Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Pozostałe 2 fotki [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/suka.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/suka2.jpg[/IMG]
  2. Przygotowuję jednej przemiłej pani propozycje małych psiaków do adoptowania. Odeszła jej wiekowa sunia i pani chce dać dom kolejnej bidzie. Wstawiłam też Fifi, ale mam pytanie ile ona ma lat i czy jest wysterylizowana. Pani nie stawia żadnych warunków poza tym żeby zwierzak był mały i akceptował koty, chodzi tylko o informację
  3. Nie chcę się wymądrzać, zwłaszcza, że każda sytuacja jest inna i każda osoba jest inna. Ale z racji tego, że już ponad pół wieku jestem niepełnosprawna i to raczej w "stopniu znacznym" wg klasyfikacji ZUS, chciałabym delikatnie zasugerować coś co pewnie umknęło, zwłaszcza rodzinie Marty - pies może być znakomitym środkiem wspomagającym rehabilitację osoby niepełnosprawnej, chociażby dlatego, że wymusza aktywność swojego właściciela i nie ma zmiłuj - nawet jeśli wszystko cię boli MUSISZ się ruszyć i wyjść z psem na spacer, po prostu nie pozwala "odpuścić sobie". Jeśli Marta zechce ja też jej chętnie pomogę, może ze spacerami z psem miałabym problem, ale mogę ją razem z psem zapakować do samochodu i wywieźć gdzieś, gdzie pies będzie mógł bezpiecznie pobiegać. Wiem oczywiście, że nie wszystko osoba niepełnosprawna może zrobić, ale jak mi od dziecka powtarzał mój cudowny ortopeda: "Jeśli nie możesz czegoś zrobić, pomyśl JAK to zrobić". A jak widać z postów na tym wątku - da się :)
  4. [quote name='ARKA']:oops: kto robi bannerki jakies?[/quote] Ja też robię. Może nie takie piękne jak Isadora, ale staram się :)
  5. jutro się kończy allegro, więc przy wznawianiu podmienię fotki
  6. no to wznawiam allegro może do trzech razy sztuka.... Basiu może dałoby się zrobić małemu jakieś nowe fotki? te się już opatrzyły i zmniejszyła się ilość wejść na aukcję
  7. [quote][B]stanie się też przeszłością ale [COLOR=Red][U]tą[/U][/COLOR] będę hołubił,[/quote] [/B]czy tu nie powinno być "tę"?
  8. Marto, przede wszystkim napisz gdzie w Warszawie mieszkasz. Szukanie nowego domu dla Twojego przyjaciela to jedno, ale pomoc na teraz też chyba Ci się przyda. A może uda się wymyślić coś takiego żebyście nie musieli się rozstawać. To się daje zorganizować przy odrobinie dobrej woli :) Wiem co mówię bo sama jestem niepełnosprawna - ledwo człapię o kulach i z każdym rokiem jest gorzej a nie lepiej. Też mieszkam sama. I właściwie od zawsze w domu jest pies, a teraz również jest kot. Zobaczysz, że coś wymyślimy. Nowego domu możemy oczywiście szukać jeśli uznasz, że tak jest lepiej, ale i na czas szukania trzeba zapewnić komfort fizyczny niewybieganemu psu i psychiczny zamartwiającej się Marcie :)
  9. dorciu, zrobiłaś wszystko co można było zrobić niestety medycyna czasem przegrywa Maltuni życie jest krótkie, ale przecież radosne, pełne troski i miłości teraz może odejść spokojna, wtulona w kochanego człowieka pomyśl jak maleńka by odchodziła gdybyś jej nie zabrała
  10. allegro Hektora, deczko wyróżnione http://www.allegro.pl/show_item.php?item=434457433
  11. powiększenie odcinka uszkodzonego zdjęcie w oryginalnej wielkości jest pod adresem http://www.egonet.pl/dogo/fotki/czucz-duze.jpg
  12. nie zawracaj sobie głowy, ja mu zrobię allegro, tekst wezmę z tego starego, będę podmieniać fotki i wznawiać nie bardzo mogę się przydać bezpośrednio przy psach to może chociaż tak pomogę
