-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Śledzę ten wątek i podobnie jak pozostałe dziewczyny nie jestem w stanie zrozumieć różnicy pomiędzy Mariuszem ze spotkania z violą i Mariuszem z forum. I mam bardzo poważne wątpliwości. Dałam im zresztą wyraz pisząc do zuluguli i oferując tymczas dla Zuzi po od 27.07. Ale jedna rzecz mnie zastanawia bardzo - opis Sopelka jaki viola podała. [B]Z tego opisu wynika, że Sopel jest zadbanym, szczęśliwym psem.[/B] Czy możemy zakładać, że Zuzi będzie u Mariusza źle skoro Soplowi jest dobrze? Wiem, że trzeba zachowac ostrożność, wiem, że odpowiadamy za to gdzie psiaki umieszczamy i wiem, że wszyscy chcemy dla nich jak najlepszych domków. Tylko się zastanawiam co jest ważniejszą rekomendacją - niezborne, dziwne teksty wklepywane w komputer czy zdrowy, wesoły, zadbany pies? I powiem wam szczerze, że NIE WIEM :huh:
-
GB - szkoda czasu :) Wszystko jest pod kontrolą :)
-
[quote name='MaJa 75']Mike jesteś osobą, której nie oddałabym nawet zaszczepki paprotki. Rozumiesz?[/quote] Ja też :) Chociaż paprotka to roślina delikatna... nie dałabym nawet grubosza, który wszystko prawie przetrzyma... Mam nadzieję, że zulugula nie da się zbajerować.
-
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
Selenga replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']Ale one sa w stowarzyszeniu, one wszystkie to stoarzysznie tworzą. [/quote] Teoretycznie masz rację :) Ale ile z nich to młodziutkie dziewczyny, z którymi się nikt nie liczy? -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
Selenga replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Selenga ......ale trzeba chcieć rozmawiać, a nie traktować Magde z góry ... ze stwierdzeniem że nie ona skończyła studia ... bywa tak że społeczność dogo ma więcej elementarnych wiadomości niz niejeden wet .... [/quote] I między innymi dlatego napisałam, że akurat to stowarzyszenie, z tą panią wet, NIE BUDZI mojego zaufania :) To nie Magda powinna zwracać wetce uwagę na stan zwierzaków, to powinno być dokładnie odwrotnie. Do tego nie są potrzebni sponsorzy, pieniądze, przepisy... -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
Selenga replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork']rozumiem że pani wet gdyby nie założyła stowarzyszenia nie byłaby zobowiązana do leczenia psów i zapobiegania .....[/quote] clockwork - to nie tak, przeciez za te wszystkie szczepionki, surowice itd trzeba zapłacić. Gdyby pani wet dysponowała środkami bez stowarzyszenia, to pewnie by szczepiła i leczyła. O ile oczywiście by rozpoznała, że dzieje się coś niepokojącego. Moje wątpliwości budzi raczej to, że NIE DBA o to żeby psy były rozdzielone, że NIE WYMAGA zachowania elementarnych środków ostrożności... sama zresztą najlepiej wiesz jak to wygląda - to nie wy powinnyście wykłócać się o to wszystko. Do tego na prawdę nie są potrzebne pieniądze -
DO ZAMKNIĘCIA!!....SZCZENIAKI w jastrzębskim schronie
Selenga replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']:roll:Dziewczyno, zejdz na ziemie. KTORE schronisko-wskaz-ma kase na surowice i ją ma w zapasie, na stanie??? Ba, weci nie maja a Ty tu o schroniskach mowisz. Czy bedzie surowica? Owszem powiedziala, ze moze zamowic- poniewaz powiedzialam Jej ze sa ludzie, ktorzy wplacą na konto stowarzyszenia, CHCA WSPOMOC w zakupie surowicy, tak??[/quote] Sorry, Arka, ale mam pytanie. Domyślam się, że są ludzie którzy chcą wpłacić pieniadze na ZAKUP SUROWICY DLA SZCZENIAKÓW. Ale czy na pewno to jest to samo co wpłacenie pieniędzy na stowarzyszenie tej wetki??? Szczerze mówiąc ja wpłacając pieniądze wolałabym je wpłacić na konto którejkolwiek z dziewczyn z dogo niż na akurat to stowarzyszenie - po prostu ta pani wet nie budzi w żaden sposób mojego zaufania, nic na to nie poradzę :( Czy takie postawienie sprawy oznacza, że pani wet NIE ZAMÓWI surowicy jesli nie będzie wpłat na jej stowarzyszenie? Nawet jeśli zapawniony bedzie miała zwrot kosztów???? -
mnie właśnie tacy obserwatorzy najbardziej wkurzają - wyraźnie, dużymi literami, na czerwono napisane mam w aukcjach żeby nie obserwować jeśli się nie jest zdecydowanym na adopcję, ale to nic nie pomaga... naród analfabetów kurcze...
