Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. allegro wznowione po raz kolejny....
  2. Ja też dostałam, może od tej samej osoby :) Już wysłałam Basi I bardzo bardzo mocno trzymam kciuki
  3. allegro mu zrobię i będę odnawiać, postaram się jeszcze gdzieś go ogłosić sprawdźcie na stronach lokalnych gazet czy można dać bezpłatne ogłoszenie nt psa w potrzebie
  4. [quote name='emilia2280']APEL: Kto ma rodziné albo znajomych w USA i mozna ich wykorzystac (odrobiné)? Pragniemy zakupic specjalne obrózki identyfikacyjne, które sá dostépne tylko w USA. Firma produkujáca wysyla na terenie USA, poza- koszt kilkakrotnie przekracza wartosc samych obrózek... Po zakupie tych obózek, podalibysmy adres osoby mieszkajácej tam do odbioru przesylki i stamtád pocztá lotniczá musieliby wyslac je do Polski. http://twmedical.richfx.com/catalog_twmedical/vetcatalog2008/index.aspx (prawy górny róg katalogu, mozna powékszyc- kliknác zoom) Dla wyjasnienia- ja te obrózki zamówié i zaplacé za nie, osoba w Stanach nie poniesie zadnych kosztów, chodzi tylko o nadanie paczki dalej do Polski- tez za zwrotem kosztów. Ja mam rodzinę w USA. Załatwiali już takie przesyłki, przywozili również. Skontaktuję się z nimi dzisiaj
  5. [quote name='Manixsa'][B][I]Wiesz co było pisane, że ma. Nikt mi nie dawał znac , że zostało zlikwidowane.[/I][/B][/quote] Ogłoszenia na allegro likwidują się automatycznie po dacie do której było ważne, maksymalnie chyba po 21 dniach. Jeżeli nikt nie wznowi ogłoszenia to znika z sieci. Sprawdziłam ogłoszenia psów z woj. śląskiego i nie ma Tuptusia. Samym hopaniem mu domu nie znajdziecie, jeśli ma mieć jakąś szansę musi mieć ogłoszenia, w sieci, w gazetach, gdzie się da.
  6. [quote name='tekilla12']Mam nadzieje ze ktos czasem zaglada do mojej Miciuni jeszcze;).. [/quote] No pewnie :) Ja zawsze - inaczej chyba bym nie wytrzymała tej psiej biedy...
  7. [quote name='Manixsa']Miał ogłoszenie na alegro.[/quote] Miał czy ma??? a jeśli miał to jak dawno??? tylko allegro??? od samego hopania domku nie znajdzie, tu wszyscy na maksa zapsieni
  8. trafiłam tu przypadkiem, przejrzałam trochę wątek i mam pytanie czy poza hopaniem na dogo Tuptuś ma jakieś ogłoszenia porobione? allegro może?
  9. na początek - zdjęcia z podróży, z samochodu [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto003.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto010.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto028.jpg[/IMG] I teraz z domu, z kolegą Basem i sam :) [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto5993.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto6000.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto6003.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto6004.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto6005.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/fotki/szczesciaz/foto6006.jpg[/IMG] Wszystkiego dobrego pieseczku :)
  10. [quote name='Talcott']Cioteczko Chaplin ma dom!!![/quote] Wiem :) Neczka mnie pytała czy nie mogłabym go przewieźć do Warszawy, ale niestety mój złom nie wytrzymałby takiej trasy. Ale w końcu nowa rodzinka miała go osobiście odebrać i rozumiem, że odebrała. To może i do Kapselka los się uśmiechnie w końcu
  11. przecie nie kraczę - wierzę, że w końcu trafi się jakiś nie-analfabeta, który czyta ze zrozumieniem i wie co to znaczy "nie możesz adoptować - nie obserwuj" jakbym nie wierzyła to bym nie ogłaszała Kapselka od kilku miesięcy :)
  12. Jak zwykle Kapselek ma obserwatora na allegro... Przy każdym wznowieniu aukcji ma jakiegoś - tylko, że nic z tego nie wynika...
  13. Dyziulek cały czas ma jakiegoś obserwatora na allegro, przy kazdym wznowieniu aukcji jest co najmniej jeden obserwator i nic z tego nie wynika,,,
  14. czy ktoś wie co z tym psiakiem? http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239591210690204146 został tam czy jest zabrany gdzieś?
  15. za to na allegro w ostatniej edycji zajrzało do niego już prawie 100 osób tylko co z tego? :-(
  16. [quote name='kaczadupka'];( bo tutaj jest opcja z linkiem. a ja nie mam zdjeci na zadnym serwerze, tylko na dysku..nie wiem jak to zrobić..[/quote] wyślij mi mailem to wstawię
  17. Wiesz, wydaje mi się, że on dopiero po Twojej wizycie uwierzył, że ma dom już na stałe. Słucha się na spacerach, przestał się tak dziko pchać pod ręce jak zagadam do Dusi, potrafi leżeć obok i patrzeć spokojnie jak ja Dusię głaszczę, nie pcha się między mnie a Dusię. Teraz jak przylatują oboje, to on się kładzie obok Dusi i oboje brzuszki wywalają do drapania. Zupełnie jakby wiedział, że nie musi już walczyć o ten dom, bo to już na prawdę jest jego dom. Samo zamieszanie związane z wasza wizytą nie zrobiło na nim większego wrażenia, może dlatego, że u mnie często jest jakieś zamieszanie. A na inne psy on reaguje entuzjastycznie, więc była to miła rozywka dla niego :) Kotkę zignorował zupełnie.
  18. [quote name='xxxx52']Wpierw nalezaloby poszukac DT,to jest najwazniejsze.Czas ucieka!Za 9 dni konczy sie kwarantanna[/quote] Miałam na myśli JAKIŚ dom do którego będzie mogła się przenieść po kwarantannie :) Oczywiście najlepszy byłby DS, ale aż takie cuda to się raczej nie zdarzają, więc przynajmniej DT :(
  19. to zdjęcie na prawdę rozwala :) Czy Rudzia szuka już domu stałego? Ma jakieś ogłoszenia? [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/rudka.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/rudka2.jpg[/IMG]
  20. I może niech się dowie co to za dziewczyny się nią opiekują. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby wet o niej właśnie tak mówił... Jeśli sytuacja ciągle wygląda tak jak na zdjęciach, to są podstawy żeby robić zadymę, ale uruchamianie mediów, organizacji i kogo się da, po to żeby się okazało, że sunia musi pozostać na kwarantannie, klatka jest czysta a pies najedzony to chyba lekka przesada. Bo na kwarantannie zostać musi - zawsze tak jest kiedy bezpański pies kogoś pogryzie. Co nie zmienia faktu, że trzeba jej i szczeniakom szukać domu - na pewno to trochę potrwa, pewnie dłużej niż kwarantanna... Przydałyby się jakieś zdjęcia...
  21. [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220012.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220013.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220014.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220015.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220016.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220017.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220018.jpg[/IMG] [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/piksi/P8220019.jpg[/IMG]
  22. Czy ktoś może sprawdzić jakie są teraz warunki tej suni i maluchów? Wet twierdzi, że się nią opiekują jakieś sympatyczne dziewczyny, a na zdjęciach ta klatka wygląda tragicznie, w pierwszej informacji też jest napisane, że warunki są koszmarne. Coś się zmieniło czy w dalszym ciągu potrzebna jest interwencja?
  23. I jeszcze banerek dla suni [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10743855"][IMG]http://www.egonet.pl/dogo/banerki/kaliszanka.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...