Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. No, wybaczam... lothia a co to za piesek?
  2. ale gdzie? Nic mi do głowy nie przychodzi gdzie mozna ją dać jeszcze..
  3. I w gore!!!!!!!!!!!!!
  4. Słodkie, na jednym zdjęciu pupcia Krówka:D
  5. Ubawiłam się:), Dorothy nie przejmuj się, przecież teraz rozmawiamy o mężczyznach ogółem, a nie o konkretasie;)
  6. No Czaruś w gore!
  7. Stefek może na święta szczęście sie uśmiechnie do Ciebie?
  8. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Właśnie na pierwsza!
  10. na pierwszą, bo coś spadasz Lori..
  11. No to podnoszę!
  12. Agato, a ja to co? Nie odwiedzam?:mad: ecci ma problemy z kompem, mam nadzieje;), ale napewno Bafusia chce. Super jeśli chodzi o jamnisie. Mam w związku z tym pytanie, skoro bazarek nie będzie tu juz potrzebny, to czy mogę go zrobić na potrzeby innego psiaka?
  13. :lookarou:, nie nie nie, najładniejsze są ciemne oczy i ciemne brwi, takie gęstsze, nisko dość osadzone, dające intrygujące spojrzenie. Noi co Wy na to?:knuje:
  14. Buzka na dobranoc kochany!
  15. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...