Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. No i co robimy z Kajtusiem Cioteczki ?
  2. Ja myślę, że miejsce by się znalazło, tylko że kasy brak :shake:. Chyba, że domowy dt, ale takich to faktycznie ze świecą szukać.
  3. No właśnie mój psiak prowadzi spokojny tryb życia. I skąd u niego taka super linia to nie wiem :lol:.
  4. Dzięki brązowa :lol:. Mam nadzieję, że Uszko zdrowy, grzeczny, kochany i szczęśliwy w nowym domku :).
  5. A ja bym chciała, żeby mój psiak był trochę większy :lol:, bo mnie to on się wydaje za chudy ciągle :).
  6. Przepraszam za offa :-(: [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25544.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbany-skoltuniony-rumcajs-zbieramy-na-hotel-143182/[/URL].
  7. Dla mnie te psiaczki są bardzo podobne. A jakiej one są mniej więcej wielkości, takiej do kolan z główką ?
  8. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2084705_4_miesieczny_gusti_z_urwana_lapka_szuka.html]4-miesięczny GUSTI, z urwaną łapką szuka miłości i domu.[/url]
  9. A my dalej czekamy na fotki Lakiego :lol:.
  10. Szkoda, że Sarusi niewiele można pomóc :(. Dobrze, że chociaż ma życzliwe dbające o nią osoby wokół siebie. Ale domek, taki kochający, bardzo by się przydał. Tylko, że z tymi domkami tak ciężko :shake:.
  11. Biedne psiaczki :(. Co z nimi będzie.
  12. Kleksiku, hopaj po domek :).
  13. Podnoszę ślicznego psiaczka, może ktoś go wypatrzy i pokocha :).
  14. Może ogłoszenia w gazecie troszkę pomogą.
  15. A są w ogóle jakieś telefony w sprawie Stefanka ?
  16. Bonusik naprawdę jest uroczy :).
  17. Kasiu, a on ma jakieś bielmo na oczkach ? Bo taki jeden piesek, Łatek, w schronisku też był niewidomy a okazało się że teraz w hoteliku ma jakieś kropelki i jest troszkę lepiej, może i Pikusia się uda podleczyć. Ale najważniejsze, to żeby znalazł dobry dom, gdzie będzie kochany. A niewidome pieski jak się przyzwyczają to jakoś sobie radzą biedulki.
  18. Mam nadzieję, że Szamanik znajdzie niedługo swój stały dobry dom. I że będzie można pomóc pozostałym. Biedny ten Bary zwłaszcza, żal mi strasznie psiaków, które się boją i są przerażone a są skazane na życie na uwięzi :(.
  19. A z innej beczki to coś mi się wydaje, że Baranek vel Baca nie ma allegro aktualnego, i nie wiem może by jakiś super tekst mu strzelić, bo chyba nie było w jego sprawie żadnych telefonów. No i podawać te dwa numery tel.. jamora i Iwonki.
  20. Skoro USG nie wykazało nic, to jak inaczej sprawdzić co z tym brzucholem ? Może narazie poczekamy i zobaczymy, czy jak Baranek troszkę się rozrusza u jamora to mu brzuszek się zmniejszy czy nadal będzie taki sam.
  21. Ja niestety też niewiele :oops: 10zł/m-c na hotelik dla tego biedaczka.
  22. [IMG]http://www.zdjecia.adopcje.org/adopcje/sup2/25544.jpg[/IMG] Rumcajsik czeka na dom już od 2005 roku :-(.
  23. Tylko, że Lary chyba nie będzie narazie na dogo do 16.o8., tak ma napisane w podpisie.
×
×
  • Create New...