuję serdecznie każdemu kto przyczynił się do pomocy naszej orzechowskiej Kamie. W szczególności podziękowania należą się Panu Pawłowi, z którym pozostajemy w kontakcie już od ponad roku i to dzięki niemu Kama mogła opuścić schronisko. Dziękuję Pani Krystynie za przyjęcie małej pod swój dach ! Kamcia dotarła cała i zdrowa do domu. Jestem pewna, że szybko się przyzwyczai, tym bardziej, że u mnie podczas 4-dniowego pobytu poczuła się jak odwieczna lokatorka. Trzymam kciuki za szybką adopcję do wspaniałego domu ! A jako "smaczek" wrzucam parę zdjęć niuni z pobytu u mnie, w Rzeszowie. [URL=http://img101.imageshack.us/i/kamcik.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2497/kamcik.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/kamcik1.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6682/kamcik1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/kamcik2.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8616/kamcik2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img857.imageshack.us/i/kamcik3.jpg/][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8545/kamcik3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img824.imageshack.us/i/kamcik4.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7285/kamcik4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img607.imageshack.us/i/kamcik5.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7590/kamcik5.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze raz wielkie dzięki ! Pozdrawiam, Anka
  6. Nie dziękuj, to mój obowiązek :D W takim razie pozdrawiam ciepło Was, jak i Gryzię z rodzinką i znów milknę na moim "nie-najulubieńszym" forum ;) 694 789 169 - w razie potrzeby - zawsze do zwierzęcych usług ;)
  7. Cieszę się, że udało się Wam dogadać ;) Kenny, a czy Ty przypadkiem nie brałaś jakieś 2 lata temu naszej orzechowskiej Gryzeldy ? ;)
  8. Nie napiszę, bo zaraz okaże się, że przecież itak przekręciłam wersję ;) Chcesz wiedzieć - dzwoń do schroniska, jeżeli ktoś tam zechce z Tobą konwersować to Ci powie. A wydaje mi się, że tylko ja, na głupią chwilę zapomnienia i znudzenia, zniżyłam się do pewnego poziomu i napisałam na dogopojeb... anii.
  9. [quote name='Miśka84'](...)Chyba, że masz problem z czytaniem?![/QUOTE] Nic z tych rzeczy. Za to Ty masz problem ze sobą. Jak zaczynałaś jeździć do Orzechowiec, wszyscy mieli Cię daleko i głęboko w ... - sama wiesz gdzie. Pamiętasz, jak mówiłaś do mnie, że "oni są dziwni, tylko Ty jesteś w porządku" ? Byłam wtedy jedyną osobą, która z Tobą rozmawiała, żebyś nie odstawała od grupy, żebyś się w niej źle nie czuła. Pamiętasz ? Pewnego razu Szanowne Towarzystwo zaczęło się do Ciebie odzywać - gdy zaczęły się awantury ze mną. A po co ? Po to, żebym została sama. No i poleciałaś do nich posłusznie i razem z nimi zaczęłaś snuć ploty, głupie domysły i oszczerstwa przeciwko mnie. A ja kiedyś Cię szanowałam... za to, jaka byłaś kiedyś. A majuska jeśli już zapowiedziała, że nie wtrąca się w dyskusję - niech dotrzyma słowa. Z resztą zaczęła jeździć do schroniska długo po tym, jak cała sprawa między mną a Martą zaistniała. I jeszcze jedno Marta... szkoda, że aż taki wpływ ma na Ciebie pozycja w grupie. Przypomnij sobie ten moment, gdy wszyscy, którzy teraz tak sztucznie hołubią plotkowali na Twój temat, że jesteś "jakaś dziwna"...
