Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Zakładam wątek dla dwóch kochanych psiaczków, którzy po wielu latach wyszli na wolność z mordowni, gdzie przez lata! nie widziały słońca i trawy. Z pewnym względów nie mogę napisać za dużo, żeby nie zaszkodzić chłopakom i osobie, która zgodziła się ich przyjąć, ale napiszę, że są bezpieczni u jednej kochanej dogomaniaczki. Osoby, które psiaki wspierają co miesiąc dostały informacje o psiakach i zdjęcia już na pw. Postanowiłam założyć psiakom watek, żebyście poznali tych przystojniaków. Psiaczki w dniu 23.06 były u weterynarza, miały czyszczone zęby, ponieważ miały już zapalenie dziąseł, wyczyszczone uszy, obcięte pazury, wykąpane. Chłopaki mieszkają na dużym wybiegu, są cały czas socjalizowane, przekonywane, że smycz to nic złego, choć sam jej widok powoduje duży stres, niestety jest duże podejrzenie, że były bite. Oto oni: Klaus i Enzo (imiona zmienione dla bezpieczeństwa)
  2. Pieski wyciągniętę, napiszę pw na razie, bo myślę co napisać na wątku nowym
  3. Proszę o kciuki!!! Dziś powinno się pozytywnie zmienić życie 2 psiaków!
  4. U Grzesia dobrze, polubił spacery poza ogrodem!
  5. Widzę, znowu jakieś zmiany na dogo, brak aktualności
  6. Grześ był już na spacerach poza posesją, grzeczny, chodził równo z panią, siusiał, ale widać było, że nie sprawia mu to przyjemności. Był dziś też u weterynarza na kontrolnym badaniu krwi i obcięciu pazurków.
  7. Kochani proszę o kciuki, pod koniec maja dwie bidy z jednej mordowni pojadą do hotelu, oby się wszystko udało... a miałam już nie brać psiaków na siebie:(
  8. To Grześ ;D Dziękuję że jesteście u Grzesia, nie mam już lajków na dziś. Grześ lubi już na całego poszczekać na obce koty i psy za bramą i czuje się bardzo dumny jak to zrobi;)
  9. Jogiś pozdrawia jeszcze świątecznie
  10. Przepraszam że nie pomogłam, mam nadzieję że się uda.
  11. Na tym wątku jest rozliczenie z Izbicy, tak?
  12. Dziękuję za wpłaty: - Helli - 30zł - 07.04 - asiuniab - 20zł - 12.04 - jankamałpa - 10zł - 12.04
  13. Dziękuję że tak pięknie pożegnaliście Misia. Kochani obiecałam sobie że nie wezmę już psiaka pod opiekę, ale może jednak uda się i to 2... ale to mordownia, bardzo ciężko psy wyciągnąć. Dlatego jeśli by się udało, czy mogłabym pieniążki po Misiu przeznaczyć na ten cel? Trochę mi głupio ale to były by dwa psiaki, ale to dlatego, że cały czas pamiętałam o tym jednym psiaku o konkretnym imieniu, jak wyszukałam na ich stronie wyskoczyły mi dwa psiaki o tym samym imieniu, oba tak samo przerażone. Tam psy siedzą w baraku bez dostępu do trawy i słońca, ratunek dla każdego ważny....
  14. Jestem i ja na wątku, przepraszam ale długo na dogo mnie nie było, ale mam nadzieję że nadrobię wszystko.
  15. U Grzesia wszystko dobrze, nawet już zaszczekał! Zobaczył nie swojego kota za bramą i poleciał , obszczekał go i z machającym ogonkiem wrócił do pani. Nie chodzi na spacery poza bramę bo go nadal stresują ale super czuje się w ogródku.
×
×
  • Create New...