Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Wspaniale :) !!!
  2. Pytałam tak o wagę Fuksika bo z tego co pisaliście to wydawało mi się, że to taki olbrzym jest że mało kto sobie z nim poradzi. Mój piesek waży natomiast ponad 45 kg i ja naprawdę nie widzę z nim większych problemów. A silny też jest, bo jak się czasami uprze i położy na spacerze na betonie to trzebaby go razem z asfaltem podnosić :). I dlatego uważam, że to wszystko to odpowiedni właściciel i takiego też potrzebuje Fuksik. No i oczywiście dużego psa trzeba bardzo kochać :).
  3. Ja osobiście mieszkam w bloku na osiedlu i nie widzę żadnych problemów z dużym psem. Fuks musi po prostu trafić na odpowiednich ludzi. I z czasem by się przyzwyczaił do takich miejskich warunków życia. Teraz to najważniejsze, żeby znalazł się dobry, odpowiedni i odpowiedzialny domek dla Fuksika :). Ciekawa jestem ile waży Fuks, wiecie może?
  4. W takim schronisku to pies chyba ma marne szanse na adopcje?
  5. Wiecie co, rozśmieszyło mnie to "czy zmiesci sie do koszyka":lol:. Bo sobie od razu wyobraziłam jak Tabsika pakują do koszyczka wielkanocnego :p. A kontakt to już nie pamiętam do kogo podawałam do tej gazety, możliwe że do Toli, bo to już jakiś czas temu było. A ci Państwo to niech go sobie i do koszyczka pakują byle go pokochali i dali mu dom :).
  6. Ale jak to mu zostawił jedzenie i wodę ?
  7. A po co mu dom z ogrodem ? Nie wiem dlaczego wiele ludzi myśli, że jak duży pies to musi być domek i duży ogród. No i dlatego się nie zgłaszają po Fuksika. Żeby tylko właściciele byli dobrzy to najważniejsze.
  8. To ja zupełnie nie rozumiem, po co ta cała akcja była , już macie zebrane pieniążki dla psiaka i co ? I nic? Przecież w schronie dobrze mu nie jest. Lepiej go wyciągnąć, porządnie wyleczyć i szukać mu domu na całego. Wiadomo, że z hotelika pies ma większe szanse.
  9. Czy to znaczy Ewo, że zwolni się u Ciebie dt ?
  10. I co - nikt nie dzwonił w sprawie Tabsika :shake:. A miałam nadzieję, że po dzisiejszym ogłoszeniu w gazecie będzie chociaż jeden telefon - ten właściwy.
  11. Będzie w "Kundel bury i kocury" ?
  12. Wspaniały jest ten Fuks.
  13. A czy w takim stanie w jakim obecnie jest nie może jechać do tego domu w Niemczech? Może to dla niego najlepsze by było. Bo tu ani domu własnego - nie wiem czy jest w ogóle ogłaszany - a i z dt/hotelikiem problem, bo nie ma w pobliżu Was odpowiedniego miejsca a daleko nie chcecie go wywozić.
  14. Gdzie piesek będzie w hoteliku - macie już jakieś miejsce dla niego ? Koszt takiego średniego psiaka to ok. 300 zł.
  15. To może jakieś plakaty i ulotki mu poróbcie to będzie większa reklama i więcej osób się dowie o psiaku.
  16. Wspaniałe macie pieski i najważniejsze, że teraz z Wami kochane i szczęśliwe.
  17. Życzę Boryskowi, żeby jego schroniskowa historia zakończyła się tak jak innego orzechowskiego staruszka - Judymka.
  18. Myślę, że większe psie bidy zasługują na szanse ale też takie mniej biedne pieski czekają na dom a w schroniskach nie mają czasami szansy, żeby je ktoś wypatrzył. Zapytam więc za Agatą51 : "To co? Następne wyzwanie?".
  19. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/33860021.jpg[/IMG] A to co za piesek ?
  20. Bo Ty coś Asior pisałaś wcześniej o bazarku. Bo ja mam pare (malutko) rzeczy na bazarek, chociaż zupełnie nie wiem czy one się na taki bazarek nadają :roll:, ale nie potrafię robić bazarków - więc jakby ktoś robił taki bazarek na Brytanka to ja się mogę dorzucić jeśli oczywiście się te moje rzeczy przydadzą :).
×
×
  • Create New...