Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Czarusiu oby ten świąteczny czas sprawił, że znajdziesz szybko domek! Radosnych i rodzinnych świąt dla wszystkich!
  2. Ale remoncik.. musi być jakiś mały, bo przeceiż z 5 sypialni dla piesków trzeba zrobić..
  3. Super!:multi:.. tylko trzeba zacząć od podrywu jakiś dobrych budowlańców, żeby taniej domek zrobili..
  4. No często teraz na necie można poznać, ale to jednak ryzyko że jakiś nie teges sie trafi... Racja, majqa to normalnie jest niesamowita, ale dzieciom na dobranoc nie czytaj bajek..
  5. Wola możesz się przyłączyć:).. Ja ani TZta nie mam chwilowo mam nadzieje, ani dzieciątek, więc sama po sobie będę sprzątać:(
  6. Kajtek szczęścia i rodzinki Ci życzę, która niedługo po Ciebie napewno przyjdzie!
  7. Stefek ja Tobie też życzę i szczęścia i domku! Obyś grzał pupcie na czyjejś kanapie niedługo:D
  8. Ewcia oby święta domek Ci przyniosły! Radosnych i rodzinnych Dziewczynki!:Cool!:
  9. Jak to TZ? To faceci mają z nami mieszkać? Chyba że do zarobków i gotowania:), byle by nie gadali non stop że nam sie nie uda..
  10. :lying: Majqa i ja mam z Tobą zamieszkać na innym wątku??????:evil_lol: No dobra, ale jak jest młodszy, to może że tak powiem nie sprawdzać się na początku, nie wiedzieć co i jak, a taki starszy, to już wszystko ma obcykane..:razz:
  11. Na dzień dobry dam.. a niech będzie!.. 100 złoty!
  12. Najważniejsze, że w ostatnich dniach nie siedział sciśnięty w klatce, zapomniany. Już będzie przy swoim właścicielu:)
  13. [URL="http://tiny.pl/4ww7"][IMG]http://iup.in/img/guest/p12.gif[/IMG][/URL] wez sobie np. ten i wejdz do panel uzytkownika edytuj podpis i wklej
  14. Zaznaczasz banerek ktory ktos wystawił w poście, ale nie z jego podpisu ( tak mi sie zdaje), wchodzisz w panel uzytkownika, po lewej na gorze masz edytuj podpis i wklejasz banerek, mozesz zrobic podglad pospisu lub od razu go zapisac.
  15. Aha, noi facet musi jeszcze oprócz tych cech wyglądowych być starszy znacznie - takie dojrzalszy jest:)
  16. Trudno, postawimy dom gdzieś pośrodku;)
×
×
  • Create New...