i w gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam bardzo, brunetki są podobno bardziej ogniste;)! Dostałam kiedyś komplement, że dobrze, że z powrotem wrociłam do ciemnego koloru - naturalnego, bo brunetki są bardziej interesujące:)
Zaraz będzie atak blondynek;)