-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Pepsi z Zamościa - ZOSTAJE NA ZAWSZE u Marty i Darka
Selenga replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ciekawe, że jakoś mnie to nie dziwi :p :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Zrobiłam Kapselkowi jeszcze ogłoszenie na [url]www.animalia.pl[/url] Nie mam kiedy rozpracować innych serwisów ogłoszeniowych :(
-
Kiler, maleńki pies o duszy dobermana szuka domu
Selenga replied to paros's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Kilerowi jeszcze ogłoszenie na [url]www.animalia.pl[/url] Muszę przećwiczyć też inne serwisy, ale nie mam kiedy :( -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='zofia&sasza'] Jedyne, co ją niepokoi, to to, że Lisio "Tak się męczy bez łapeczki". Klarowałam jej godzinę, że musi sobie wyrobić mięśnie, że siedział 40 dni w ciasnej klatce, więc na pewno wyszedł z formy. Wreszcie zaproponowałam, że skontaktuję ją z osobami, które też mają trzyłapki, coby mogła wymienić doświadczenia. Selenga - możesz coś w tej sprawie zrobić? [/quote] Mogę pojechać do Pani Izabeli z Guzikiem i pokazać jak ten gnojek za......la na 3 łapkach i jaki jest szczęśliwy kiedy się zmęczy i ma gdzie wrócić :) -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jenny19']Ogłoszenia dla Dyzia: [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://www.etablica.com"]www.etablica.com[/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl"]www.gieldaogloszen.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/Warszawa"]www.gumtree.pl/Warszawa[/URL] i Trójmiasto [URL="http://www.gielda.bai.pl"]www.gielda.bai.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia24polska.pl"]www.ogloszenia24polska.pl[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje"]www.psy.pl/adopcje[/URL] [URL="http://www.polskastrefa.eu"]www.polskastrefa.eu[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.autogielda.pl"]www.autogielda.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net"]www.ogloszenia.interpress.net[/URL] Treść skopiowałam z allegro,mam nadzieję że autorka nie będzie mi miała tego za złe.;)[/quote] Oczywiście, że nie będzie miała :) -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nana ma cały czas dużo wejść na allegro, ale niestety nic to nie daje :( -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Dyziek ma drugiego obserwatora na allegro... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Selenga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To może ja rozpoznam sytuację, dowiem się na ile oni przyjeżdżają (kilka dni mają być), jakie terminy przyjazdu i powrotu, i czy wzięliby psa. A swoją drogą można poprzednio rozważane opcje też sprawdzić - łatwiej będzie wybrać lepsze rozwiązanie -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Selenga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy Lola ma jakiś konkretny termin tej operacji i czy to jest pilna sprawa? Pytam, bo mam rodzinę w okolicach Zamościa i coś było mówione, że pod koniec sierpnia, na początku września oni mają się przemieszczać do Warszawy i spowrotem. Więc jeśli Lola mogłaby poczekać, to chyba moglibyśmy ich wykorzystać -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Zosiu to napiszesz do Murki? Znasz ją osobiście więc może tak będzie lepiej. chociaż Murka to by pewnie wszystkim psiakom chciała nieba przychylić, więc nie ważne kto pyta :) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
Selenga replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
U dr B. Murka leczy oczy swoim podopiecznym, może zapytajcie ją jak to wygląda, czy daje zniżki itp. -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Ja się na pewno kłócić nie będę :) Zastanawiam się czy czekać z rezerwowaniem miejsca u Murki na decyzję Izabelli? na diagnozę? na odpowiedź od ciotek, które deklarowały DT dla Liska? -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Ależ ja nie zamierzam niczego złego o AFN pisać :) W końcu to AFN załaciło za operację mojej Duśki zanim do mnie trafiła. I dziewczyny na prawdę robią dobrą robotę. Pieniądze jak sądzę uzbieramy, nie takie kwoty były na dogo zbierane, więc Słodziak nie zostanie bez pomocy na pewno. Najważniejsze żeby miał gdzie trafić po operacji. Myślę, że Twój pomysł z zarezerwowaniem miejsca u Murki jest bardzo dobry - kolejka jest, więc nie jest to sprawa na jutro, jeżeli w międzyczasie Słodziak znajdzie dom tymczasowy lub stały to na pewno na jego miejsce nie jedna bida się znajdzie. A jak nie będzie DT czy DS to przynajmniej nie będzie problemu gdzie go umieścić. -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabellah-aldonda'] Nie mam pomysłu na jakie konto można zbierac pieniądze, wolałabym nie na prywatne, może na konto kliniki. Myślę o AFN, ale na wypłaty trzeba długo czekac, dużo nas i dlatego pewnie.[/quote] Z tego co mi się udało zaobserwować na dogo, wpłaty na AFN to nie jest dobry pomysł - miesiącami się czeka na rozliczenie, są pomyłki polegające na niezaksięgowaniu wpłat na konto konkretnego podopiecznego i do tego wysokie koszty manipulacyjne. -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
