Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Witaj piękny kropkowany... za raz rozpoczniemy sesję zdjęciową ;)
  2. Nie odzywałam się na wątku, bo wogóle nie odzywałam się na dogomanii... Było mnóstwo nieprzyjemności, ale mam nadzieję, że po tych paru miesiącach będę spotykać tutaj ludzi, który chcą pomagać zwierzętom a nie leczyć swoje kompleksy kosztem biednych stworzeń. Jestem właśnie w schronisku, jutro zrobię Burciowi nowe zdjęcia.
  3. Jestem w schronisku, nie dam rady podłączyć tu aparatu bo mi coś nie kontaktuje... Wracam do domu jutro późnym wieczorem, ale zdjęcia są i jutro też porobimy ;)
  4. Dzięki za banerki... i za obecność ;)
  5. I to był już kolejny śnieg, kolejna zima, którą Cora spędziła w boksie. Znowu lato... oby już nie kolejna jesień.
  6. Jakbyś przesłała mi zdjęcia, mogłabym wstawić je na stronę schroniska ;) A u naszego Mozzarcika cichutko... Dzisiaj zobaczę się z psiakiem i postaram się jeszcze dofocić.
  7. Witam dalmatynka i jego przyjaciół. U mnie niestety nadal cisza... zero chętnych. Jadę za chwilę do schroniska, postaram się zrobić chłopakowi jeszcze parę zdjęć.
  8. W przyszłym tygodniu, myślę, że gdzieś koło środka.
  9. Przychodzą do mnie od czasu do czasu maile z odświeżaniem ogłoszeń... ale za nic nie przypomnę sobie na jakich portalach :eviltong: A nawet jak się odświeżają to itak są daleko w tyle. Trzeba zrobić akcję z ogłoszeniami. [B]Barb[/B], dziękuję za pomoc w ogłaszaniu ;)
  10. [quote name='barb']A moze jeszcze zgłosi się po niego wlasciciel. Już minęlo 14 dni od przyjęcia Mozarta do schroniska? Bo na stronę zostal dodany dopiero 22.05.2011 r. Jeśli błąkal sie po mieście to moze komuś zwial? A on z Przemyśla jest dowieziony czy z Jaroslawia?[/QUOTE] Może się zgłosi, ma na to 14 dni. Ale domku szukamy od zaraz. Osobiście wątpię we właściciela. Nie wiem skąd Mozzart został dowieziony. Trzeba pytać kierownika, dla mnie to nie ważne. [B]Saphirko[/B], a co słychać u Fryci ? ;)
  11. Dzięki wielkie za wrzucenie Jean Paul'a na dalmatki ;)
  12. [B]PROSZĘ O SPOKÓJ...[/B] :modla: Jeśli nie zgadzamy się ze zdaniem drugiej osoby lub poprostu nie możemy się porozumieć, czasami lepiej nie mówić nic. ;) Sama doświadczyłam tego na tym forum. [B]Roma,[/B] właśnie o to mi chodziło z ciachaniem :eviltong: Tzn. żeby nie było problemów z pseudo. [quote name='barb']To pewne, ze nie zgłosi sie wlaściciel i że pies zostal wyrzucony z samochodu? Na na stronie schroniska jest napisane "... najprawdopodobniej wyrzucony z samochodu" - skąd takie domniemanie ? .a to cytat ze strony schroniska..nowo przyjęte zamieszkują w boksach kwarantanny, [B]gdzie przez najbliższe 14 dni oczekują[/B] na swoich poprzednich właścicieli." [/QUOTE] Ludzie, którzy znaleźli błąkającego się po okolicy psa ponoć widzieli jak ktoś wyrzucił go z auta. Stąd nie piszemy "na pewno", bo pewności 100% brak. [B]Barb[/B], jego poprzednimi "właścicielami tymczasowymi" a jednak właścicielami byli przez parę tygodni ludzie, którzy już go nie chcą. Poprzedni miał conajmniej dwa tygodnie na odszukanie swojego psa. W przypadku Jean'a jeśli bierzemy pod uwagę kwarantannę może chodzić jedynie o ryzyko pojawienia się chorób, ewentualnych niekorzystnych zmian w zachowaniu. Ale to na szczęście wątpliwe. A tak czy siak - jeśli pies czy kot jest na kwarantannie, podczas tych 14 dni możemy szukać dla niego domu. I jeśli właściciel się nie znajdzie, już dnia 15-tego psiak/kociak może pojechać do nowego domu. ________________________________ Ważne, żeby psinka cała i zdrowa doczekała się wspaniałego domu i dziękuję wszystkim, którzy pomagają ;)
  13. Muszę ruszyć z nową porcją ogłoszeń Coruszki, bo większość starych wygasła... a szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam gdzie są jeszcze widoczne. Korcia pozdrawia wszystkich, którzy o niej pamiętają swoją jeszcze ośnieżoną łapką [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/koruszka.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/588/koruszka.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jeśli do przyszłego tygodnia nie wypadnie jakiś nagły przypadek (suka w ciąży etc.) to kierownik najprawdopodobniej umówi się na ciachanie jajek chłopaka :lol!:
  15. Wieczorem przeprowadzimy rejestrację i odezwę się na podhalanowym forum ;)
  16. A ja wciąż rozpytuję o DT... a najlepiej DS ;)
  17. Ależ dzisiaj cisza u Mozzarta występuje... Nikt nie pyta, nikit nie chce pięknego psa ?
  18. Mozzart nie jest wykastrowany, ale bardzo możliwe, że w przyszłym tygodniu zabieg zostanie umówiony. W schronisku jak każdy z naszych podopiecznych został już zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i zakaźnym, odrobaczony no i zaczipowany. W piątek przelecę wszystkie psy fiprexem. Chłopak został przywieziony do schroniska, bo ponoć błąkał się po mieście.
  19. Roma, mogę wrzucić link do Waszego forum do działu "linki" na naszą stronę ? ;)
  20. Aaa zapomniałam napisać... :D Jean lubi polować na kury ;-)
  21. W pierwszym poście dodałam nowy Burciakowy banerek i zmieniłam telefon kontaktowy na nowy. W najbliższym czasie obiecuję nowe zdjęcia i pewnie opis...
  22. Edytowałam pierwszy post (nowy numer tel. i drobne szczegóły). Trzeba odświeżyć Koruszkowy wątek, straszna tu cisza :nonono2:
×
×
  • Create New...