Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Niestety Misio odszedł za TM... Rozległy udar, porażenie 4 kończynowe, bez szans na poprawę. Nie dało się już więcej zrobić. Dziadzio miał ok 20 lat, był prawie 3 lata w hoteliku, gdzie wcześniej spędził lata w Wojtyszkach a znaleziony był na opuszczonej działce. Cieszę się, że udało się nam mu pomóc, bo Wy mu kibicowaliście i sprawiliście że bezpiecznie mógł mieszkać w hoteliku. Dziadzio został w pięknych słowach pożegnany: "Dziadzio Miś. Kochane Słonko dzisiaj zgasło. Był naszym malutkim szczęściem, promyczkiem i zarządcą w stadzie. "
  2. Misio prawdopodobnie dostał wylewu, jadą z nim teraz do weterynarza, trzymajcie kciuki:(
  3. Jednak edytuję swój wpis... Takich warunków jak opisuje Wiosnaa się nie spodziewałam... jestem zaskoczona tym co czytam.
  4. Ale przykre wieści;(
  5. Muszę jeszcze wejść na konto, bo nie wpisałam zdajsie wszystkich wpłat
  6. Dziękuję za wpłaty: - Radek - 10zł - 01.04 - mama Oleny84 - 50zł - 06.04 - Helli - 30zł - 07.04
  7. Grześ zadowolony, lubi się wygrzewać na słoneczku, nadal nie odważył się wejść na piętro domu, ale nic na siłę
  8. U Państwa w porządku, zdrowi, zaszczepieni, mieli rodzinę na święta. Mają obecnie 2 psiaki i 4 kotki
  9. Wiadomość od Misia: "Donosze: Podłe ludzie mówią nam nie zasiusianiec i maruda, jestem zastraszany, że jak się będę tak darł to mi założą kaganiec. Jestem męczony kąpielami, bo nie pozwalają żebym pachniał po swojemu. Jako dowód dołączam fotki. Pisze to w rozpaczy. Was dziadzio Miś."
  10. Dziewczyny nie kłóćcie się:( Ja spróbuję poogarniać te rozliczenia ale Dora i tak nie edytuje pierwszego postu:( W każdym razie mam 432zł z mojego bazarku transportowego , dołożę zaskórniaki i będzie 500zł na Dropsika. Isabel jak będziesz mieć konto to proszę o podanie.
  11. Ale cudne wieści!!! Ale to zatrudnienie na czarno mnie rozbawiło ;)
  12. A i owszem, siku, czochranie pod krzakiem i od razu na łóżko;) Dostałam krótki ale cudny filmik, przesłałam Selendze, jak będzie mogła wklei
  13. Grześ dostał nowe posłanko: Tak się pięknie prezentuje: A tak się wylewał ze starego;):
  14. jak bulterier trochę wyszedł;)
  15. Pani Wiktoria napisała coś pięknego o Grzesiu: "A dziś 12 dzień, jestem z niego dumna, od 1 dnia z nim rozmawiam ale myślę że nie słowa a nasze serca się dogadały. Wiadomo jeszcze dużo pracy przed nami ale wszystko idzie bardzo szybko w dobrym kierunku" Pani Wiktoria przeniosła się na parter żeby Grześ nie czuł się samotny w nocy
×
×
  • Create New...