-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Pozostałe 2 fotki [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/suka.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/suka2.jpg[/IMG]
-
Przygotowuję jednej przemiłej pani propozycje małych psiaków do adoptowania. Odeszła jej wiekowa sunia i pani chce dać dom kolejnej bidzie. Wstawiłam też Fifi, ale mam pytanie ile ona ma lat i czy jest wysterylizowana. Pani nie stawia żadnych warunków poza tym żeby zwierzak był mały i akceptował koty, chodzi tylko o informację
-
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
Selenga replied to marta925's topic in Już w nowym domu
Nie chcę się wymądrzać, zwłaszcza, że każda sytuacja jest inna i każda osoba jest inna. Ale z racji tego, że już ponad pół wieku jestem niepełnosprawna i to raczej w "stopniu znacznym" wg klasyfikacji ZUS, chciałabym delikatnie zasugerować coś co pewnie umknęło, zwłaszcza rodzinie Marty - pies może być znakomitym środkiem wspomagającym rehabilitację osoby niepełnosprawnej, chociażby dlatego, że wymusza aktywność swojego właściciela i nie ma zmiłuj - nawet jeśli wszystko cię boli MUSISZ się ruszyć i wyjść z psem na spacer, po prostu nie pozwala "odpuścić sobie". Jeśli Marta zechce ja też jej chętnie pomogę, może ze spacerami z psem miałabym problem, ale mogę ją razem z psem zapakować do samochodu i wywieźć gdzieś, gdzie pies będzie mógł bezpiecznie pobiegać. Wiem oczywiście, że nie wszystko osoba niepełnosprawna może zrobić, ale jak mi od dziecka powtarzał mój cudowny ortopeda: "Jeśli nie możesz czegoś zrobić, pomyśl JAK to zrobić". A jak widać z postów na tym wątku - da się :) -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Selenga replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='ARKA']:oops: kto robi bannerki jakies?[/quote] Ja też robię. Może nie takie piękne jak Isadora, ale staram się :) -
jutro się kończy allegro, więc przy wznawianiu podmienię fotki
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
no to wznawiam allegro może do trzech razy sztuka.... Basiu może dałoby się zrobić małemu jakieś nowe fotki? te się już opatrzyły i zmniejszyła się ilość wejść na aukcję -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
Selenga replied to marta925's topic in Już w nowym domu
[quote][B]stanie się też przeszłością ale [COLOR=Red][U]tą[/U][/COLOR] będę hołubił,[/quote] [/B]czy tu nie powinno być "tę"? -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
Selenga replied to marta925's topic in Już w nowym domu
Marto, przede wszystkim napisz gdzie w Warszawie mieszkasz. Szukanie nowego domu dla Twojego przyjaciela to jedno, ale pomoc na teraz też chyba Ci się przyda. A może uda się wymyślić coś takiego żebyście nie musieli się rozstawać. To się daje zorganizować przy odrobinie dobrej woli :) Wiem co mówię bo sama jestem niepełnosprawna - ledwo człapię o kulach i z każdym rokiem jest gorzej a nie lepiej. Też mieszkam sama. I właściwie od zawsze w domu jest pies, a teraz również jest kot. Zobaczysz, że coś wymyślimy. Nowego domu możemy oczywiście szukać jeśli uznasz, że tak jest lepiej, ale i na czas szukania trzeba zapewnić komfort fizyczny niewybieganemu psu i psychiczny zamartwiającej się Marcie :) -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
Selenga replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powiększenie odcinka uszkodzonego zdjęcie w oryginalnej wielkości jest pod adresem http://www.egonet.pl/dogo/fotki/czucz-duze.jpg -
Na takie szaleństwo jak 200 zł za allegro to ja sobie pozwalam jak dostanę jakieś większe zlecenie :) Normalnie płacę w granicach 50-80, jakby nie było 2-3 psy wyróżnione po 2 tygodnie to już jest 40-60 zł, więc pozostałe nie mają wyróżnienia i wtedy za każdego płacę 0,30-0,45 zł ale za to co 3, 5 lub 7 dni. Jeśli chodzi o zainteresowanie, to te wyróżnione zawsze mają trochę więcej wejść, ale nie ma reguły, że to jest dużo więcej. Czasem jest tak, że jak pies ma wyróżnione ogłoszenie to wejść jest 50 dziennie, ten sam pies bez wyróżnienia ma 45 wejść dziennie, a w następnej edycji z wyróżnieniem jest 30 wejść dziennie a bez wyróżnienia 40 albo 20. Ilość wejść bardziej zależy od tego jak długo się psa ogłasza, dlatego staram się zmieniać fotki i tytuły, żeby się wydawało że to nowy pies a nie ten sam od pół roku
-
wyróżnienie robię mu takie za ok. 20 zł czyli podświetlone (na żółto) i umieszczane na początku działu - wtedy robię ważne przez 14 dni jak mi zaczyna skrzeczeć rzeczywistość na koncie, to robię bez wyróżnienia ale za to krótkie terminy (3-7 dni) bo wtedy też jest na początku Nie mogę mu zawsze dawać wyróżnionego, bo ja ogłoszeń z dogo robię sporo, wyróżniam psiaki na zmianę, a i tak jak się tego nazbiera, to co miesiąc nawet i 200 zł przychodzi zapłacić - stałego dochodu to ja mam głodową rentę, a nie zawsze się uda zarobić większą kasę żeby wszystkie zwierzaki wyróżnić przez cały miesiąc
-
ma cały czas allegro, wznawiane systematycznie [url]http://www.allegro.pl/item432319277_jestem_malutki_i_szukam_czlowieka_do_pokochania.html[/url] za każdym razem zmieniam tytuł i fotkę w miniaturce jak mam przypływ gotówki to jest też wyróżniane cieszę się, że będą nowe fotki bo te co są juz się pewnie optarzyły i potencjalnych chętnych nie przyciągają :(
-
Ale senny wieczór... [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz6.jpg[/IMG] Wiesz co mała, one chyba chcą żebyśmy pozowali [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz7.jpg[/IMG] No to trzeba się ruszyć [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz9.jpg[/IMG] Myślisz, że mi się chce???? [IMG]http://www.egonet.pl/dogo/moje/Obraz10.jpg[/IMG]
-
na allegro Tuptusia odwiedziło prawie 100 osób, pewnie dzisiaj będzie już więcej niż 100
-
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że Pani Małgorzata się odezwała, też mi się wydawało, że na prawdę jej na Dyziu zależy. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy - Dyzio będzie miał kochający dom i że się dogada z resztą stada - jamnisią i kotkami. A swoją drogą to miałby chłopak dobrze - same dziewczyny w zwierzęcym stadku :) Pani Małgorzato - serdecznie pozdrawiam i tak jak pisałam - na razie nie wznawiam ogłoszenia Dyzia na allegro -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
:crazyeye:......................... -
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wznowione: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432420360 -
Nowe allegro Tuptusia: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432409412[/URL] [/B]będę odnawiać jak się skończy
-
Mała stara i kudłata - Nana. Przekroczyła TM [*] ;(
Selenga replied to Herspri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I co z tymi zainteresowanymi???? Allegro Nany się skończyło - mam wznawiać czy szykuje się do DS??? -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
Selenga replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
czyli Basia została zawalona mailami w sprawie Dyzieńka - oby to coś wreszcie dało :)