A jaka jest przyczyna jej powrotu? No ja też znam takie pieski i poznając je nie wiem o co tym ludziom mogło chodzić. Chyba że chcieli agresora, a piesek tylko sie przytula i nie szczeka...
Eduś oby Tobie sie poszczęściło!
Na szczęście są osoby które się łamią, tylko no musi to być przemyślana decyzja ,a nie taka chwila, bo powrót psa do schroniska z powrotem to już tragedia dla niego.
Dalej trzymam kciuki;).