-
[quote name='kikou']ostatnio podawałysmy Cię jako przykład w sprawie adopcji, trudnego pieska.... [B][COLOR=red]tym wątkiem ogrzewam się kiedy "chłodno" na duszy[/COLOR][/B]....[/quote] świetnie to ujęłaś kikou... dokładnie tak jest... a to wątek na którym pisałyśmy o Tobie tekillo i o Mici :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116691[/URL]
-
[quote name='Saphira']Super ! Biorąc pod uwagę najdroższą opcję i tylko psy Pani Romy 50 x 100 = 5000,00. Nawet przy wielu sponsorach ciężko będzie to udźwignąć. Może dodatkowo zrobić jakis bazarek i z tego częściowo finansować allegro ? [/quote] Nie no, może nie przeginajmy :) Takie ogłoszenie za 100 zł to jest opcja z wyświetlaniem na stronie głownej allegro :) Nie wydaje mi się żeby to miało sens - za taką kasę to te psy można poumieszczać w hotelikach, bo przecież nie będziemy ich ogłaszać tylko przez 14 dni. Wystawiałam ogłoszenia wyróżnione po 14 - 20 zł za każde i wchodziło na nie od 1000 do 2000 osób w ciągu 14 dni - to jest własnie takie rozwiązanie jakie proponuje Szpilka. Wydaje mi się, że to jest dobry wynik, nie sądzę żeby ten za 100 zł był dużo lepszy. W końcu pies to nie jest towar typu bajeranckie majteczki i wciskanie go na siłę nie ma najmniejszego sensu - jeśli ktoś szuka psa dla siebie i tak będzie szukał w odpowiednim dziale. Generalnie są dwie szkoły ogłaszania - obie mniej więcej mają taką samą skuteczność. Pierwsza to właśnie aukcje na długi termin i wyróżnione - ich wadą jest to, że tych wyróżnionych jest też już co raz więcej i one tylko z nazwy są na początku, a tak na prawdę są w pierwszej części ogłoszeń, czasem nawet lądują na drugiej stronie. Druga szkoła to ogłoszenie zwykłe, ale na krótki termin - 3-7 dni. Na allegro ogłoszenia są wyświetlane w kolejności dni, czyli te krótkie też zawsze są na początku bo się szybko kończą, ale rzeczywiście są za tymi wyróżnionymi. Sprawdzałam na swoich aukcjach i różnica w ilości wyświetleń między obydwoma wariantami jest niewielka (w przeliczeniu na 14 dni).
-
[quote name='Saphira']Ja napewno pomogę ! Napisz jakiego rzędu są to koszty jeżeli chodzi o allegro ?[/quote] To zależy. Normalne ogłoszenie, bez wyróżnień, pogrubień itp. to jest groszowa sprawa - rzędu 20-30 groszy. Pogrubione, podświetlone i przedłużone do 14 dni kosztuje ok. 20 zł (w zależności od ilości zdjęć to może być troszkę więcej). Można tymi opcjami manewrować w tych granicach. Oczywiście są też opcje droższe, do 100 zł nawet, ale na to chyba raczej się nie porwiemy... Obserwuję wątek, więc jakby co to też mogę porobić allegro.
-
Banerek dla Tannu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116592"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/tannu.jpg[/IMG][/URL]
-
mru prosiła o nowe banerki dla Czarusia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/czarus1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114508"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/czarus2.jpg[/IMG][/URL]
-
No nie da się ukryć, że Guzik wykorzystał sytuację na maxa :) Najchętniej to on by spod miziającej ręki nie wychodził, gdyby mógł to by cły dziń spędził na przytulaniu się. I pomyśleć, że on jeszcze 4 miesiące temu wogóle nie wiedział jak wygląda głaskanie, drapanie za uszkami i po brzuszku... A tak Guzik "walczy" z "atakującą" Duśką, która nie czuje żadnego respektu i nawet fikołki przez niego robi: [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/guzik3498.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/guzik3495.jpg[/IMG] A tak odpoczywa: [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/guzik3477.jpg[/IMG]
-
To samo, też p.Joanna się nie odzywa Będę dzwoniła jeszcze w tym tygodniu, jeśli nie dodzwonię się, to zacznę znowu oglaszać psiaki :(
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
Selenga replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
możesz wysłac na mojego maila [email][email protected][/email] -
i nie tylko dzisiejszy :thumbs:
-
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: