Dzisiaj dopiero przeczytałam, co u Rufusa. Z jednej strony kamień z serca a z drugiej pewien niedosyt. Ale jest dobrze, naprawdę :).
Jeśli tylko starsi Państwo się opiekują psiakiem to tzreba im jakoś pomóc jeśli chodzi o lekarza czy badania Rufusika. On nie może się tak ciągle męczyć z tymi problemami żołądkowymi.
Mam nadzieję, że on nie jada kaszy, a rosołek to nie wiem czy nie za tłusty dla niego. Dobra karma dla psiaka to faktycznie koszt ok.150 -200zł na miesiąc. Ale to trzeba już z vetem ustalić.
Buda, koszt ok.300zł, są róźne ładne na allegro.
A łańcuch, no cóż nie lubię łąńcuchów dla psiaków podobnie jak i Wy, ale ten to na zdjęciach to tak delikatnie wygląda. No i oczywiście pod warunkiem, że długi i że tylko na krótki czas. Na lince pies się może zaplątać.
A Rufusik to faktycznie na szczęśliwego tam wygląda.
Może wystarczy faktycznie tylko go teraz doglądać i wszystko będzie dobrze.