Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [quote name='pokrzywka2']trafilam tu z banerka. nie moge uwierzyc w to co czytam.jak to podpalona zywcem?[B]wiadomo juz moze chociaz kto to zrobil[/B]:( [/QUOTE] Nie wiadomo jeszcze na pewno, ale chyba jakiś trop jest: [URL="http://www.temat.net/aktualnosci/8804/Podpalenie-psa:-1000-zl-nagrody-za-wskazanie-sprawcy%28stale-aktualizowane%29"]http://www.temat.net/aktualnosci/8804/Podpalenie-psa:-1000-zl-nagrody-za-wskazanie-sprawcy%28stale-aktualizowane%29[/URL] - w komentarzach jest pewna sugestia... Dlatego napisałam w aukcji, że [B]jeszcze[/B] nie wiemy kto i o nagrodzie
  2. http://allegro.pl/show_item.php?item=1736207478
  3. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1736205825[/URL] I ja jeszcze w sprawie balsamu Szostakowskiego - mariamc, to na prawdę działa cuda, zwłaszcza na ropiejące rany. Sprawdzone na ludziach i zwierzakach - ja wyleczyłam tym rany mojej suni, rany odbytu po wyrwaniu ogona i zaniedbaniu w schronie (ropa wymieszana z g..m), żaden antybiotyk temu nie dawał rady i wet powiedział, że jeśli balsam tego nie wyleczy, to nic nie wyleczy. Balsam wyleczył w przeciągu 2 tygodni.
  4. kochana, a może zrobiłabyś mu allegro adopcyjne? allegro cegiełkowe dla Bruna mam gotowe, kilka fotek tylko podmienię i mogę wystawiać od ręki a jemu poza kasą, to bardzo bardzo by się przydał dom, choćby tymczasowy...
  5. Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]38 cegiełek[/B] Realnie zapłacono za [B]37 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]194 zł[/B] w tym [B]9 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji ja sponsoruję prowizja allegro [B]7,60 zł[/B] 194 - 9 - 7,60 = [SIZE=4][B]177,40[/B][/SIZE] Taka kwotę przelałam dzisiaj na koto lecznicy: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/samuel/samuel_przelew.pdf[/URL] I poproszę zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na maila [email][email protected][/email]
  6. [quote name='Kerian']Jest sprawca?! Jak to udało się ustalić? Po takim czasie? Ktoś puścił w końcu parę???[/QUOTE] Póki co na to pytanie nikt nie odpowie - Fundacji Mrunio odmówiono statusu pokrzywdzonego, bo nie była opiekunem legalnym psa w czasie gdy był podpalony. W związku z tym Fundacja nie ma dostępu do akt i nie zna szczegółów. Dopiero kiedy zacznie się rozprawa będą je znali. Będą monitorowali informacje sądu o rozprawach żeby wiedzieć kiedy zacznie się ta konkretna. [quote name='Topi']Selenga, na jakiej podstawie to napisałaś ? Czy mogła byś to jakoś wyegzekwować ?[/QUOTE] Napisałam na podstawie maila od p.Elżbiety. Nie bardzo wiem jak miałabym wyegzekwować? mam pojechać do Poznania i zgrać na pendrive'a??? Prosiłam o zdjęcia Kuby wielokrotnie i nawet nie dlatego, że dogomaniaczki chcą je zobaczyć. Potrzebuję zdjęcia Kuby do dokończenia aukcji cegiełkowych, co przy całym szacunku dla Was, z mojego punktu widzenia jest o wiele ważniejsze. Na razie żadnych zdjęć nie dostałam od p.Elzbiety. Nie tylko Kuby zresztą, potrzebowałam też zdjęcia Mini Isi i też nie dostałam. Na szczęście w jej przypadku zdjęciami dysponowała też Tayga i od niej dostałam to co potrzebuję.
  7. MaDi mogę zrobić mu allegro cegiełkowe (Bambusowi zresztą też), a jeśli się zgodzisz to moge poprowadzić wam na allegro konto fundacyjne, łatwiej będzie o aukcje cegielkowe i nie trzeba będzie płacić prowizji
  8. [quote name='_Mona']Witam na wątku po długiej nieobecności, mam pytanie czy Kuba nadal potrzebuje pieniążków na leczenie? Postęp w leczeniu jest ogromny, aż trudno uwierzyć. Duży szacunek dla osób, które zrobiły wszystko,aby mu pomóc.[/QUOTE] Nie, pieniędzy Kubuś ma dość :) Podobno niedługo ma się przenieść do domu stałego, więc chyba leczenie ma się ku końcowi [quote name='Felka z Bagien']Dla mnie Kuby nie ma!Gdzie on jest?Nie wiadomo nawet czy żyje?[/QUOTE] Felka, zlituj się - w czerwcu żył i brykał i nagle w lipcu wyparował??? To, że na dogomanii jesteśmy uzależnieni od od bardzo skąpo dawkowanych informacji, to nie znaczy że psu się krzywda dzieje. Spiskowe teorie na prawdę niczemu dobremu nie służą, co najwyżej można skrzywdzić kogoś niesłusznymi podejrzeniami i oskarżeniami.
