-
Posts
49551 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olena84
-
Zakładam wątek dla dwóch kochanych psiaczków, którzy po wielu latach wyszli na wolność z mordowni, gdzie przez lata! nie widziały słońca i trawy. Z pewnym względów nie mogę napisać za dużo, żeby nie zaszkodzić chłopakom i osobie, która zgodziła się ich przyjąć, ale napiszę, że są bezpieczni u jednej kochanej dogomaniaczki. Osoby, które psiaki wspierają co miesiąc dostały informacje o psiakach i zdjęcia już na pw. Postanowiłam założyć psiakom watek, żebyście poznali tych przystojniaków. Psiaczki w dniu 23.06 były u weterynarza, miały czyszczone zęby, ponieważ miały już zapalenie dziąseł, wyczyszczone uszy, obcięte pazury, wykąpane. Chłopaki mieszkają na dużym wybiegu, są cały czas socjalizowane, przekonywane, że smycz to nic złego, choć sam jej widok powoduje duży stres, niestety jest duże podejrzenie, że były bite. Oto oni: Klaus i Enzo (imiona zmienione dla bezpieczeństwa)
-
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Pieski wyciągniętę, napiszę pw na razie, bo myślę co napisać na wątku nowym -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Proszę o kciuki!!! Dziś powinno się pozytywnie zmienić życie 2 psiaków! -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia dobrze, polubił spacery poza ogrodem! -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Widzę, znowu jakieś zmiany na dogo, brak aktualności -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ był już na spacerach poza posesją, grzeczny, chodził równo z panią, siusiał, ale widać było, że nie sprawia mu to przyjemności. Był dziś też u weterynarza na kontrolnym badaniu krwi i obcięciu pazurków. -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kochani proszę o kciuki, pod koniec maja dwie bidy z jednej mordowni pojadą do hotelu, oby się wszystko udało... a miałam już nie brać psiaków na siebie:( -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
To Grześ ;D Dziękuję że jesteście u Grzesia, nie mam już lajków na dziś. Grześ lubi już na całego poszczekać na obce koty i psy za bramą i czuje się bardzo dumny jak to zrobi;) -
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
Olena84 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Na tym wątku jest rozliczenie z Izbicy, tak? -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłaty: - Helli - 30zł - 07.04 - asiuniab - 20zł - 12.04 - jankamałpa - 10zł - 12.04 -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dziękuję że tak pięknie pożegnaliście Misia. Kochani obiecałam sobie że nie wezmę już psiaka pod opiekę, ale może jednak uda się i to 2... ale to mordownia, bardzo ciężko psy wyciągnąć. Dlatego jeśli by się udało, czy mogłabym pieniążki po Misiu przeznaczyć na ten cel? Trochę mi głupio ale to były by dwa psiaki, ale to dlatego, że cały czas pamiętałam o tym jednym psiaku o konkretnym imieniu, jak wyszukałam na ich stronie wyskoczyły mi dwa psiaki o tym samym imieniu, oba tak samo przerażone. Tam psy siedzą w baraku bez dostępu do trawy i słońca, ratunek dla każdego ważny.... -
Państwo dają sobie radę
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia wszystko dobrze, nawet już zaszczekał! Zobaczył nie swojego kota za bramą i poleciał , obszczekał go i z machającym ogonkiem wrócił do pani. Nie chodzi na spacery poza bramę bo go nadal stresują ale super czuje się w ogródku. -
misio >>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<
Olena84 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Brak mi słów więcej...:(