Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A co z jego oczkami? To jakiś stan zapalny czy coś poważnijeszego ?
  2. No to ja zadam pytanie: KTO wyciągnie Baranka na siebie ? Jak nie Irysek to kto ?
  3. Oczywiście tak powinno być, ale przeglądałam różne wątki na dogomanii i zdarzały się sytuacje że osoba wyciągająca psa ze schroniska i dająca go do hotelu zostawała sama z niewielką pomocą. Ale oczywiście to są sytuacje krańcowe.
  4. A ja jednak o zdjęcie poproszę :).
  5. I co u Kluseczki ?
  6. Bonusik i Ślepcio to były chyba pieski fundacyjne więc to fundacja psiaki wyciągała. A prywatnie nie wiem jak to wygląda, i to chodzi raczej o to że ktoś musi go wyadoptować na siebie, czyli wziąść odpowiedzialność za psiaka również tę finansową.
  7. Ale jak Aresik sobie radzi w schronisku, może jakieś nowe zdjęcia ?
  8. Jaki śliczny ten Jurandek, dopiero teraz widać :).
  9. A jakieś ogłoszonka Froteczka ma ?
  10. Taki miły psiak i nikt go nigdy nie wypatrzył, nie zainteresował się nim na tyle żeby go zabrać i dać mu dom, smutne :shake:. A właściwie to ile on ma lat, i gdzie przebywa ?
  11. Laki to psiak domowy więc powinien szybciutko znaleźć domek a tu nic :/. Jak on tam sobie daje radę w schronie ???
  12. Na stronie łódzkiego schroniska znalazłam takie śliczną psinkę, wg mnie to ona jest w typie briarda, tylko że jakby taka mniejsza, czy ktoś może mi coś o niej napisać ? I określić jaka jest duża ? [CENTER] [B]PUSIA[/B][B], nr 951[/B][/CENTER] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90217594.jpg[/IMG]
  13. Tylko że skoro pieniążki zbiera osoba prywatna to też osoba prywatna musi wyciągnąć psiaka na siebie ze schroniska, bo co z tego że pieniążki będą czekać na prywatnym koncie skoro psiak nadal będzie siedział w schronie.
  14. O widzę że tu się zrobił wątek prawniczo-ekonimoczny ;). A jak tam nasz Baranek się miewa, czy ktoś go odwiedzi w najbliższych dniach, jakieś foteczki porobi ?
  15. [quote name='Dogo07'][COLOR=green][B]I proszę nie zapomnijcie, że na naszą pomoc czekają jeszcze: [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]ŚLEPCIO,[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]KAJETANEK [/B][/COLOR] [COLOR=green][B]i[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]HARALD.[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Zapraszamy na ich wątki.[/B][/COLOR] [COLOR=green][B]Niech dobra energia Brysia będzie z nimi :).[/B][/COLOR] [/quote] Ślepciowi, Kajetankowi i Haraldowi też się udało, nie siedzą już w schronie, Ślepcio ma domek, Harald DT\DS a Kajetanek w hoteliku czeka na swój nowy dom :).
  16. Jak to dobrze że jeszcze troszkę i Kudłaty będzie w dt, oby tam odżył :).
  17. [quote name='MyrkurDagur'];) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1159/odyn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7728/pict3520.jpg[/IMG][/quote] Jaki słodziak :lol:. Dobrze żeście go uratowali, złote serca :).
  18. Dziewczyny a skąd Psiata wyjeżdża ? Z jakiej miejscowości ? I najpierw jedzie po Kamyka czy po DJ ?
  19. A może Dropsik chorutki :( ? Marysiu, mam nadzieję że jeszcze nie jeden wątek zaliczymy, tylko ostatnio coś nam się dogorra po drodze pogubiła ;).
  20. To zdjęcie maleństwa można zobaczyć, chociaż jedno :) ?
  21. I co dalaje nikt nie dzwoni, nikt nie chce tego wspaniałego psiaka :shake: ???
  22. Jak człowiek tu wchodzi na wątek Łatusia to tak miło i radośnie jest, że można odsapnąć i naładować akumulatory pozytywną energią :lol:.
  23. Czyli jak mały jest to jego koszt w hotelu to byłoby ok 250 - 300zł. Tylko czy miałby go kto na siebie wyciągnąć. No i deklaracje czy by się jakieś znalazły. Szkoda tej małej bidy :-(.
×
×
  • Create New...