No w końcu może się coś uda zrobić, ja niestety nie ufam wszystkim do końca wszystkim organizacjom :( ale skoro w asyście prokuratora i policji, to na pewno będą dokumentować wszystko. Jeszcze tyle schronisk dobrze by było skontrolować w taki sposób, moze kiedyś się uda :(