Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ale niespodzianka!!! Bardzo dziękuję!
  2. Dziękuję Agatko ale chodziło mi o filmiki z Enzo;) Ktoś by mnie nauczył wrzucać filmiki na youtube na przyszłość:( A tu zdjęcia: Enzo już prawie pięknie spaceruje, ale co jakiś czas przysiada lub się kładzie Klausik z Misiem: ... i jednak stwierdził, że fotl nie jest w jego stylu i poprawił : Już się mniej boję! :
  3. Cudny Aramisek!
  4. Dziękuję za kolejne wpłaty!: - asiuniab - 20zł - 11.10 - Nadziejka - 30zł - bazarek Nadziejki - 11.10
  5. Bardzo dziękuję za kolejny bazarek!!!
  6. Klausik został zauważony jak machał ogonkiem na opiekunów, więc już jakiś kolejny krok do przodu. Nie jeży się też już jak się go stara dotknąć i można bliżej podejść, żeby go wziąć na spacer.
  7. Dziękuję bardzo bardzo bardzo za wpłaty: - Renata z fb - 30zł - 1.10 - mama Oleny84 - 50zł - 6.10 - Dorcia2 - 60zł - 6.10 - Radek - 10zł - 6.10 - Helli - 30zł - 7.10 - LupusNord - 40zł - 7.10 - jankamałpa - 20zł - 8.10
  8. Ewuniu to pani behawiorystka, czekamy na miejsce u niej, to może uda jej się wziąć Klausika, bo on bardzo zestresowany Wow, dziękuję bardzo bardzo!
  9. Dziękuję baaardzo za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł - 30.09 - Nadziejka - 66zł - bazarek - 30.09 - Elisabeta - 150zł - X-XII - 30.09
  10. Agatko dziękuję za wrzucenie filmików
  11. Bardzo dziękuję!!! Ale niespodzianka! Dziękuję serdecznie!
  12. Murka robi rozliczenie w połowie miesiąca i ja czekam i dopiero przeklejam, sama nie robię;)
  13. Tak to u mnie wygląda: WRZESIEŃ 2021: 1. Rozliczenie z postów Dora1020 i sue: Element rozliczenia weterynaryjnego: Dług na koniec sierpnia weterynarz: zł Dług na koniec września w Royal Wet to na razie: 0zł Element rozliczenia dot. karmy: Dług na koniec sierpnia karma: 216zł Z bazarku Dora1020: 42zł, zostaje do spłaty: 174zł plus 115zł faktura, dług za karmę wynosi 289zł Dotarło 50zł od Isabel, zostaje do spłacenia 239zł Z bazarku Dora1020 uzbierało się 137zł, plus od Olena84 30zł Zostaje dług za kamę 72zł Obecny dług za karmę na koniec września to na razie: 72zł 2. IZBICA: Dług na koniec sierpnia wynosi 730zł 16.09.2021 wpłata od lipsik 100 zł Na dzień 17.09.2021 dług w Izbicy wynosi 630 zł 21.09.2021 - wpłata 450 zł z bazarku zorganizowanego przez bakusiową 630 - 450 zł = 180 zł (pozostały dług) Od 16.09. bure z działki na dzień 21.09.2021 - 75 zł Od 16.09. Marysia, na dzień 21.09.2021 - 75 zł ale jutro wraca i pani z DT ureguluje za pobyt. Bieżące zadłużenie na dzień 21.09.2021 330 zł Bieżące zadłużenie na dzień 22.09.2021 345 zł (kolejna doba Marysi) Bieżące zadłużenie na dzień 22.09.2021 345 zł - 75 zł (zwrot pieniędzy od właścicielki Marysi za pobyt kotki, który został wcześniej opłacony przez sue) = 270 zł Dług na koniec września to na razie 270zł 3. MURKA: Rozliczenie: Stan konta na 12 sierpień wynosił -820,10 zł +300 zł helli +150 zł jess +20 zł mdk8 -300 zł hotelowanie 13.08-11.09 -27,50 zł Stronghold dla Róży -27,50 zł Stronghold dla Kaktusa -27,50 zł Stronghold dla Jagody Stan konta na 11 wrzesień wynosi -732,60 zł.
  14. Pisałam wczoraj do pani behawiorystki, która przyjeżdża do tego hoteliku z niedaleka 2-3 razy w tygodniu, co myśli o Klausie. odpisała: Jak tylko będzie u mnie miejsce to chętnie wezme go pod opiekę. Popracowałabym nad zaufaniem w stosunku do człowieka, dobrze jakby klausik się trochę wyciszył, nie radzi sobie z nadmiarem bodźców. " Koszt byłby o 50zł większy ale myślę że dla niego było by dobrze jakby miał codzienną pracę i mniejszą ilość psów, co myślicie? Wysłałam agat21 jeszcze 4 filmiki z ta panią i Klausem (już nie chciałam męczyć Selengi ;))
  15. ok rozumiem, a pani nie płaci za pobyt i leczenie?
  16. wróciła do lecznicy z nowego domu? Bo już nie pamiętam:(
×
×
  • Create New...