Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Monika prosi o pomoc i zbiórke, sama też się dołoży. Miała rozmawiać z Wilczek, ale bez kompa to jak bez ręki. Może wieczorem jej ktoś naprawi.Ale to nic pewnego.[/quote] Ale to chyba na konto Moniki trzeba zbierać, zresztą już kiedyś za czym na horyzoncie pojawił się dt była jakaś zbiórka. Tylko jeszcze pozostaje pytanie, gdzie zostanie umieszczony Rokitek ??? -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A co na to Monika ? [B][COLOR=red]Dziewczyny nie możemy tak zostawić po prostu Rokitka !!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Są przecież deklaracje, trzeba go wyciągnąć i umieścić w bezpiecznym miejscu, i prosić o wsparcie.[/COLOR][/B] -
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja też nie będę komentować. Lepiej podniosę małego z południa, hop do góry po domek :). Laki biedaczku, tak bym chciała żebyś znalazł domek. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='bela51']Moja koleżanka Ewa z Bytomia , której nie ma na dogo, deklaruje na Baranka 10 zl miesiecznie. Dziękujemy Ewie :lol:. -
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Laki, słoneczko malutkie, czyżby jakaś nadzieja dla ciebie piesku zaświtała :???: ??? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brakuje i to jeszcze sporo :shake:. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Becia2222 dziękuję :lol:. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koszt to 15zł za dobę czyli 450zł na miesiąc. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irysku, fundacja właściwie nie jest opcją, tylko ona bierze i wyciąga psiaka ze schroniska, ale pieniążki zbieramy my na pobyt i inne potrzeby Baranka. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co robić, co robić :shake:, tak żeby było dobrze. Bo deklaracje może uda się szybko zebrać a może byc i tak, że trzeba będzie długo czekać a Baranek będzie marniał w schronisku albo co gorsze wróci na boksy ogólne. A przecież na innych wątkach jest tak że jak już jest część deklaracji to psiak idzie do hotelu a potem jakoś pomoc nadchodzi, robi się bazarki i jakoś jest. Ale to tylko moje głośne myśli. -
Za czym będziemy szukać domku dla Bonusika na całego to może dobrze byłoby wiedzieć jak wygląda stan jego zdrowia.
-
ŁÓdŹ - rumcajs - 8 tyg.- WRACA Z ADOPJI-NIE MA SIĘ GDZIE PODZIAĆ
Onaa replied to bunia's topic in Już w nowym domu
A ja widzę że Rumcajsik dzisiaj w Metrze :multi:, może akurat ktoś zadzwoni i przygarnie maluszka. -
Ruda,Burak,Jamnisia,niesmiałek Grej pregusek-W DOMACH.Trojmiasto.
Onaa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Biedny ten Buraczek, taka malizna, widać na jednym zdjęciu jaki przestraszony. A opis brązowa jest przepiękny, naprawdę, ja jak piszę ogłoszenia dla jakiegoś psiaka to tak jakoś sucho, treściwie tylko, a przecież to właśnie my jesteśmy głosem tych, którzy nie potrafią mówić, więc tylko taki piękny uczuciowy opis może trafić do serca człowieka i poruszyć je na tyle żeby pochylił się nad psią bidą. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki MakS :lol:. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety moje 5 miejsce w hoteliku w Brodnicy narazie nic się do przodu nie posunęło :shake:. -
A czy on jest dopiero po kwarantannie czy już dłużej tam siedzi ?
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę że problemem jest to że bez deklaracji na pełne opłacenie hoteliku czt dt fundacja nie weźmie pod swój patronat Baranka. Wtedy osoba prywatna musi zbierać pieniążki na konto. A zwykły hotelik w Łodzi to po prostu siedzenie w kojcu i 2-3 spacery. Nie wiem ale wydaje mi się że w takim dogomaniackim hoteliku jest więcej człowieka, socjalizacji, obserwacji i zdjęcia i info na bieżąco, a jak trzeba to pomoc z opieką veta. To byłaby najlepsza opcja ale miejsca nie ma. Ale chyba byłoby taniej bo Baranek jest średniej wielkości czyli jakieś 300-350 zł. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To może w pierwszym poście zaznaczyć, że potrzeba 450 zł na miesiąc na hotelik dla Baranka. Tylko tak sobie myślę, czy teraz psiaka dać do hoteliku w Łodzi bo to pilne a potem przenieść gdzieś gdzie jest taniej ? Jak myślicie ? POTRZEBNE WSPARCIE DLA BARANKA, JEST HOTELIK KTÓRY ZAPEWNI MU BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ DOPÓKI NIE ZNAJDZIE DS ALE BRAKUJE FUNDUSZY. -
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie znam nazwy Marysiu ale wydaje mi się że jest tylko jeden w Niepołomicach. -
Po części sama sobie odpowiem. Yogiemu trzeba szukać domu, prawdziwego kochającego domu. Nieważne ile mu jeszcze pozostało, przecież walczy się do końca. Jeśli Yogiemu w schronisku jest w miarę dobrze, to faktycznie nie dla niego jest przenoszenie z jednego boksu (schroniskowego) do innego boksu (hotekowego). Najwyżej można jakoś zadbać o polepszenie jego warunków w schronisku. Może lepsza karma, może jakiś leków droższych na które schronisko nie stać potrzebuje, może lepsza cieplejsza wieksza buda, może własny kocyk ? I na to przeznaczyć allegro cegiełkowe albo zrobić tutaj na jego wątku jakąś zbiórkę. To chyba wszystko co możemy zrobić dla Yogiego.
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Onaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Hotelik w Niepołomicach u pani Bożeny. -
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Zgadzam się z Naa i Randą. Wg mnie to jest wygodne, mieć psa, którego inni opłacają. Co innego pomoc, a co innego wyręczanie. A może ta synowa znosi narazie tylko dla tego Rufusa, że właśnie jest na jego opiekę kasa a jak by nie była to kto wie co by z nim się stało :roll:. Smutne to słowa i trudne, bo nie lubię nikogo oceniać, ale nie tak wyobrażałam sobie nową rodzinę i dom Rufusika. -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bambino już jedno zestawienie zrobiła, to ja dokładam świeże deklaracje i czekam na jeszcze :cool3:: Deklaracje miesięczne: Dogo07 - 10 zł. / m-c :loveu: Bambino - 10 zł. /m-c :loveu: bela51 - 10 zł. /m-c :loveu: leni356 - 10 zł. /m-c :loveu: irysek - 20 zł. /m-c :loveu: madcat1981 - 10 zł. /m-c (od końca lipca) :loveu: córka beli51 - 10 zł. /m-c :loveu: agata51 - 10 zł. /m-c :loveu: zuzia63 - 50 zł. / m-c czy jednorazowo ? Wpłaty jednorazowe: Ketunia - 100 zł. :loveu: ecci - 20 zł. :loveu: No mam nadzieję, że nic nie namotałam. Jak coś to interweniować :).