Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [quote name='feliksik']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: zaniemówiłam:crazyeye::crazyeye::crazyeye:. [/QUOTE] szczerze mówiąc to ja jestem rozczarowana, spodziewałam się, że będzie więcej...
  2. [quote name='feliksik']mamy 1460 zł - zaczął sięnowy miesiąc więc odejmujemy 200zł za DT, więc zostaje nam 1260, a potrzebujemy jeszcze na jedno oko [SIZE=4][COLOR=red][B]1040zł:-(,[/B] [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]żeby mieć 2300zł[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] dolicz proszę ciotka co najmniej 700 zł z allegro, bo tyle już wpłynęło na 100% o resztę się upomniałam
  3. [quote name='Jasza']Witamy i prosmy o kciuki! Allegro sie wczoraj skończyło, czekamy na rozliczenie.[/QUOTE] Nie wszystkie wpłaty za cegiełki już spłynęły, dlatego jeszcze czekam z rozliczeniem - na razie delikatnie "przypomniałam" zapominalskim :)
  4. [quote name='tayga']A na przedadopcyjną nie chcesz? Bo mi się wzięła połamała moja kandydatka i kica o kulach :([/QUOTE] Ja niby też o kulach, ale u mnie to już od 55 lat i na stałe :) Podaj namiary, to spróbuje się umówić jeśli nie będzie zbyt dużych barier architektonicznych
  5. [quote name='tayga']W Otwocku :) [/QUOTE] Jakby trzeba było jechać na wizytę poadopcyjną to ja się piszę :D I pewnie nie tylko ja bym chciała :)
  6. [quote name='agata51']Selenga, dzięki. Niech on ma stałe wyróżnione allegro. Ja właściwie też tylko w to wierzę. W razie czego Kaśka prześle kaskę.[/QUOTE] Zmobilizuję się w końcu, zadzwonię do Wioli i zrobię mu uaktualnione allegro w ciągu kilku najbliższych dni
  7. I jeszcze jeden nowy bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210297[/URL]
  8. [quote name='Paula95']Ale Guziczek jest piękny. :) Świetnie się razem zgadzają. :)[/QUOTE] Prawda, że przystojny kawaler? Jego historia jest tu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/108776[/URL] A Sonia na niego na początku powarkiwała, ale teraz to cię cieszy jak się spotkają. A Guzik to jest wogóle casanova i jak widzi sunię to w amok wpada zupełnie :)
  9. Sabcia z wizytą u Guzika ;) [video=youtube;fxvmLusnkqw]http://www.youtube.com/watch?v=fxvmLusnkqw[/video] [video=youtube;E7v2kHU3okc]http://www.youtube.com/watch?v=E7v2kHU3okc[/video]
  10. [quote name='Kocurek']Cioteczki wkleje tez tutaj,przepraszam.Znalazlam to dzis na Owczarku:(((( Zwracam się o pomoc do wszystkich Forumowiczów i ludzi o dobrych i kochającym sercu w znalexieniu sprawcy/ców bestialskiego skatowania suki ONka na tle seksualnym: [/QUOTE] jest też wątek na dogo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-%21-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana"]http://www.dogomania.pl/threads/210271-DRASTYCZNE-!-Suka-ON-przebrana-w-sukienk%C4%99-i-skatowana[/URL]
  11. Pani Elżbieta wybiera się do Kuby i zapewne wtedy odbędzie się oficjalne "przekazanie" Kuby do nowego domu. Dostałam dzisiaj informację o planowanej wizycie w mailu na zupełnie inny temat zresztą. Pani Elżbieta nie jeździ teraz tak często do Kuby ponieważ nie mieszka już w Kłodzku (87 km od Wrocławia) tylko pod Poznaniem (200 km od Wrocławia). W każdym razie niedługo mam mieć więcej wieści i zdjęcia. Na razie mam tylko informację, że: "[I]Kubuś szaleje z miśkami a prawy bok mu zarósł gęstym i długim futrem aż trudno uwierzyć.[/I]"
  12. [quote name='paulinken']Kurczę, może by Selenga zrobiła allegro cegiełkowe... napiszę do niej.[/QUOTE] Selenga by zrobiła, ale za kilka dni. W tej chwili trwają jeszcze dwie aukcje, które "ściągają" większość zainteresowanych bo dotyczą spektakularnych przypadków. Siłą rzeczy inne psiaki nie wzbudzają takiego zainteresowania i wpływów prawie nie ma. Jak skończą się te dwie aukcje, to wystawię kolejne i w tym dla Samoi też. Akurat będzie czas na zrobienie porządnych zdjęć, bo zza tych krat to jej prawie nie widać.
