Dziękuję bardzo za wpłaty:
- Bakusiowa - 30zł - 31.08
- christo_fair - 20zł - 01.09
- Lupusnord - 20zł - 02.09
- dorcia2 - 30zł - 02.09
Grześ po zapłaceniu za sierpień już miał słabiutko a teraz jest na minusie. Muszę zrobić bazarek ale jakby ktoś chciał pomóc będziemy wdzięczni
Grześ w nocy bardzo źle się czuł, wymiotował wodą i śluzem, pojechał do weterynarza, miał zrobiony rtg, usg i badanie krwi, to mogły być problemy z trzustką. Więcej napisze Murka. :(
Kochani, w przyszłym tygodniu idę na urlop i planuje zrobić sobie trochę urlopu także od internetu;) więc ewentualne wiadomości czy wpłaty dopiero ok 23.08
Bardzo dziękuję kochani, że czuwacie nad wątkiem i samym Grzesiem, ja cos ostatnio rzadziej na dogo, jakoś raz na tydzień, ale wpadam do Was jak tylko mogę .