  13. Czy Hektor ma aktualne allegro? To podane w pierwszym poście jest zakończone. Było wznawiane?
  14. Na takie szaleństwo jak 200 zł za allegro to ja sobie pozwalam jak dostanę jakieś większe zlecenie :) Normalnie płacę w granicach 50-80, jakby nie było 2-3 psy wyróżnione po 2 tygodnie to już jest 40-60 zł, więc pozostałe nie mają wyróżnienia i wtedy za każdego płacę 0,30-0,45 zł ale za to co 3, 5 lub 7 dni. Jeśli chodzi o zainteresowanie, to te wyróżnione zawsze mają trochę więcej wejść, ale nie ma reguły, że to jest dużo więcej. Czasem jest tak, że jak pies ma wyróżnione ogłoszenie to wejść jest 50 dziennie, ten sam pies bez wyróżnienia ma 45 wejść dziennie, a w następnej edycji z wyróżnieniem jest 30 wejść dziennie a bez wyróżnienia 40 albo 20. Ilość wejść bardziej zależy od tego jak długo się psa ogłasza, dlatego staram się zmieniać fotki i tytuły, żeby się wydawało że to nowy pies a nie ten sam od pół roku
  15. wyróżnienie robię mu takie za ok. 20 zł czyli podświetlone (na żółto) i umieszczane na początku działu - wtedy robię ważne przez 14 dni jak mi zaczyna skrzeczeć rzeczywistość na koncie, to robię bez wyróżnienia ale za to krótkie terminy (3-7 dni) bo wtedy też jest na początku Nie mogę mu zawsze dawać wyróżnionego, bo ja ogłoszeń z dogo robię sporo, wyróżniam psiaki na zmianę, a i tak jak się tego nazbiera, to co miesiąc nawet i 200 zł przychodzi zapłacić - stałego dochodu to ja mam głodową rentę, a nie zawsze się uda zarobić większą kasę żeby wszystkie zwierzaki wyróżnić przez cały miesiąc
  16. ma cały czas allegro, wznawiane systematycznie [url]http://www.allegro.pl/item432319277_jestem_malutki_i_szukam_czlowieka_do_pokochania.html[/url] za każdym razem zmieniam tytuł i fotkę w miniaturce jak mam przypływ gotówki to jest też wyróżniane cieszę się, że będą nowe fotki bo te co są juz się pewnie optarzyły i potencjalnych chętnych nie przyciągają :(
  17. Ale senny wieczór... [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz6.jpg[/IMG] Wiesz co mała, one chyba chcą żebyśmy pozowali [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz7.jpg[/IMG] No to trzeba się ruszyć [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz9.jpg[/IMG] Myślisz, że mi się chce???? [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz10.jpg[/IMG]
  18. na allegro Tuptusia odwiedziło prawie 100 osób, pewnie dzisiaj będzie już więcej niż 100
  19. Cieszę się, że Pani Małgorzata się odezwała, też mi się wydawało, że na prawdę jej na Dyziu zależy. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy - Dyzio będzie miał kochający dom i że się dogada z resztą stada - jamnisią i kotkami. A swoją drogą to miałby chłopak dobrze - same dziewczyny w zwierzęcym stadku :) Pani Małgorzato - serdecznie pozdrawiam i tak jak pisałam - na razie nie wznawiam ogłoszenia Dyzia na allegro
  20. :crazyeye:.........................
  21. wznowione: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432420360
  22. Nowe allegro Tuptusia: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432409412[/URL] [/B]będę odnawiać jak się skończy
  23. I co z tymi zainteresowanymi???? Allegro Nany się skończyło - mam wznawiać czy szykuje się do DS???
  24. czyli Basia została zawalona mailami w sprawie Dyzieńka - oby to coś wreszcie dało :)
×
×
  • Create New...