Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A czy wiadomo jaki byłby koszt operacji ponownego nastawienia łapki ?
  2. Wspaniała wiadomość :lol:. Życzę Czarnemu, żeby wszystko się pomyślnie ułożyło i żeby pokochał swoich Państwa z wzajemnością.
  3. A ktoś wie jaki tam jest koszt za dobę i czy to jest fajne miejsce ?
  4. Laki się przypomina. On ciągle czeka na domek.
  5. Czy kontakt w sprawie ogłoszeń Stefanka na Agamic jest aktualny ?
  6. Napiszcie coś prosze co to za domek, i może jakieś zdjęcia będą :roll:.
  7. Wpadam do Frędzelka z wątku Śmieszka :). Jaki fajny ten Frędzelek, ma ciekawe umaszczenie i wygląd :).
  8. Trzymam mocno kciuki żeby Czarnemu sie udało, to taki wspaniały psiak :lol:.
  9. A w jakiej lecznicy przebywał Ariel, to było chyba w Łodzi ?
  10. Widzę Asiu, że też nie śpisz a już tak późno. Czyli Weksik znalazł swój domek. Mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwy i kochany, czego mu bardzo życzę.
  11. Dzięki :). Szkoda tylko, że Froteczka samotnie śpi, a patrzę właśnie na mojego psiaka jak sobie obok mnie śpi w najlepsze.
  12. [quote name='Neczka']Dogo, a co to za briardowatego włochacza masz na avatarku ? :smhair2::) Dobranoc Frociaczku :sleep2:[/quote] Neczka, a w avatarku jest mój piesio :).
  13. Ja mieszkam w bloku i mam dużego psa i jest ok. Więc Uszko też mógłby się dobrze czuć w mieszkaniu w bloku. Wg mnie najwięcej zależy od właściciela psa. Jeśli jest dobry i ma odpowienie podejście do psiaków zwłaszcza dużych to adopcja Uszka może być udana, ale to już Ty brązowa wiesz najlepiej. Ja mam tylko nadzieję, że czy teraz czy trochę później to Uszko trafi do wspaniałego domu.
  14. Ach, jak mnie denerwują te posty skaczące :p. Widzę Bambino, że mnie ubiegłaś, właśnie miałam zrobić takie małe podsumowanie w zastępstwie Cioci Szajbus :lol:, bo troszkę się tutaj na wątku Baranka dzieje i potem trzeba będzie to wszystko ładnie na pierwszej stronie dodać. Bambino dziękuję :lol:. Ketunia dziękuje :lol:. Bela 51 dziękuje :lol:. Leni 356 dziękuję :lol:.
  15. Od ecci jest jednorazowo 20zł dla Baranka, dziękujemy :).
  16. LAKI jest przeuroczy. Jak zobaczyłam jego zdjęcia to jeszcze smutniej mi się zrobiło, że on nie ma domku :-(. Ten drugi psiak jest biedny.
  17. No tyle czasu psiak czekał to teraz napiszcie coś więcej, gdzie i jak Śmieszek ma domek :).
  18. A co było z Rolfem ? Pewnie masz rację brazowa że dobrze byłoby gdyby Uszko mógł mieszkać w domku z ogrodem. Chociaż psy mają różne charaktery, temperamenty i potrzeby. A jak Uszko mieszkał wcześniej ? I jak duży jest Uszko, wielkości np. kaukaza ?
  19. A może u megii1 byłaby możliwość ?
  20. Ale formalnie do kogo należy Rokitek ? Ja myślę że teraz to tylko czuwać możemy i w razie większych kłopotów państwa pomóc albo psa zabrać. Ada-jeje radziła szkoleniowca i kurs. Czy ktoś zna dobrą szkołe dla psów w Bytomiu i czy państwo chcieliby w ogóle z psiakiem pracować ?
×
×
  • Create New...