Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Rozmawiałam dzisiaj z p. Joanną. Jest w tej chwili w Warszawie na rehabilitacji i dlatego nie kontaktowała się jeszcze w sprawie Kapselka. Ale rodzina już wykonała przeprowadzkę, więc jak tylko p. Joanna wróci do domu, skontaktuje się z truskawą i opiekunką Dyzia. Niestety, jak wiadomo u nas żeby się leczyć, trzeba mieć końskie zdrowie, więc dlatego to wszystko tak się ciągnie.
  2. Rozmawiałam dzisiaj z p. Joanną. Jest w tej chwili w Warszawie na rehabilitacji i dlatego nie kontaktowała się jeszcze w sprawie Dyzia. Ale rodzina już wykonała przeprowadzkę, więc jak tylko p. Joanna wróci do domu, skontaktuje się z Basią i opiekunami Kapselka. Niestety, jak wiadomo u nas żeby się leczyć, trzeba mieć końskie zdrowie, więc dlatego to wszystko tak się ciągnie.
  3. a co tez słychać u Sisi????
  4. Sistra-wet ma takiego męża jakiego ma, na to nikt nie ma wpływu. Na wątku Heby (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112119) Lemoniada pytała o kontakt do hoteliku, w którym jest teraz Heba, dziewczyny nie znały kontaktu i skierowały ją do beci, która kontaktowała się z hotelikiem. Nie wiem czy Lemoniada się tym zajęła, ale napisałam do Rawy i grażyny9915 na wszelki wypadek. Na razie nie wiem co dalej.
  5. [quote name='oktawia6']czy dobrze zrozumiałam, że Gonzuś jedzie do Selengi? to tymczas? upewniam się czy dobrze zrozumiałam, bo Selenga pisała że nie może miec drugiego piesa-bodajże na wątku kici bez oczka:hmmmm:[/quote] Tak, Saga odeszła 30.05, na raka, miała 15 lat, z tego 13 była ze mną. I bardzo pusto i smutno bez niej. Myślę, że Gonzusiowu będzie dobrze ze mną i z Duśką.
  6. [quote name='Selket']SUper :multi: :multi: :multi: Cudowna wiadomośc :loveu: :loveu: Mam nadzieję, Selenga, że będziesz opowiada nam o Gonzusiu ;)[/quote] Pewnie, że będę :) Nawet jeśli wątek wyparuje tak jak wątek Dusinki, to będę opowiadać na blogu :)
  7. No to już wiadomo na pewno - w najbliższy weekend Gonzo się przeprowadza :)
  8. Kiler robi furorę na allegro :-) Ale na razie nic z tego nie wynika... :-(
  9. A ja się zastanawiam jak ona go odda... Ja bym chyba nie dała rady :)
  10. Już dawno zauroczył :) Jak dobrze pójdzie to za tydzień.... może... już...
  11. [quote]sunia ma niewiele z foksteriera, za duzo z... [/quote] Cos z foksteriera chyba jednak ma, z krótkowłosego oczywiście: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Foksterier_kr%C3%B3tkow%C5%82osy"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Foksterier_kr%C3%B3tkow%C5%82osy[/URL] [quote name='mysza 1']Dzięki- jestem debilem, nic nie rozumiem, nie mam konta na fotosiku, prosiłam moda o podlinkowanie- zero odzewu.[/quote] Na wątku Lucka wrzuciłam banerek prawidłowo podlinkowany :)
  12. większy banerek dla Lucka, prawidłowo podlinkowany :)
  13. 1. wstawić pełny adres na fotosiku w formularzu, który się otwiera po kliknięciu na ikonkę z żółtym obrazkiem z górką (pełny adres to znaczy adres do zdjecia nie [URL="http://www.fotosik.pl"]www.fotosik.pl[/URL] bo wtedy pokazuje stronę główną. Niestety nie wiem czy fotosik umożliwia wczytanie pełnego adresu, nie mam tam konta) 2. kliknąć na obrazek żeby sie pokazała taka ramka 3. kliknąć na ikonkę globusa z łańcuchem i w formularzu wpisać pełny adres wątku Lucusia Gdyby fotosik nie pozwalał na zczytanie pełnego linku do zdjęcia to daj znać, umieszczę obrazek u siebie i podam link
  14. Proszę. Może być? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10310445"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/majka.jpg[/IMG][/URL]
  15. Teoria teorią, ale z psami jest jak z ludźmi, każdy jest inny :) To tak na temat tego mówienia do psa. U mojej Sagi swego czasu właśnie mówienie zdziałało cuda. A próbowałaś może mówić nie DO niej a O niej? Tzn. tak na prawdę to do niej, ale nie patrząc na nią, nie siedząc obok, tak jakbyś mówiła w przestrzeń? Na moją Sagę to działało, jak tylko usłyszła swoje imię, zawsze wykazywała zinteresowanie (a zaczęła je rozpoznawać już po jednym dniu) i przychodziła, nawet jeśłi wogóle stałam tylem do niej i mówiłam do kogoś innego.
  16. [quote name='Szerman']Straszna szkoda że nie umiem wklejać zdjęć bo miałbym świetny "materiał reklamowy" dla naszych suczek. Dzisiaj rano zobaczyłem jak moja mama idzie od strony kojców... Musia biegała wkoło niej jak na karuzeli, a Pysia szła obok... trzymając ją za rękaw. Słowa tego nie opiszą.[/quote] Możesz podesłać zdjęcia do mnie mailem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], ja wstawię :)
  17. Ja mogę zrobić ogłoszenie do rozklejenia, ale błagam o jakies ładniejsze zdjęcie - jest tylko jedno i to takie na którym prawie nie widać jak wygląda
  18. allegro miała cały czas, w różnych wariantach wyróżniania i bez, też żadnego odzewu, raz ktoś obserwował, ale nic z tego nie wyniknęło właśnie dzisiaj skończyła się kolejna tura, wznowić?
  19. Na DS u tej pani i tak raczej szanse miał niewielkie. Trudno powiedzieć żeby był spokojnym, spolegliwym psem, dogadującym sie i z ludźmi i z innymi psami :)
  20. [quote name='Agata69']Zgubiłam w niedzielę kolejny, tym razem ostatni, klucz do samochodu. auto stoi pod blokiem, a ja zaiwaniam na pieszo. Na obcasach w dodatku, bo jak jestem na płask to mam wrażenie że ludzie mnie lekceważą. Dzisiaj pojadę do Pusi autobusem, ale późno wieczorem, bo pracuję (właśnie mam lekcję;)).[/quote] Może to by pomogło? [URL="http://szczegoly.pkt.pl/onex_dorabianie_kluczy_awaryjne_otwieranie_samochodow_f77560c62893714fcb9d0478de983e6e.html"][COLOR=#0000ff]Onex. Dorabianie kluczy, awaryjne otwieranie samochodów[/COLOR][/URL] 0 601 59 09 86 87-800, Włocławek, Promienna 7
  21. Masz rację - niby człowiek wie, że starość tak ma, wie że nie można się za to złościć i gniewać, ale czasem ręce opadają. U mnie zrozumieli dopiero jak Saga zaczęła sikać pod siebie przez sen...
×
×
  • Create New...