[quote name='Dogo07'][COLOR=green][B]I proszę nie zapomnijcie, że na naszą pomoc czekają jeszcze: [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]ŚLEPCIO,[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]KAJETANEK [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]i[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]HARALD.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Zapraszamy na ich wątki.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Niech dobra energia Brysia będzie z nimi :).[/B][/COLOR]
[/quote]
Ślepciowi, Kajetankowi i Haraldowi też się udało, nie siedzą już w schronie,
Ślepcio ma domek, Harald DT\DS a Kajetanek w hoteliku czeka na swój nowy dom :).