  13. Mamusia maleństwa opuściła dziewczynkę i się wczasowała sama :) Dziewczynka z babcią też się wczasowała, na działce. Olena miała mi przywieźć z działki kota, ale Sonia pogoniła go i nie ma kota ;) Widocznie tak ją "zdziwko hapło" po spotkaniu z moją MiNutką, że chciała obejrzeć podobny egzemplarz z bliska, ale egzemplarz miał chyba złe doświadczenia z psami... Jutro wgram filmik z wizyty Soni u Guzika, to zobaczycie jaki fajny z niej teraz piesio.
  14. [B][SIZE=4][COLOR=red]fotki! fotki! fotki![/COLOR][/SIZE][/B] please :modla:
  15. [quote name='Doti'] I mam jeszcze pytanie i propozycje. Wykupiłam [url]www.rasowykundel.pl[/url] Strona jeszcze nie działa. Chcę ją mocno promować bo mam z nią związane długoterminowe plany, które będą nastawione na adopcje psiaków zarówno naszych lokalnych jak i innych wyciąganych ze schronisk (to jednak chwilę potrwa). Widziałam stronę psykonstancin. Super :) Może jakoś połączyć siły? Na rasowymkundlu wszystkie psiaki nasze będą też... Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Wykupiłaś miejsce na serwerze pod stronę czy to jest tylko wykupiona domena? Generalnie są 3 możliwości: - tworzysz własną stronę w oparciu o narzędzia oferowane przez home.pl - nie wiem jak to u nich wygląda, ale na pewno coś mają - tworzysz własną stronę przygotowana przez innego programistę - przekierowujesz swoją domenę na psykonstancin i wtedy jest jedna strona pod 3 adresami (bo jest też psypiaseczno - ta sama) jakby co, to mogę pomóc :)
  16. [quote name='madcat1981']Dzięki za opinię. Sama już nie wiem co robić. Bazarki też okazały się małym niewypałem, wydane pieniądze - ani telefonu, ani maila... nic. Alegro trzeba by wyróznić maksymalnie ale no właśnie... czy my mamy allegro... ?[/QUOTE] mamy mieć...
  17. [quote name='Argun'] W moim odczuciu powinnaś: - zrzec się opieki nad częścią psów na rzecz osób bardziej doświadczonych, lepiej zorganizowanych i skupić się na pomocy im w inny, bardziej odpowiedni dla Ciebie sposób - pod żadnym pozorem nie brać pod opiekę nowych - przyjąć sobie nieprzekraczalne maksimum (np 3 sztuk jednocześnie) i dopiero po ich wyadoptowaniu brać pod opiekę nowe - przekazać Smoka innej osobie, by bez potrzeby nie zmieniał otoczenia, w którym już się odnalazł i nie robić psu wody z mózgu tylko dlatego, że nie jesteś w stanie przyznać się do błędu ........... Upierając się przy opiece nad Smokiem robisz krok w tył[/QUOTE] Czy ja dobrze Cię zrozumiałam? Chcesz przejąć opiekę nad Smokiem? Czy to tak tylko "weźmy się i zróbcie"? Bo generalnie to udzielanie rad nic nie kosztuje i hasło "przekazać Smoka innej osobie" dobrze brzmi. Tylko znasz może osobę jakąś której można by było Smoka przekazać? Jest bardzo prawdopodobne, że koosiek przeceniła swoje siły i możliwości, ale co takie dobre rady zmienią? Podejmiesz się przejęcia opieki nad Smokiem?
