-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
Selenga replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
masz gdzieś czy nie masz - zbieraj te maile, na pewno się przydadzą -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
o wiek nie pytałam, ale też mi się wydaje, że do 50-tki dobiega na oko to na prawdę trudno ocenić -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Tak, ta szpakowata to jej siostra -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pani ma kilkanaście kotów pod opieką, nie wszystkie są w domu, część jest na działce :) W domu jest chyba 6 Poza tym Pani zawsze miała psa, ze schroniska, jej siostra ma psa, też ze schroniska i wogóle. Rozmawiałyśmy wczoraj i nawet ma już opracowane spacery z psem w ciągu dnia, kiedy pracuje (na szczęście blisko domu i "na własnym"). A latem Kabelek miałby całą działkę do dyspozycji, domek i towarzystwo okolicznych kotów. Wiem dziewczyny, że trzeba wszystko dokładnie sprawdzić, ale wierzcie mi że to jest osoba o wyjątkowo wielkim sercu dla zwierząt. -
jaka to przyjemność zdjąć aukcję z allegro z powodu znalezienia domu przez psa :D czy to może ta Pani obserwowała go na allegro?
-
Hassan ostatnia ofiara Schroniska dla zwierząt w Żyrardowie??
Selenga replied to Hanah's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko nie bardzo rozumiem co niby chcą ci ludzie zwalić na dziewczyny? Pies trafił do schroniska 15.09, a dziewczyny zajęły się nim 20.09. Co one miały z tym wspólnego przez te 6 dni kiedy cierpiał bez pomocy w schronisku???? -
ale jest drugi obserwator na allegro....
-
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
na drugą stronę Wisły, :) jeśli wszystko się uda, będzie mieszkał w naszym podwórku :) -
Cudny psiak latami na kablu elektrycznym! JUŻ W NOWYM DOMKU!!
Selenga replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Belula wyczyść skrzynkę :) wysłałam ci PW w sprawie DS dla Cablosa ale mi napisało, że nie ma miejsca -
[quote name='DIF']A przyjmiesz jeszcze anovip z Justusią? Jeśli tak to już nie będziemy się martwić o ten most, pod którym wspólnie mamy zamieszkać, razem z naszymi psami oczywiście.... :evil_lol::loveu:[/quote] da się załatwić - mam duże mieszkanie :diabloti: byle Guzik i Dusia byli bezpieczni to się zmieścimy
-
i drugie - samodzielne i wyróżnione nawet obserwatora ma
-
Solo w hotelu w Radomiu, MA stały dom !!!
Selenga replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer1.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer3.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer4.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer5.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer6.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/spacer2.jpg[/IMG] -
Solo w hotelu w Radomiu, MA stały dom !!!
Selenga replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/okienko.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/krata.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/dawaj.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/hilton.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje0.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje1.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/psuje2.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/solo/ciotka.jpg[/IMG] -
Solo w hotelu w Radomiu, MA stały dom !!!
Selenga replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
wyślij mi na maila to wstawię -
Mamutek ma obserwatora na allegro...
-
BANERKI DLA STUARTA: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112698"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/stuart3.jpg[/IMG][/URL] Jak już będzie można go ogłaszać, to dajcie mi znać, zrobię mu allegro
-
Guzik pięknie się bawi ale z moją kotką Dusią, ze mną nie potrafi. Trudno mu się dziwić - od początku człowiek albo go bił albo kopał, więc teraz machanie rękami nie za dobrze się kojarzy, podobnie machanie patykiem. Piłki też nie ruszy bo pewnie był bity jak zabierał dzieciom piłkę. Ale uwielbia drapanie po brzuszku więc i bez zabawy możemy się podopieszczać :) A co do wychowania Ciebie przez Micię - zwierzaki są mądrzejsze niż nam się wydaje. I sprytniejsze. Poza tym to jest dokładnie tak jak napisałaś - po co na ma się fatygować skoro i tak pańcia zrobi tak żeby Mici było jak najlepiej :)