A jaki domek szykuje się dla Kudłatka ?
Też z ogodzeniem i ogródkiem, bo wtedy z Kudłatym też mogą być problemy.
Kudłaty to by się chyba do mieszkania do bloku prędzej nadawał.
A jeśli chodzi o łańcuch to faktycznie nie tak sobie wyobrażałam pobyt Kudłatego poza schroniskiem. Tylko, że na ten moment nie za bardzo można cokolwiek innego zrobić,tak jak napisała terra, sytuacja jest trudna.
A przecież lunarmermaid nie będzie siedzieć cały dzień ze smyczą w ręcę i Kudłatym.
Może napiszcie dziewczyny jak wygląda sytuacja z DS ?
Jeśli domek jest dobry i pewny, ale potrzeba czasu, za czym psiak tam trafi to może dać Kudłatka na ten czas do jakiegoś hoteliku, skąd nie będzie uciekał ?