  18. Wieści rzeczywiście cudne :) Tylko nie bardzo sobie wyobrażam przenoszenie go do DS. Leoś może to i zniesie, ale dzieci? :evil_lol: No ale żeby nie było tak wesoło, to ja się dopominam zdecydowanie o FOTKI - cały czas zalegam z dokończeniem allegro, bo ludziska fotek radosnego Leosia nie dostali :mad:
  19. Przelałam na konto koosiek 130 zł To są pieniądze z bazarków: - z deserowego 59 zł - roślinkowego 9 zł i pierwsze wpłaty z allegro cegiełkowego 62 zł Jak wpłynął pieniądze potwierdź proszę na bazarkach żeby się modzi nie czepiali :) linki do bazarków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209036[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209038[/URL]
  20. [quote name='Felka z Bagien']To dużo, te 25 lat internetowego stażu:multi:.Gratuluję!Ale wtedy internet był jeszcze w powijakach:eviltong:, i fax ledwo chodził:eviltong:.[/QUOTE] Zgadza się :) Kiedy zaczynał się u nas internet, pracowałam w naukowym instytucie i byłam najmłodsza w zakładzie, więc mnie oddelegowali żebym się tego uczyła, bo reszta załogi naukowej stwierdziła, że na parę lat przed emeryturą nie będą się uczyć takich cudów :) I jako pierwsze zadanie dostałam zrobienie strony internetowej zakładu :) jeszcze się te "zabytki" gdzieś w sieci plączą
  21. [B]Podaj mi swoje konto bo nie wiem gdzie mam wpłacić kasę z bazarku i allegro[/B]
  22. [quote name='kazik132']Hehe, pewnie nie umie odpowiedzieć, co mnie akurat jakoś wcale nie dziwi;) My zapewne z pokolenia "kumatych inaczej";) Tak, na pewno tak jest! [/QUOTE] Z tym to akurat bywa różnie :) Ja mam 25 lat zawodowego stażu internetowego, w tym również stanowisko dyrektora produkcji w dużej firmie providerskiej, a jak wejdę na FB to mnie krew zalewa i rezygnuję z "życia" na FB. Gdyby nie Kubuś to chyba całkiem bym z FB uciekła (chociaż jak mówią jak cię nie ma na FB to znaczy, że nie istniejesz) :) Ja po prostu nie mam czasu na filtrowanie z FB co jest ważne a co nie jest :)
  23. To ja po kolei: 1. Spróbuję się dowiedzieć jaka warszawska fundacja ma zniżki u dr Garncarza lub u dr Łobaczewskiej i jakie. 2. Mogę zapewnić transport Duni za 150 zł w jedną stronę (mam autko, które bardzo mało pali :) ) a jeśli się uda zgrać jazdę Duni z wyjazdami mojego brata, to całkiem za darmo 3. Mogę przechować Dunię (samą lub z ewentualną opiekunką) jakiś czas (praktycznie dowolny :) - może się okazać, że trzeba będzie przyjechać na kontrolę, więc znowu będzie problem kasy na transport
  24. Jasza, a mówiłaś dr Garncarzowi, że Sunia jest bezdomniakiem? Może trzeba by było zwrócić się do jakiejś fundacji o pomoc. Wiem na pewno, że dr Garncarz robi bezdomniakom takie operacje po kosztach, więc chyba byłoby taniej - jedna moja kotka tak była operowana, ale ją zgłaszała do operacji fundacja jeszcze zanim do mnie trafiła. Sprawdzę, która to była. Fundacja, nie kotka :)
  25. [quote name='Jasza']I po cegiełki też zapraszamy! Link w moim podpisie oczywiście! Sprzedało się na razie 90 cegiełek!!!![/QUOTE] Ja bym dogomaniaków do kupowania cegiełek nie zachęcała :) [B]Lepiej żeby dogomaniacy wpłacali bezpośrednio - z allegro trzeba odliczyć prowizję, a jak jest wpłata bezpośrednia, to cała kwota idzie na malutką.[/B] Niby to są grosze, ale zawsze kilkadziesiąt złotych więcej się uzbiera. Osoby spoza dogomanii nie mają możliwości wpłaty bezpośrednio na konto bo nie znają wątku ani konta, więc w ich przypadków nie ma wyjścia. Ale szkoda naszych pieniędzy na prowizję allegro :)
×
×
  • Create New...