Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Ja osobiście wolę kudłate teriery :). -
[B]Szukamy pilnie dt lub hotelika dla Bonusika.[/B]
-
Terier w schronie,to jak wrobel zamkniety w klatce-ma domek
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Dzięki za zaproszenie rita60 :), obiecałam sobie wprawdzie, że żadnego wątku więcej, ale wiadomo jak to jest. A jeszcze jak zobaczyłam, że to ten terierowaty słodziak :). -
Dwa stare,kudłacze...Edwin ma dom..... i Kuba ma dom w Niemczech!
Onaa replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Jakiej wielkości są psiaki ??? -
Jak sprawy z hotelikiem ???
-
Blekitne oko patrzy z nadzieja i wypatrzylo super dom.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Dalej nic nie wiemy. Mysle ze kibluje dalej. Przeciez nikt go nie chcial niestety.[/quote] A nie możecie się dowiedzieć ? -
A co tu tak z rana puściutko na wątku Bonusika :cool3:.
-
Czyli Kluseczka będzie mieć tymczasowe schronienie :lol:.
-
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Łateczek naprawdę śliczny jest, i taki słodki :). -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
Onaa replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy Trufelek cały czas jest w schronisku ??? -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam sobie ostatni post MyrkurDagur i jeszcze na spokojnie wróciłam do poprzednich postów z informacjami u nowym domu Rufuska. I tak sobie myślę, że psy mogą żyć w róźnych warunkach i może im być dobrze. Nie każdy też kto nie kocha psiaków jak my czyli z taką czułością i troską musi być niewłaściwym opiekunem. Oczywiście ja też bym widziała Rufuska na kanapie w domciu, ale są psy które nie czułyby się dobrze w takich warunkach ponieważ potrzebują wolności czy świeżego powietrza. Każdy psiak ma też swoje własne potrzeby zależne od charakteru, temperamentu i usposobienia. Czekamy więc na wizytę Cioteczek u psiaka i opis faktycznej sytuacji, jaką zastaną. -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Randa']Poprzedni post napisałąm nie doczytawszy całego wątku. Słuchajcie ponieważ Rufus jest chory, może przedstawić nowemu właścicielowi sytuację, że pies był obiecany komuś innemu, miał być diagnozowany w psim szpitalu i ta biegunka sama mu nie przejdzie, pan z przytuliska zaś się pospieszył - i najzwyczajniej w świecie poprosić go aby psa oddał. Tylko czy na chwile obecną mamy go gdzie umieścić? Ci właściciele sie wkurzą jeśli będą u nich wizyta za wizytą w sprawie ich psa.Może od razu nastawić się na jego zabranie stamtąd.[/quote] Dobrze powiedziane. A psiaka choćby na kilka dni do zwykłego hotelu dać. -
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
Onaa replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
Liczę, że zdarzy się jakiś cud. I albo znajdzie się szybko dobry domek dla Stefanka albo uda się psiaka wyciągnąć ze schroniska na dt/hotelik żeby szukać mu domku. Ten psiak zasługuje na lepszy los. -
[quote name='Niewiasta_21']Kolejne wpłaty na Bonusika: kasiek0502 25 zł [/quote] Kasiek, dziękuję :lol:.
-
[quote name='madcat1981']Ja się zaoferowałam z pomocą o ile nie znajdziecie lepszego rozwiązania. Rano zobaczyłam, ze nawiązano współpracę z Fundacją - wspaniale, przeciez one po to są :) Czy możecie mi wwskazać kogos na dogo, kto tam aktywnie działa? Zapytam jak wyglądają sprawy rozliczeń.[/quote] Chyba ciapuś i Niewiasta.
-
W Radomsku jest lecznica z hotelem, 20 zł doba. Tam Bonusik mógłby się podleczyć fizycznie, jeśli to potrzebne. Natomiast w hoteliku dogomaniackim mogłby dochodzić do siebie również psychicznie. Tak, żeby za jakiś czas mógł iść do adopcji i znaleźć swoje miesce przy swoim kochającym człowieku.
-
A paciorkowiec nie jest zakaźny ?
-
To Kto będzie trzymał na wodzy wpływy i wydatki :cool3: ?
-
[quote name='hanka456']Bonus miał zrobiony antybiogram, to pomogło dobrać odpowiedni antybiotyk na jego rany i wrzody. Jest widoczna poprawa. Trudno jest opisać jego charaktre, bo Bonus jest po prostu introwertykiem, trzeba długo z nim przebywać aby zechcial nieco się otworzyć.[/quote] Może Dziewczyny z Łodzi mogą coś powiedzieć o stanie zdrowia, czy on nie ma jakiejś zakaźnej choroby, co z tymi ranami, jaka jest ich przyczyna. W hoteliku z linku który podała Panca, też nie przyjmą psa chorego na zakaźne.
-
A jakiej jest wielkości, chyba średnia. Trzeba by ją wyciągnąć ze schroniska i przystosować do życia z człowiekiem.
-
[quote name='Panca']musze przekopac watki w subskrybcji bo jest jakis hotel w Serocku ktory mial miejsca calkiem niedawno[/quote] A to nie jest ten u megii ?
-
Jest jeszcze klinika z hotelikiem ale droga. Piesek mógłby się tam podleczyć i wtedy do hoteliku dogomaniackiego. Ale to tylko takie moje głośne myśli.
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieję na dobre wiadomości a tymczasem naprawdę się zaniepokoiłam tą całą sytuacją. Trzeba walczyć o Rufuska, o jego szczęście. A może powiedzieć że jest ktoś chętny na psiaka i wtedy ci ludzie go oddadzą, oczywiście jeśli sprawdzą się nasze niepokoje.