-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Niestety Misio odszedł za TM... Rozległy udar, porażenie 4 kończynowe, bez szans na poprawę. Nie dało się już więcej zrobić. Dziadzio miał ok 20 lat, był prawie 3 lata w hoteliku, gdzie wcześniej spędził lata w Wojtyszkach a znaleziony był na opuszczonej działce. Cieszę się, że udało się nam mu pomóc, bo Wy mu kibicowaliście i sprawiliście że bezpiecznie mógł mieszkać w hoteliku. Dziadzio został w pięknych słowach pożegnany: "Dziadzio Miś. Kochane Słonko dzisiaj zgasło. Był naszym malutkim szczęściem, promyczkiem i zarządcą w stadzie. " -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Misio prawdopodobnie dostał wylewu, jadą z nim teraz do weterynarza, trzymajcie kciuki:( -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Już jest ok;) -
Ale przykre wieści;(
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Muszę jeszcze wejść na konto, bo nie wpisałam zdajsie wszystkich wpłat -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłaty: - Radek - 10zł - 01.04 - mama Oleny84 - 50zł - 06.04 - Helli - 30zł - 07.04 -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ zadowolony, lubi się wygrzewać na słoneczku, nadal nie odważył się wejść na piętro domu, ale nic na siłę -
U Państwa w porządku, zdrowi, zaszczepieni, mieli rodzinę na święta. Mają obecnie 2 psiaki i 4 kotki
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wiadomość od Misia: "Donosze: Podłe ludzie mówią nam nie zasiusianiec i maruda, jestem zastraszany, że jak się będę tak darł to mi założą kaganiec. Jestem męczony kąpielami, bo nie pozwalają żebym pachniał po swojemu. Jako dowód dołączam fotki. Pisze to w rozpaczy. Was dziadzio Miś." -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
ale ja mam w komórce -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Olena84 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ale cudne wieści!!! Ale to zatrudnienie na czarno mnie rozbawiło ;) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Znowu nie mam lajków:( -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A i owszem, siku, czochranie pod krzakiem i od razu na łóżko;) Dostałam krótki ale cudny filmik, przesłałam Selendze, jak będzie mogła wklei -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
JESTEŚCIE GOTOWI ??? -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A TERAZ UWAGA -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pani Wiktoria napisała coś pięknego o Grzesiu: "A dziś 12 dzień, jestem z niego dumna, od 1 dnia z nim rozmawiam ale myślę że nie słowa a nasze serca się dogadały. Wiadomo jeszcze dużo pracy przed nami ale wszystko idzie bardzo szybko w dobrym kierunku" Pani Wiktoria przeniosła się na parter żeby Grześ nie czuł się samotny w nocy