Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Rozmawiałam z Jubu, może w niedzielę najwcześniej zabrać Grzesia z Łodzi do Bydgoszczy, czekamy na odpowiedź pana Maćka czy jest w stanie zabrać Grzesia od Murki do Bydgoszczy czy chociaż do Łodzi. Ale pan Maciek i tak najwcześniej przyszły tydzień.
  2. Zapraszam na bazarek transportowy dla Grzesia, który jedzie do nowego domu klik
  3. Póki Grześ nie dojedzie i nie dojdzie do siebie i nie przyzwyczai się, nie przestanę się denerwować:( Nie myślałam, że tak to przeżyje wszystko, ale też przemyślałam i nie chce już brać innych psiaków po swoją opiekę, ale będę wspierać na miarę możliwości.
  4. Zapraszam na bazarek transportowy: klik
  5. Pani da na pewno 200zł, ja pewnie z mamą teraz też, ale czy dozbieramy 600zł? Zaraz otwieram bazarek transportowy i miejmy nadzieję że się uda. Poproszę kontakt
  6. Z Bydgoszczy do Warszawy to ponad 300km, dlatego ja się nie mogę na to pisać bo 600km nie zrobię, a nocleg w dobie epidemii u kogoś odpada. Z Grzesiem??? Nie ma takiej opcji Takie transporty na tak długiej trasie to ok 1000zł, dlatego mam nadzieję że dostanę odpowiedź że jedzie jakiś psiak, bo to ogromne koszty
  7. Nie wiem jeszcze, trasa jest długa, więc ja nie zdecyduje się. Pani w razie czego może przenocować. Pani zaproponowała 200zł, ja z mama też ok 150zł, będę robić taki bazarek ,bo nawet jak uzbierało by się więcej albo ktoś by jechał przy okazji to pójdzie na transport ta kwota innych psiaków.
  8. Była mowa o 100zł na początku, ja też tyle dołożę, nawet i więcej i zrobie bazarek. Też nie mogę wymagać wyłożenia całej kwoty a i nie chce by to zaważyło na wyjeździe psa do domu.
  9. Dawno się tak nie zestresowałam, ale Grześ powinien mieć dom i ludzi którzy chcą jego, a tu chcą jego. Myślę że też mój stres się udzielił i jakieś wątpliwości ale dobrze że pani jest konkretna bo tak byśmy czekali nie wiadomo na co.
  10. Wiadomo że zestresują się i koty i Grześ ale i tak by się zestresował nawet jakby znalazł inny dom, a tu liczę na doświadczenie i cierpliwość.
  11. Panie zadzwonił jeszcze raz, rozmawiałam tym razem z mamą, pani powiedziała, że nie ma sensu myśleć dalej, bo panie myślą od 2 tygodni i albo w prawo albo w lewo i panie są na Grzesia zdecydowane, tylko w grę wchodzi transport i jego koszty, czy ich będzie na to stać. Grześ ma już zamówioną karmę i legowisko. Pani powiedziała że najlepiej jakby przyjechał z nim ktoś kogo zna i nawet przenocował, ale o to będzie trudno, to jednak 500 km w jedną stronę od Murki, a ona nie może na tyle psiaków zostawić. Także wychodzi, że Grześ ma dom, myślę że dobrze że pani jest konkretna, a też skoro 3,5 roku nie znalazł domu to moze warto dać mu szansę.
  12. Rozmawiałam z paniami, panie chcą jeszcze wszystko przemyśleć. Martwią się też o swoje koty, jeden jest starszy, drugi wycofany, dodatkowo wycofany Grześ. Noi chciałyby najpierw psiaka poznać a tu jest dość duża odległość. W każdym razie nastawione są na Grzesia, nie szukaja innego psiaka, ale jesli Grześ znalazł by inny dom, to one się zgadzają, natomiast muszą to przemyśleć i się odezwą.
  13. Rozmawiałam z paniami, we trzy mamy wątpliwości co jednej rzeczy, czy Grześ będący ciągle w obecności tylu psiaków zaakceptuje obecność jedynie kotów. Panie żałują że to jest tak daleko bo nie mogą go poznać osobiście, dodatkowo transport ok 500km w jedną stronę. Pani mama nawet mówiła, że przez to że psiaki w hotelu się zmieniają, Grześ jakby jest przy nich bo coś się zmienia i może go to stresować i ich nie odstępuje. I niekoniecznie będzie się czuł źle bez psa. Moim zdaniem ma to sens. Co myślicie?
  14. Iza już wróciła, była prawie 2 godziny, muszę jeszcze sama zadzwonić do pań i podopytywać o różne rzeczy. Myślę że będzie dobrze. Dom w porządku, pani Wiktoria super, tylko musimy obie na pewno być pewne że dla Grzesia.
  15. Zabrakło mi lajków:( Czekamy!
  16. Jutro ok 15.30 wizyta, proszę o kciuki! A ja z panią cały czas na smsach, o kotkach itd, pani bardzo fajna. Oby to był domek dla Grzesia...
  17. Dziękuję bardzo za wpłaty!: - jankamałpa - 10zł - 11.02 - asiuniab - 20zł - 11.02
  18. Osobie, która będzie robić wizytę zrobię dokładne informację o Grzesiu i na co zwrócić uwagę w ewentualnym ds i o co zapytać i co powiedzieć.
×
×
  • Create New...