Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Agato wiem, że w Łodzi, tylko napisałaś schronisko wyznaczyło i to zabrzmiało jakby ono rządziło Bafusiem:). Jakie zagadki, a taniec z gwiazdami? Ah, ja znowu miałam nie oglądać, ale zaczęłam noi kolejna edycja przede mną..
  2. Niesety Beksia jest taka ZWYKŁA więc ma mało wielbicieli:(
  3. jakto schronisko wyznaczyło? hmm, Agato gdzie Ty mieszkasz?:cool3:
  4. agato nikt Cie nie pobije z nas, to fajnie jakbyś sie nim zajęła po fakcie:) ja nie ukrywam, że uważam, że mój bazarek czeka cały czas na jamniczke, bo jak znajdzie sie DT płatny, to warto na to zbierać. oczywiscie operacja jest wazna, ale lepiej jamniczke wziąść nim trafi do schroniska.
  5. ecci przerażasz mnie swoimi zarobkami:).
  6. eccibez obrazy, zresztą jak sie obrazisz, to trudno i tak Cię odwiedzę:), ale na czyj koszt będzie operacja?
  7. Ja też bym nie spuszczała ze smyczy, a Ty Mulinka sie nie wymądrzasz, bo w tym Cię popieram:).. lepiej nie ryzykować, bo może zobaczy byłych właścicieli i wpadnie jeszcze pod samochód:(
  8. Ale cudownie, miałam nadzieje, że wreszcie się uda!!!!!!!!!!!!!!:) i super że tyle osób informowało o tym że ją widzi i super że Ci ludzie byli w pobliżu!!:)
  9. ..............................
  10. .........................
  11. :), super Edi czeka na domek!
  12. a może nawet takie same warunki ale bycie w centrum zainteresowania to dobry pomysł by oddać teściom Hanah? Bo tu jest jednym z wielu, a tam byłby sam.. a że przyzwyczajony jest do budy to nie byłby to jakis cios dla niego. Można spróbować.. ale to Wy decydujecie..
  13. podnosimy Dudusia!
  14. podobno ekopatrol wolno reaguje, tak było ostatnio... kurcze byłą nadzieja, bo sunia non stop była gdzieś widziana.. mam nadzieje ze znowu ktos ją zobaczy
  15. Czarus witaj w niedziele!
  16. .............................................
×
×
  • Create New...