Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. No bo nie wiadomo czy to jedna wizyta będzie czy kilka, czy może jakiś zabieg będzie potrzebny. W każdym razie pieniążki trzeba zbierać bo napewno będą bidulkowi potrzebne.
  2. A wiadomo jakie to będą koszty?
  3. Marlenko, czyli nie trzeba nikogo z dogomaniaków z W-wy pytać o lekarza, dobrze zrozumiałam ?
  4. Cioteczki, czy podniebienie i oczko było już gdzieś konsultowane u lekarza specjalisty. Przepraszam, może to było już na wątku, ale ja jestem tak z doskoku na wątku Tuptusia. Czy macie już jakiegoś lekarza na oku, czy dopiero trzeba szukać ?
  5. Czyli dobrze mi się wydawało, że ds dla Kudłatego był na horyzoncie tylko w niewiadomej przyszłości. Może faktycznie dobrze byłoby się dowiedzieć, jak obecnie sprawa wygląda.
  6. A co z tym Kudłaczkiem po prawej ? Nie ma jakiegoś innego zdjęcia jeszcze ? [IMG]http://images47.fotosik.pl/186/a450f1c8ce89d433med.jpg[/IMG]
  7. Dzięki :lol:.
  8. I jak tam Kleksik :).
  9. No coś się cisza zrobiła na wątku psiaczka, dobrze, że cioteczka Agatka chociaż zaglądnęła :).
  10. Takie allegro dla kudłaczy :lol:.
  11. Nie wiedziałam, że tych biednych ślicznych kudłaczy w potrzebie jest tyle :-(, o niektórych to w ogóle nikt nie wie oprócz wolontariuszy. A ja tak kocham kudłacze.
  12. Leni, bo ja znalazłam taki wątek, gdzie jest kilka biednych kudłaczy szukających domki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wybrany-dzibi-dziekuje-za-pomoc-144992/[/URL]. Tam ta sunia Aza taka w typie Orenka trochę jest: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6404/mamusia.jpg[/IMG].
  13. A ja nie abrdzo rozumiem, co z tym ds dla Kudłatka, wcześniej coś pisało, że domek jest tylko nie od razu, czy w takim razie się rozmyślił czy też to nie było nic poważnego. No bo trzeba się zastanowić co dalej z Kudłatym. Przecież nie może wrócić do schroniska :-(.
  14. Magda z., jeśli możesz to podaj mi swojego maila.
  15. Tylko czy to im jakoś pomoże :-(. Biedne psiaki.
  16. A jaki domek szykuje się dla Kudłatka ? Też z ogodzeniem i ogródkiem, bo wtedy z Kudłatym też mogą być problemy. Kudłaty to by się chyba do mieszkania do bloku prędzej nadawał. A jeśli chodzi o łańcuch to faktycznie nie tak sobie wyobrażałam pobyt Kudłatego poza schroniskiem. Tylko, że na ten moment nie za bardzo można cokolwiek innego zrobić,tak jak napisała terra, sytuacja jest trudna. A przecież lunarmermaid nie będzie siedzieć cały dzień ze smyczą w ręcę i Kudłatym. Może napiszcie dziewczyny jak wygląda sytuacja z DS ? Jeśli domek jest dobry i pewny, ale potrzeba czasu, za czym psiak tam trafi to może dać Kudłatka na ten czas do jakiegoś hoteliku, skąd nie będzie uciekał ?
  17. Dla mnie Rudzik jest piękny :lol:. Psiak jak pisała clo mógłby już jechać w tym tygodniu do hoteliku, tylko potrzeba więcej Cioteczek, którym los Rudzika nie będzie obojętny.
  18. A u Neris jakiś tymczas by się nie znalazł ?
  19. Nie wiem jak to jest z Kogelkiem, czy on wychodzi na jakieś spacery, ale może można by mu jakieś zdjęcia porobić, z bliska i gdzieś z daleka, może na trawce. Jak by było więcej różnych zdjęć, to widziałam, że inne psiaki miały robione takie filmiki a potem dodawane do ogłoszeń np. allegro. Może by coś takiego spróbować.
  20. I może jak będzie odpowiednia chwila, to jakieś zdjęcie Kudłatego :).
  21. Dziękujemy Misieek i Mamie Misieek :lol:.
  22. To on do schroniska trafił ? Bo ja zrozumiałam, że zawędrował do misieek :p.
  23. Ja się zawsze zastanawiam jak to jest, że Niemcy chcą takie bidaki a u nas w Polsce nie znajdują się chętni.
  24. Tak, skoro Kudłaty się odnalazł, to teraz jak już się trochę pewniej poczuje w dt, to trzeba mu koniecznie znaleźć wspaniały domek :lol:. W tekście ogłoszenia nawet można by opisać niesamowitę historię Kudłatkową i że właśnie dlatego należy mu się dom, że skoro już raz los mu podarował szansę, że się odnalazł to teraz musi mieć swój dobry kochający domek. Może ktoś będzie potrafił to jakoś ładnie wzruszająco opisać :).
×
×
  • Create New...