Szaman, 12-letni piesek w typie DON-ka, z łódzkiego schroniska bardzo potrzebuje pomocy, on nie ma już czasu :(:
Jego wątek :
http://www.dogomania.pl/forum/f1159/lodz-schron-12-letni-don-szaman-nie-ma-czasu-juz-mamy-105-zl-na-hotel-u-jamora-142845/.
Oto co pisze wolontariuszka o Szamanku:
"Piszę ten wątek ze łzami w oczach. Chodzi o jednego z moich ulubieńców na hospicjum w schronie.
[FONT="]Szaman to piękny, dostojny, 12 letni DON-ek. W schronie jest od października 2008, lecz niedługo może zniknąć ze strony internetowej.[/FONT]
[FONT="]Jest lubiany przez wszystkie wolontariuszki, jednak jego wiek i dominujący,silny charakter sprawia,że jest w schronisku kłopotliwy ,co nie rokuje nadziei ani na adopcję, ani na dożycie spokojnie dni w boxie.[/FONT]
[FONT="]To pies pełen sprzeczności, piękny i wspaniały, zasługujący na doświadczonego opiekuna, który łagodną i cierpliwą konsekwencją osiągnie wszystko.[/FONT]
[FONT="]Osobiście wyprowadzałam go na spacery i czyściłam uszy, na co niezbyt pozwalał innym.[/FONT]
[FONT="]Pilnujący swojego terenu- blaszaka, w którym mieszkał z sunią, na wybiegu, szczęśliwy, akceptował wszystkie inne zwierzęta.[/FONT]
[FONT="]Dominujący wobec innych psów, przy wyprowadzaniu na spacer nie zwracał uwagi na szczekliwe zaczepki ze strony współtowarzyszy a nawet merdał do nich ogonem.[/FONT]
[FONT="]Na widok "swoich" ludzi uśmiechał się, a wyraz jego pyszczka był wart długiej podróży do schronu.[/FONT]
[FONT="]Ten wspaniały staruszek nie ma już czasu - zwłaszcza,że z powodu upałów, strachu przed burzą czy stresu codziennego życia w schronie odeszły ostatnio młodsze psy.[/FONT]
[FONT="]Psiak nie zasługuje na śmierć w schronisku.[/FONT]
[FONT="]Bardzo prosimy o pomoc dla Szamana - niech jego urok kogoś zaczaruje.[/FONT]
[FONT="]Kontakt w sprawie adopcji: Ania 505105026,
[email protected]"[/FONT]