Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dziękuję bardzo za wpłaty: - Bakusiowa - 30zł - 31.08 - christo_fair - 20zł - 01.09 - Lupusnord - 20zł - 02.09 - dorcia2 - 30zł - 02.09 Grześ po zapłaceniu za sierpień już miał słabiutko a teraz jest na minusie. Muszę zrobić bazarek ale jakby ktoś chciał pomóc będziemy wdzięczni
  2. Wychodzi że jednak bardziej problem z jelitami. Ważne że dziś już lepiej. Biedak zestresował sie też tą całą wyprawą, ale dobrze że mu juz lepiej.
  3. Grześ w nocy bardzo źle się czuł, wymiotował wodą i śluzem, pojechał do weterynarza, miał zrobiony rtg, usg i badanie krwi, to mogły być problemy z trzustką. Więcej napisze Murka. :(
  4. Dziadziuś pozdrawia i dziękuje za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 11.08
  5. Dziękuję że byliście u Grzesia w czasie mojej nieobecności! A ja bardzo dziękuję za wpłatę: - p. Agnieszka od elik - 50zł - 17.08
  6. I tutaj również dziekuję sympatykom Misia za wpłaty! - jankamałpa - 10zł - 05.08 - Radek - 10zł - 05.08 - Helli - 30zł - 07.08
  7. Baaardzo dziękuję za wpłaty: - christo_fair - 20zł - 04.08 - dorcia2 - 30zł - 04.08 - jankamałpa - 10zł - 05.08 - LupusNord - 20zł - 05.08 - Radek - 10zł - 05.08 - Elisabeta - 90zł - 06.08
  8. Kochani, w przyszłym tygodniu idę na urlop i planuje zrobić sobie trochę urlopu także od internetu;) więc ewentualne wiadomości czy wpłaty dopiero ok 23.08
  9. Dziękuję że czuwacie u Grzesia;) Dziękuję baaardzo za wpłaty: - Bakusiowa - 30zł - 30.07
  10. Misio jest zabezpieczony finansowo do końca roku za co bardzo dziękuje <3
  11. Dziękuję baaardzo za wpłaty: - Bakusiowa - 25zł - 30.07 - Renata B. z fb - 30zł - 03.08
  12. Szkoda że pani się nie zdecydowała:(
  13. O rany, ale łobuz! Żeby on chociaż wiedział o tym minusie moze byłby grzeczniejszy?
  14. Bardzo dziękuję kochani, że czuwacie nad wątkiem i samym Grzesiem, ja cos ostatnio rzadziej na dogo, jakoś raz na tydzień, ale wpadam do Was jak tylko mogę .
  15. Dziękuje za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 13.07
  16. Bardzo dziękuje za wpłaty <3 : - dorcia2 - 30zł - 13.07 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 16.07
×
×
  • Create New...