agato nikt Cie nie pobije z nas, to fajnie jakbyś sie nim zajęła po fakcie:)
ja nie ukrywam, że uważam, że mój bazarek czeka cały czas na jamniczke, bo jak znajdzie sie DT płatny, to warto na to zbierać. oczywiscie operacja jest wazna, ale lepiej jamniczke wziąść nim trafi do schroniska.