Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Tak, nie najlepsze rzeczy, ale ważne że pies nie został oddany, bo wychodzi że do walk..
  2. Dziewczyny to moze te małe zwierzeta u tych ludzi chorych są jako przynęty do walk. Nie da sie odebrać im ich????
  3. ........................................
  4. W gore!...
  5. Ja chyba nigdy nie zrozumiem co Cekinka robi na nogach od 6 rano!!! Ale dobrze że Natanek tak wczesnie podniesiony!
  6. Ja wszystkie moje prosby dogo zwalam na jedna dogomaniaczke, ale nie ma jej na tym wątku, poza tym jest zapracowana. wiec chyba Katya musi..
  7. Ale ja nie umiem wstawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Pamięć też ważna, i ja pamiętam!!!
  9. Czaruś no znajdź że ten domek!!!!!
  10. A ktoś kupuje psie gazatki z Was? Bo ja nie bardzo:(
  11. Wątek podniesiony.. oj Bafuś ilu pieskom Ty pomagasz..
  12. albo super expres ale nie mam znajomosci:(
  13. To ja podnosze...
  14. śliczna do gory! niesamowita historia, miejmy nadzieje, że kogoś wzruszy i Wicia szybko znajdzie domek..
  15. To super że ma więcej ogłoszeń:)
×
×
  • Create New...