Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Buźka na wieczorek dla Ediego!
  2. A uzbierano trochę pieniążków na operacje?
  3. No niestety Niki nie pojechał, tak jak Bafuś stracił Pana:(. Takie pieski w sumie mają najgorzej, bo myslą pewnie, że Pan któremu ufali ich opuścił, to jak teraz kto inny ma się nimi opiekować. Na szczęście Bafuś znalazł dobry dom:), choć ecci będzie piątym jego domem! Niby w schronisku krótko był, ale to jednak jest przeżycie.. W zasadzie 6 dom, bo można policzyć tą wieś na która został wywieziony:(, szkoda słów..
  4. znowu do gory laleczko:)...............
  5. No na pierwszą i to szybciutko!
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105698[/URL]
  7. tzn mam skopiować adres http cały? ja sie nie znam:)
  8. Śliczności do gory,.........
  9. Prosimy nic mu nie podbijać;)..hihi
  10. Z innej beczki ale ważne - która z osób proponujących DT mogłaby go zapewnić na tydzień, miesiąc staruszkowi Nikimu. Taki czas podaje, bo prawdopodownie tyle mu zostało:(. Miał jechać do Niemiec, ale to za duże obciążenie. Piesek jest w Łodzi. Ja wiem że to "konkurencja" dla jamniczki, ale może ktoś będzie w stanie zaopiekować sie obojgiem:), a staruszek niech nie umiera w schronisku..
  11. ecci przeceiz Bafuś miał mieszkać tylko z Kanapą? Rozumiem że Pimki, czy Pimek - nie wiem jak sie odmienia;) mieszka z Twoim Tatą. 4 spacerki? - ecci chyba będziesz musiała pracę rzucić;).
  12. Hanah jak możesz to weź go do teściów!!!! Nazwa teściowie nie wzbudza zaufania:roflt: ale to napewno dobrzy ludzie!
  13. No to Dorothy, już jej mówiłąm że urocza jest, to mnie wyśmiała:)
  14. No właśnie, Ty nic nie rób a my Ci będziemy mówić co planujemy:razz:
  15. No halo! A ja to co ??:angryy::angryy::angryy:
  16. W gore!!!!!!!!!!!!!
  17. Dzwon dzwon, moze sie da przekonac, w koncu jemu na psu nie zalezy, mozna mu nawet zmienic imie, nie okreslac wsi dokladnie jak juz facet nie chce.
×
×
  • Create New...