  9. Jest jedna dobra wiadomość w sprawie Kuby [SIZE=4][B]Sprawcy podpalenia Kuby zostali ustaleni i sprawa trafiła do sądu. [SIZE=2]Do sądu została tez skierowana sprawa przeciwko właścicielowi Kuby - za zaniedbanie Kuby i znęcanie się nad jego następcami [/SIZE] [/B][/SIZE]
  10. [quote name='Angel']zaraz ściągne Selenge- ona sie wypowie czy maja szanse pojść cegiełki dla maluszków. jesli tak to poprosimy ja o zrobienie ; )[/QUOTE] Mają szansę. Tylko przydałyby się zdjęcia troszkę lepszej jakości :)
  11. [quote name='pawel11']BUDRYSEK się do Ciebie odezwie z numerem ;)[/QUOTE] sorry, nie zauważyłam, że oprócz dziewczyn jest tu też chłopak :) konto BUDRYSKA mam, tylko nie wiem czy to na to konto trzeba przelać kasę
  12. Dziewczyny, za kilka godzin kończy się allegro, większość wpłat już wpłynęła, więc podajcie mi konto do wpłaty to przeleje pieniądze jak tylko się aukcja skończy kilka osób jeszcze obserwuje, ale to najwyżej uzupełnię wpłatę później
  13. [quote name='mari23']kazik zbanowana????? za ten właśnie - dostałam maila dzisiaj od niej....[/QUOTE] Kurcze, nie sądziłam, że ten wątek może być nadal monitorowany przez modów... przecież tu się od dawna nic nie dzieje... Poza tym ostro przecież nie było...
  14. [quote name='Felka z Bagien']Marycha, rozsyłaj gdzie indziej, bo tu jak widać cisza.Zajrzę jednak na wątek i popchnę dalej![/QUOTE] też mi się tak wydaje...
  15. [quote name='BUDRYSEK'] o ile dobrze wiem nie mamy ani zlotowki :([/QUOTE] aż tak tragicznie nie jest :) z allegro będzie na pewno 160 zł, a pewnie więcej trochę jak się to skończy, to wznowię i jeszcze się dozbiera
  16. [quote name='paulinken']Maleńki, a jak cegiełki?[/QUOTE] odrobinkę lepiej teraz powinno być co raz lepiej bo aukcja jest bliżej początku listy, ale zobaczymy
  17. inga przyjmuje tylko mikrusy a Smok jest duży
  18. [quote name='paulinken']Ciocie, jaki jest plan? Cegiełki się sprzedają?[/QUOTE] jakoś kiepsko się sprzedają... wrzućcie link do allegro na FB - ja mam mało znajomych na FB więc niewielki odzew jest
  19. [quote name='Szarotka']Czy potrzeba nr. konto koosiek ?? moze ktos ma. Ja mialam, ale nie jestem pewna czy dalej mam.[/QUOTE] już podane
  20. [quote name='xxxx52']widocznie ma powody nie nadajace sie do opublikowania.[/QUOTE] nie chodziło mi o powody jakie panem kierują - te szanuję jak najbardziej chodziło mi o to czy allegro cegiełkowe będzie nagłaśnianiem czy nie będzie i czy panu zaszkodzi czy pomoże żeby się nie okazało, że zrobię coś w dobrej wierze a potem wyjdzie na szkodę człowieka
  21. 1. banerek dzisiaj zrobię 2. chciałam zrobić allegro cegiełkowe, ale skoro pan nie chce żadnego rozgłosu to wolę zapytać co o tym sądzicie?
  22. [quote name='Paula95']To aż tak poważnie? Myślałam, że tylko sobie poszczekała...[/QUOTE] Dobre sobie, tylko poszczekała... Ona [B]PIERWSZY RAZ[/B] zaszczekała! Znaczy się, wie że to jej dom :)
  23. No Sonia się już zadomowiła na serio :) Właśnie dostałam smsa od Oli, że przyszedł pan naprawiać zamek w drzwiach a Sonia wpadła w furię i nie chce go wpuścić do pokoju :diabloti: Ma rację, co się tu jakieś obce indywidua będą kręciły po JEJ domu :evil_lol:
  24. Romka, nie mogę Ci odpisać na PW bo masz skrzynkę zatkaną :)
  25. [quote name='ogonek2']strasznie czekamy;)[/QUOTE] Ola z Sonią są na daczy, więc trzeba poczekać do końca weekendu :) Konto koosiek mogę wam podesłać
×
×
  • Create New...