jak juz będzie diagnoza to go poogłaszam na allegro... -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zofia&sasza']No to czekamy dalej. Ostrzegam, jutro przeczytam wątek 2 raz i będę uderzać na pw :mad:. Za trzy stówy, to można go ew. poddać kremacji, a nie leczyć. Ja też nie mogę więcej - niestety![/quote] Zosiu, Izabella pisała, że fundacja Emir też ma się włączyć w finansowanie leczenia. Myślę, że łatwiej będzie się deklarować jak będzie wiadomo ile potrzeba :) -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Angie :)']ja rowniez transport rano do 8ej i po pracy 19sta (Wawa i okolice)[/quote] Ja praktycznie cały dzień [quote]PONAWIAM PROŚBĘ O DEKLARACJE WPŁAT, HEJ - JEST TAM KTO?[/quote] ja deklarowałam bazarek, na stałe niestety nie mogę się zobowiązać, wpłacam już na jednego psa u Murki :( -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabellah-aldonda']Fundacja Emir i jeszcze dwie osoby prywatne chcą wspomóc leczenie z góry bardzo dziękuje. Selenga nie doczytałam ,o którą klinikę chodzi, na jakiej ulicy , może znam, a nie przyszło mi do głowy tam zadzwonic ?[/quote] [SIZE=2][COLOR=black]Lecznica przy Podleśnej. Róg Lektykarskiej. Czynne do 21.00 w dni powszednie. Bielany. Trzeba dojechać tramwajem do Instytutu Meteorologii [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]i zejść w dół Podleśną. [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Tel. 022 832 27 28.[/COLOR][/SIZE] Lisek, który był w bardzo podobnej sytuacji, był u nich diagnozowany, leczony, operowany i doprowadzony do samodzielności, wczoraj pojechał do domu. Ponieważ nie było pewności, że pani, która deklarowała zainteresowanie nim, rzeczywiście go weźmie, szukany był przynajmniej DT i były zgłoszenia - może zamiast Liska któryś z tych DT przyjąłby Słodziaka. Myślę, ze w ciągu 2-3 dni powinny być odpowiedzi. Tu jest wątek Liska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1062235[/url] -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='zofia&sasza'] Pani bardzo się nad nim trzęsie i to może przekroczyć jej wytrzymałość psychiczną. Chyba nie do końca uwierzyła w zapewnienia lekarzy, p. Ewy i moje, że Lisek to teraz zdrowy psiak, tylko trochę inny niż inne ;). Mam nadzieję, że z czasem się "oswoi" i zacznie traktować go normalnie. [/quote] Ja też się na początku trzęsłam nad Guzikiem. Ale jak mnie parę razy przegonił po osiedlu to mi przeszło :) -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Selengo,Ty chyba z nieba spadłaś:multi:[/quote] e tam, mnie też dopiero dzisiaj natchnęło... [quote]Oczywiście,że podtrzymuję obietnicę pomocy w leczeniu Słodziaka.Cioteczkom trzeba wybaczyć,iż niezbyt uważnie przeczytały Twoją cudownie krzepiącą informację.Są naprawdę zaproblemowane/chyba tak jak prawie wszyscy dogomaniacy/.Chcą pomóc jak największej ilości bezdomniaków.Tylko te biedne, chore bezdomniaki pojawiają się wokół dogomaniaków z kosmiczną prędkością coraz to nowe i nowe:placz:.[/quote] Wiem, wiem :) Nikt nie obiecuje, że teraz już się wszystko uda - ale promyk nadziei jest :) Mam nadzieję, że się uda. Ja już mam bazarek przygotowany też. A zanim wróci Tosia2 powinno być wiadomo co z DT. -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
A komukolwiek z tych co pomagają jest łatwo????? Ale to nie znaczy, że zostawiono kogoś bez pomocy. Fundacja Canis nie jest jedyną fundacją działającą w Warszawie i akurat z tą fundacją ta lecznica nie współpracuje - nic dziwnego, że nie mogli pomóc. O ile umiem czytać, to zachary deklarowała pomoc finansową na leczenie psa, na pewno nie ona jedna pomoże - większe kwoty udawało się zebrać z wpłat i bazarków. A jeśli chodzi o transport to chyba Grinia też pytała gdzie go trzeba przewieźć. Jeśli nie ona to ja lub Zofia pomożemy. Wanda Szostek deklarowała DT dla Liska - zapytamy czy nie wzięłaby Słodziaka zamiast Liska. Więc może skoro potencjalne możliwości są, to trzeba to po prostu zrobić? Znalezienie przez ogłoszenia zamożnego człowieka, który przyjedzie, weźmie Słodziaka do swojego luksusowego samochodu, zapłaci za operację a na koniec weźmie do pięknego domu z ogrodem, to ja raczej czarno widzę... -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
Selenga replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
15 minut temu Zofia zostawiła Liska w nowym domu :) Lisek delikatnie warknął na nową koleżankę, spanielkę Balbinę gdy chciała obwąchać jego ranę. Poza tym spoko. Po schodach śmignął jak rakieta. Tak więc zostaje w nowym domku :bigcool: Trzymamy kciuki dalej - żeby się fajnie zadomowił, dogadał z Balbiną i został u Pani na stałe :kciuki: -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
Selenga replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze to się nie poddawać :) Izabela, wejdź na wątek Liska ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113166[/URL]) - jest lecznica, w której przeprowadzono podobną operację i która może przetrzymać psa po operacji przynajmniej do zdjęcia szwów, jest transport, jest deklaracja pomocy finansowej i są osoby, które deklarowały tymczas dla Liska. Lisek jedzie dzisiaj do domu, mamy nadzieję, że do stałego. Rozmawiałam z Zofią, skontaktujemy się z osobami, które deklarowały pomoc dla Liska, może pomogą Słodziakowi. Myślę, że zanim się uzgodni termin operacji i zanim Słodziak po operacji będzie mógł wyjść z lecznicy, DT powinno się znaleźć bo nie szukamy od początku. Tosia2 ma kontakt z tą lecznicą, na pewno pomoże jak wróci z urlopu za kilka dni, zwłaszcza, że lecznica dla zwierząt bezdomnych ma zniżki. A Zofia już zadeklarowała odwiedzanie Słodziaka i bieżące wiadomości z lecznicy. -
Kapselek ma sporo wejść na allegro i jednego obserwatora... Ale to oczywiście jeszcze nic nie znaczy