  10. [quote name='majuska']Anka obiecywałaś, że nie będziesz odpisywać na wątkach, bądź chociaż w tym jednym temacie odpowiedzialna:cool3::eviltong:[/QUOTE] Komu jak komu, ale Tobie to ja nic nie obiecywałam ;) ...odpowiedzialna osobo (aż śmiesznie to brzmi w kontekście do ciebie) :D
  11. [quote name='Miśka84']Wiecie co z Jankesem? Podobno kierownik z Neczką nie dotarli w zeszłą sobotę.[/QUOTE] Jak zwykle sprawdzone informacje :D
  12. [quote name='epe'](...) A może nie chcą powrotu starego psa do schronu?:-( I jest im to obojętne co się z nim stanie? Jednego na utrzymaniu mniej:diabloti: Proponuję stałą "współpracę" na linii Orzechowce - p.Ela:cool3: W szybkim tempie wyadoptują dużo staruszych psów:-([/QUOTE] Radzę zastanowić się nad miarą swojej wypowiedzi, jeśli wogóle szanowna 'epe' ma możliwości intelektualne by móc głębiej myśleć. Nie jestem tu po to by tłumaczyć cokolwiek i kogokolwiek. Jeśli ktoś z obecnych tu inteligentów / ludzi bez skazy czystych jak łza / domorosłych behawiorystów psio - ludzkich / (...) czy innych wszystko wiedzących cwaniaków ma ochotę doinformowania się o stanie faktycznym sytuacji - zapraszam do mojego podpisu. Znajdziecie tam numer kontaktowy, pod który można zawsze zadzwonić i poprostu... zapytać. Jeśli jednak w/w istoty stawiają na żywienie się plotkami / pomówieniami / wiarę w internetowe historyjki / (...) i inne tego typu "AVE NIEDOINFORMOWANIE" - zachęcam do dalszego wypisywania niedorzeczności w jakże prawdomównym towarzystwie na tym cudownie zbawczym forum. Zachęcam również do produkowania się przy cytowaniu mojej powyższej wypowiedzi. Każdy lubi się czasem pośmiać - z miłą chęcią dowiem się standardowo jaką to jestem "k... , d... , s..." . Jesteście lepsi niż najlepsze kabarety :)
  13. Tylko w Metrze byli kilka razy, tak to nie...
  14. Zagapiłam się... ;) Już zmieniam tytuł i zaraz mod wypatrzy :)
  15. Ja rozumiem, jak to jest z tym wyginaniem... ;) Agatko, napisałabyś do Marysi albo Izy ? Chociaż z tego co pamiętam, Iza ostatnio bardzo zapracowana...
  16. A&S, mam to samo... psiaków w schronisku 190 i tyle ogłoszeń trzeba :shake: Zrobić wszystkim fajne zdjęcia, opisać + jeszcze kociaki są... Ale da się radę ;) Jak się chce, to potrafi :roll: Ula, Pani odpisała ? :cool3:
  17. Możliwe, że ktoś spiłował Frociakowi ząbki, albo bardzo chciała się skądś uwolnić i ... :shake:
  18. Pytał... miał dzwonić i jak zwykle :nonono2:
  19. Kama, z tego co pamiętam, Frocia szczepiona była kompleksowo tj. wścieklizna+zakaźne jedną szczepionką. W poniedziałek powiem Ci napewno i zapytam jeszcze o datę ostatniego odrobaczania ;)
  20. No ubita pchełka to już raczej nie ma możliwości zestresowania się :D Myślę, że możesz i dzisiaj. Ja wszystkie psiaki dotąd kąpałam 1 dnia i nie odbiło się to w żaden sposób w przyszłości ;) W schronisku Frocia chodziła po schodkach, nie załatwiała się w pomieszczeniu, więc to pewnie wina stresiora :-x We czwartek chodziła za mną krok w krok, chciała zwiedzać całe schronisko i nawet zaczęła zaczepiać mnie do zabawy, opierała się łapkami o nogi... Jak tylko się zacznie oswajać, zobaczysz, jakie cudności wyjdą z tego kłębuszka nerwów ;) Uwielbiam, jak psiaki tak leżą :loveu::loveu: [URL=http://img43.imageshack.us/i/marzec09072.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6411/marzec09072.jpg[/IMG][/URL]
  21. Pchełki ? :question: Nigdy bym nie powiedziała :hmmmm: W takim razie kąpiel przyda się jak najszybciej... Kama, a te fotki to już takie po wyprzytulaniu, czy jeszcze przed ? ;)
  22. Mari, a ile nieszczęść Ty u siebie trzymasz ? ;)
  23. Clo, napiszę to samo, co na wątku Orzechowskiego Cyganka Nie lepiej ? ;)
  24. To jasne, pierwsze musisz ją porządnie wytulić i wycałować ;) Dopiero takiej wytulonej Froci fotki chcę oglądać :loveu:;)
  25. [quote name='Miśka84']Tak wie, bo Majuska napisała.[/quote] Ty za to nic nie wiesz :) Kama pamiętaj, fotki to podstawa :evil_lol:
×
×
  • Create New...