Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Z ceramicznego bazarku dla Fruzi uzbierało się 61 zł
  2. Chyba jeszcze nie zameldowałam :) Z bazarku na Drwala (tego z fantami od cioteczki Worel) uzbierało się 102 zł Pieniądze przelane, powinny w poniedziałek być na koncie. Szykują się już następne bazarki
  3. [quote name='Weronika13']Cieszę się bardzo ! :lol: Znam obsługę [B][COLOR=magenta]Fast Stone Image Viewer,[/COLOR][/B] [B][COLOR=yellowgreen]Picasa 2,[/COLOR][/B] [B][COLOR=deepskyblue]Corel Paint Shop Pro X,[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]Corel Paint Shop Photo IX [/B][/COLOR], [B][COLOR=darkorchid]Photo Frame[/COLOR][/B].. no i chyba tyle ;) Dzięki, że mi pomożesz ![/quote] Z tego to tylko Corel Paint może ci się przydać do robienia banerków, ewentualnie w małym zakresie również Photo Frame. Wyślę ci na PW trochę podpowiedzi. No i zawsze możesz pytać jak czegoś nie wiesz :)
  4. Gonzuś noc spędził spokojnie i grzecznie. Zjadł wieeelką, podwójną porcję ryżu z mięskiem i warzywami, wyjadł też kotu sucha karmę. Entuzjastycznie przywitał mojego siostrzeńca i wogóle okazywał mu wyjatkowe zainteresowanie - okazało się, że Danusia ma syna w tym samym wieku :) Rano na spacerku zwiedzał okolicę, obwąchiwał wszystko i niestety szukał Danusi... Na dworze się nie załatwił, więc martwiłam się co z jego pęcherzem będzie, ale krótko się martwiłam - wysikał się w domu. Czyli powtarza sie ten sam scenariusz co u Danusi - zestresowany nowym miejscem nie bardzo wie jak się zachować. Poza tym bardzo boi się windy. Myślę jednak, że szybko przywyknie. I przypomni sobie dobre maniery :) Przeżyłam chwilę zwątpienia jak Gonzuś wspinał się na kanapę, ale nie wskakiwał - byłby problem gdyby nie radził sobie ze wskakiwaniem do samochodu, bo lekki to on specjalnie nie jest a ja nie mam jak go podnosić na ręce. Ale dzisiaj wskoczył na najwyższy tapczan w domu, więc będzie dobrze. Przydałoby mu się troszkę schudnąć, bo te jego przednie łapinki bardzo są biedne :( Malec sprytny jest zresztą i zaczął dość namolnie wymuszać to na co miałby akurat ochotę, no ale to nie problem - szybko zostało mu wytłumaczone, że ja jestem na takie numery odporna :) Ale najbardziej zdumiewające jest to, że on jest niesamowicie przyjaźnie nastawiony do ludzi, każdy objaw zainteresowania ze strony kogokolwiek i on już cały jest wielkim szczęściem, ogonek macha jak szalony a Gonzuś nastawia się do głaskania. Po tym wszystkim co przeszedł w życiu, to jest zdumiewające. Duśka już przestała chodzić obrażona, wykazuje zainteresowanie Gonzem i nawet obwąchała go z bezpośredniej bliskości, Gonzuś zniósł to cierpliwie udająć, że jej nie widzi. A wogóle to najchętniej zmieniłabym mu imię... nie lubię imienia Gonzo. Ale zobaczymy jak on to zaakceptuje. Po południu odnotowaliśmy pierwszy poważny sukces. Gonzo na spacerze chodził i chodził, wąchał i wąchał, szukał Danusi... W końcu zadarł tylną łapkę i sikał, sikał, sikał... A wieczorem na spacerze była też koopa, więc chyba załatwianie się w domu mamy z głowy. Za to pojawił się inny problem - Gonzuś chce być najważniejszy, wystarczy, że zagadam coś do Dusi, już Gonzo leci i pcha się między mnie i kotkę. Samej Dusi nie zaczepia, ale jest bardzo zazdrosny kiedy ja się nią zajmuję.
  5. Banerek dla Czapi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106923"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/czapi.jpg[/IMG][/URL] Weroniko, jeśli znasz obsługę jakiegoś programu graficznego, to ja ci bardzo chętnie wytłumaczę jak się robi banerki. Ale bez znajomości programów graficznych będzie raczej trudno zrobić to zdalnie :)
  6. Gonzuś już u mnie :) Trochę się chłopak napodróżował, bo nie dość że ze Słupska do Warszawy, to jeszcze na koniec godzinę się męczył w warszawskich korkach :) Poza tym że jest śliczny, jest też GENIALNYM psem - nie zna mnie przecież praktycznie, mimo to przyszedł ze mną z parkingu do domu bez smyczy. Jest posłuszny i bardzo dzielny. Zwiedził już troszkę mieszkanie, zaraz dostanie jeść, a potem chyba padnie ze zmęczenia. Troszkę popiskuje i chyba czegoś się domaga, ale na razie nie wiem czego :( W każdym razie jak tylko się na niego zwróci uwagę to od razu ogonek lata jak małe śmigiełko :) Duśka na razie obserwuje i chyba jest trochę zazdrosna, ale się nie chowa.
