Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ten tytuł też jest przekonujący do zobaczenia wątku... chociaż mały tu "ruch" :(
  2. A jaka jest przyczyna jej powrotu? No ja też znam takie pieski i poznając je nie wiem o co tym ludziom mogło chodzić. Chyba że chcieli agresora, a piesek tylko sie przytula i nie szczeka... Eduś oby Tobie sie poszczęściło!
  3. Kosmyczek mam nadzieje że się nie mylisz (co do drugiej połowy:))
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/2589c6c4a35c0081.jpg[/IMG][/URL] :placz: - strasznie smutny widok..
  5. Ja rowniez trzymam kciuki, oby sie powiodło.
  6. podnosimy! Szukamy choc DT płatnego, a bazarek na ten cel zostanie wystawiony:) (wreszcie;))
  7. Cezarek szukaj nowego domku!!!
  8. !!!!!!Czaruś!!!!!szuka!!!!!!!!!domku!!!!!!!!!!!!
  9. Na szczęście są osoby które się łamią, tylko no musi to być przemyślana decyzja ,a nie taka chwila, bo powrót psa do schroniska z powrotem to już tragedia dla niego. Dalej trzymam kciuki;).
  10. Beksa wieczorkiem biegnij na pierwszą!
  11. Ważne, ważne, dlatego na pierwszą Duduś!!!
  12. To jak tam Libra? Pieniążków starczy na miesiąc pobytu w lecznico-hotelu?
  13. Loreńka, ile Ty już masz ogłoszeń, to domek szybko musi się znaleźć!!:)
  14. Trudno, ja tam trzymam kciuki:D
  15. No to trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!:)
×
×
  • Create New...