Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Kleksik jest na stronie internetowej PP. Może tam go ktoś wypatrzy ?!
  2. Czy to znaczy że uratowany z pseudochodowli psiak ma już nowy dom ???
  3. Tabsik -Słodziak ! Jak on zupełnie inaczej wygląda niż za schroniskowymi kratami.
  4. Tylko, że u lunarmermaid to będzie chyba na zewnątrz - i co jeśli tam ucieknie ?!
  5. Nie tracimy nadziei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Taniusiu - śliczna ciepła wiosna przyszła. Napewno będzie Ci radośniej psinko:) ! Ewo - czy Ty masz jeszcze jakiegoś psiaka oprócz Tani ?
  7. Malawaszko - czy ta sunia jest teraz tak wystrzyżona jak w Twoim banerku ?
  8. Mam nadzieję, że moje drobnaiczki na psinke już doszły.
  9. A ja już myślałam, że Konguś w nowym domciu :) !
  10. Trzeba podrzucać psiaka !!! Nie zostawiajcie go tutaj samego. Znam taką historię, że jedna osoba ciągle podrzucała wątek psiaka do góry - bo inaczej nie mogła mu pomóc - i wiecie, że ktoś go na tej dogomanii wypatrzył ?! A plakacik już jest :) - tylko, że go nie potrafię tu wkleić :oops: - no więc ta miła osóbka co go zrobiła to musi zrobić :).
  11. Ja też myślę że tymczas by pomógł psince. Już raz chciałam ją zapisać do kolejki na hotelik u Wiosny.
  12. Dobrze, że został zauważony mały biedaczek i już jest bezpieczny. Teraz mocno trzeba trzymać kciuki, żeby wyzdrowiał.
  13. Zdjęcia jakieś ładne są ?.
  14. Dobrze, że Tania dobrze się miewa. Najważniejsze, że jest szczęśliwa i bezpieczna :).
  15. Potzrebuje info do plakatu: - czy piesek jest zdrowy ? - odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany ? - stosunek do ludzi ? innych psów ? - gdzie przebywa ? - czy w hotelu pod Krakowem? - czy ma jakieś zdjęcia oprócz tych z 1-ej strony? - ma jakieś inne swoje problemy ? ewentualnie wymagania co do domku ? Aha i jeszcze - kontakt - na 1-ej jest numer tel . a mail ?
  16. Czy znacie kogoś kto by się zajmował owczarkami na dogomanii / psy w potrzebie ?
  17. Dziewczyny - widok Pucelka uśmiechniętego - to balsam na moją duszę :)! Jak go zobaczyłąm na początku to się martwiłam czy on w ogóle oczy kiedyś otworzy. A teraz psinka się jeszcze podkuruje i po domek!
  18. A co to przeszkadza ? Byle ludzi byli odpowiedni.
  19. Biedny Miodzik - jego brat Miki ma domek , a temu biedaczkowi sie nie udało.
  20. Który to jest ten pies o imieniu Mucha ???? A wg mnie Kleksik jest piękny, mnie się osobiście bardzo podoba - ujął mnie ogromnie za serce i jest mi bardzo przykro, że nie mogę nic dla niego zrobić żeby był szczęśliwy !!!!
  21. Podnosimy psiaczka - hop ! w górę Yogi , może ktoś Cię tutaj wypatrzy :crazyeye:!
  22. A jest jakieś zainteresowanie Tabsikiem?
×
×
  • Create New...