  7. Kiler bije rekordy oglądalności na allegro, ale co z tego...
  8. doczytałam że Rysio to staruszek i aż się cofnęłam do początku żeby zobaczyć ileż ten staruszek ma lat 8-10 to niemało ale miałam kiedyś foxteriera, dożył 16 lat, więc chyba przed terierowatym Ryskiem jeszcze lata życia :) czy on ma jakieś ogłoszenia poza stroną Emira?
  9. Czekam na niego już :) Wszystko przygotowane - posłanko, miseczka, smyczka, szczotka do czesania. Tylko szeleczek jeszcze nie przygotowałam bo te po Sadze raczej nie będą pasowały, a nie znam "rozmiaru" Gonza :)
  10. [quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=4]Allegro Fruzi[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Century Gothic][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=385930862[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Century Gothic]:cool1:[/FONT][/SIZE] [/quote] Może się czepiam, ale zmieniłabym[COLOR=black] "[/COLOR][COLOR=black][FONT=Trebuchet MS]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla [B]psa." [/B]na[B] "[/B]Aukcja ma na celu znalezienie domu dla [B]kota." :) [/B][/FONT] [/COLOR]
  11. Wet, nie denerwuj się - nikt nie chce Cię skrzywdzić. Zwłaszcza teraz, kiedy i tak masz zupełnie inne priorytety, ciotki z dogo byłyby bez serc i sumień gdyby Ci teraz jeszcze dodatkowy problem na głowę zrzuciły. Poza tym NIE MA CZASU - Bao musi być zabrany praktycznie natychmiast, a na zorganizowanie transportu potrzebny jest czas. I byłoby okrucieństwem zabieranie psa teraz, umieszczanie go gdzieś na kilka dni i potem znowu zabieranie go i wysyłanie dalej, on i bez takich komplikacji jest mocno skołowany tym co się wokół niego dzieje, przecież tej psinie zawalił się świat odkąd trafił na ulicę. Mogę Cię pocieszyć, że jeśli DIF nie znajdzie nic innego, to Bao trafi do mnie na tymczas. To nie jest dobre rozwiązanie, ale lepsze niż schron i tak się z DIF umawiam.
  12. Elzo, możesz mi podać namiary na siebie? Potrzebuję do wznowienia allegro, bo skoro Pusia jest u Ciebie, to raczej podawanie kontaktu do Agaty nie ma sensu. Może być na PM.
  13. Herspri, potrzebuję do allegro dane kontaktowe do Ciebie. Szukałam ogłoszenia Nany na adopcje.org i na ox.pl żeby stamtąd ściagnąć, ale nie znalazłam tych ogloszeń niestety :(
  14. Dziewczyny, czy Mika ma aktualne allegro? Widziałam, że miała na początku maja, ale nie wiem czy jest kontynuowane
  15. przepraszam, padłam wczoraj i nie zrobiłam, poprawię się i dzisiaj zrobię
  16. [quote name='Tosia2']Jak znam życie to.....się nie doczeka...[/quote] Nawet tak nie myśl
  17. Testowy wózek będzie w lecznicy dzisiaj, mam nadzieję, że się uda go dopasować. Tylko do ruszenia śrubek chyba trzeba będzie użyć CocaColi, bo on długo stał w piwnicy :p
  18. [quote name='truskawa144'][LEFT]I cierpliwość. Mam nadzieje,że u p.Joli wszystko OK![/LEFT] [/quote] No tak nie do końca, jeszcze trochę leczenia przed nią, ale musi być dobrze :)
  19. Olena, to może ty weźmiesz wózeczek dla Lucka?
  20. Maści i wyciagi z kasztanowca zapisują "ludzcy" lekarze przy wszelkich urazach :)
  21. Mieszkam na Mokotowie, niedaleko szpitala MSWiA. Porozmawiam z Oleną84, ona chyba planowała wybrać się do Lucka to może wzięłaby wózeczek do lecznicy gdyby tam jechała
  22. Wyciągnęłam właśnie wózek i widzę, że on ma wszystko regulowane na śruby, można go pdwyższać, wydłużać i wogóle regulować. Ma też taki pałąk do przytrzymywania reką jakby trzeba było psu pomóc. Może warto spróbować. Ja ten wózek dostałam po jakimś jamniku, ale mój jamnik był za mały (miniaturka) na ten wózeczek i nie korzystał z niego, wyprowadzaliśmy go na spacery na szaliku (zamiast ręcznika) - szalik dłuższy więc nie trzeba było się schylać.
  23. No to rzeczywiście dzielny chłopak :) Moja siostra cioteczna ma wielkiego wilczura, który w czasie burzy dostaje histerii ze strachu i nawet na kolanach się nie uspokaja :)
  24. Dziewczyny, ja mam taki wózeczek dla psa, został po moim jamniku. Na pewno nie będzie pasował od razu, ale może dałoby się go przerobić i przystosować.
×
×
  • Create New...