Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Lenka jest śliczna, ale skoro z niej taki wulkan energii to musi mieć odpowiedniego opiekuna, też aktywnego i energicznego :).
  2. [B]Bardzo prosimy o pomoc dla Kamyka, miejsce w hotelu już na niego czeka !!![/B]
  3. A ja proszę o bieżące info o Koksiku gdyby np. jego sytuacja się pogarszała. Wtedy założę mu wątek, i może z pomocą innych uda się zebrać na hotelik dla psiaka. A miejsce pewnie też się znajdzie.
  4. Bonusik już niedługo będzie bezpieczny :).
  5. Ten DT w Głogowie jest komuś znany ? Bo Baranek wg mnie powinien trafił w dobre znane "ręce" a nie tak w ciemno.
  6. A czy Dropsik jest pod opieką jakiejś fundacji czy nie ?
  7. Kamyczek, biedaczek ma ząbki starte od tych kamieni. On tak bardzo potrzebuje swojego kochającego człowieka.
  8. Tylko że na hotelik znowu pieniążki będą potrzebne. Ale Baranek pilnie potrzebuje spokoju i bezpiecznego lokum. Jak trafi na boksy ogólne to nie wiadomo jaki będzie jego los, skoro już raz został tak bardzo pogryziony. A znowu w takim stanie kto go przygarnie ?
  9. Mnie się jednak wydaje, że troszkę taka łapka przeszkadza. Przecież on ją ciągle musi zgiętą trzymać. Tylko nie wiem czy da się uratować tą łapkę i jakoś ją zrehabilitować.
  10. [quote name='Foksia i Dżekuś']a tak wogole weszla na dogo tylko po to zeby wam napisac ,ze Brunerek ma super domek :multi::multi:na taki jak zasluzyl. Brunerek kocha wszystkich ,nieziemski z niego psiaczek ,dokladnie jak teofilek tylko by sie piescil , a rak do glaskania ma sporo. Pani Monika pojedzie z nim do okulisty i kupi mu karme dla seniorow:lol: Panie chwalily Brunerka ze jest grzeczny i dobrze wychowany.:lol:[/quote] Bardzo się cieszę :multi:.
  11. Doczytałam, że Kruszynka w dt w Krakowie u Martusi. A dla biednego Muszynka nie ma dt ?
  12. Dzisiaj dopiero przeczytałam, co u Rufusa. Z jednej strony kamień z serca a z drugiej pewien niedosyt. Ale jest dobrze, naprawdę :). Jeśli tylko starsi Państwo się opiekują psiakiem to tzreba im jakoś pomóc jeśli chodzi o lekarza czy badania Rufusika. On nie może się tak ciągle męczyć z tymi problemami żołądkowymi. Mam nadzieję, że on nie jada kaszy, a rosołek to nie wiem czy nie za tłusty dla niego. Dobra karma dla psiaka to faktycznie koszt ok.150 -200zł na miesiąc. Ale to trzeba już z vetem ustalić. Buda, koszt ok.300zł, są róźne ładne na allegro. A łańcuch, no cóż nie lubię łąńcuchów dla psiaków podobnie jak i Wy, ale ten to na zdjęciach to tak delikatnie wygląda. No i oczywiście pod warunkiem, że długi i że tylko na krótki czas. Na lince pies się może zaplątać. A Rufusik to faktycznie na szczęśliwego tam wygląda. Może wystarczy faktycznie tylko go teraz doglądać i wszystko będzie dobrze.
  13. [quote name='Niewiasta_21']Pan z hotelu czeka na Bonusika w niedziele :multi: Ewatonieja napisąłam Ci wszystko na gg.[/quote] :multi::multi::multi:
  14. Nie wiem czy są jeszcze jakieś pieniążki potzrebne, może jakiś bazarek zrobić ?
  15. To może mogłabym wtedy zrobić jakiś bazarek na konto fundacji, wspólnie dla Baranka i Bonusika.
  16. A ogłoszenia z kontaktem na schronisko czy na Ciebie Milko ?
  17. To znaczy ja myślałam jak psiak już zostanie wyciągnięty ze schroniska.
  18. Jaki on jest duży ? Taki średni raczej czy duży ? Czy nie można by zrobić na niego allegro cegiełkowego na fundacje ??? Ja mam kilka rzeczy na bazarek, wiec jak będzie trzeba to pójdą na Baranka. Tylko go wyciągajcie, żeby mu się krzywda nie stała !
  19. Biedak siedzi w schronisku już 2 lata. A ile on ma w ogóle lat ?
×
×
  • Create New...