Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Asiu bardzo dziękuję , wiem że szalejesz z psiakami na drogach. Tylko obawiam się bo to jest barardzo długa trasa czy jest to możliwe psychicznie i fizycznie żeby jeden kierowca zrobił to na raz bez noclegu. Też o tym pomyślałam , jedynie co mnie martwi to czy gdyby się pogorszył nowotworowy stan Shili to byłby wet na każde wezwanie żeby jej pomóc i właśnie tą daleką trasą z hoteliku Murki do kikou. Odpisałam Tysiu. No ja właśnie nie znam zupełnie tego miejsca, nic mi nie mówi nick. Myślałam jeszcze nad miejscem u Lilutosi, był tam Oreo , i jest bliżej niż kikou. Wiem że muszę podjąć jakąś decyzję ale akurat z tym mam kłopot.
  2. Kochany Rudasek, faktycznie do Kokoska z wyglądu podobny w marnym, mam nadzieję że jeszcze odżyje i będzie cieszył się życiem.
  3. Też jestem ciekawa. Pokerku a na jaki ? coś sie stało ?
  4. Biedne są bardzo takie wystraszone psinki, czasami lęki zostają z nimi do końca życia, potrzeba spokoju i miłości.
  5. Faktycznie, jakby ktoś przyczepił od innego piesia.
  6. Kochany biduś, męczy go to choróbsko. Ale dobrze że cieszą go psie przyjemności.
  7. Śliczny maluszek, myślałam, że jest większy, musi się jeszcze biedaczek oswoić że może być dobrze.
  8. Shilunia ma niewiele czasu, żeby opuścić obecny hotelik - znaleźć dobre miejsce dla siebie na resztkę swojego życia i jeszcze tam dojechać :(. Nie wiem zupełnie jak to będzie, gdzie, jak to zorganizować. Proszę o pomoc dla Shili. Tak bym chciała żeby ten czas, który jej pozostał był spokojny bez bólu a pełen psiego zadowolenia.
  9. Bardzo się cieszę szczęściem Oreo w swoim nowym domku.
  10. Bardzo się cieszę, że kochany nasz Oreo znalazł swój kochany domek :). Dziękuję Wam bardzo.
  11. Bardzo dziękuję Poker za zorganizowanie jutrzejszego dnia Orusia, mam nadzieję że to jest ten właśnie domek dla niego, i że wizyta u dr ortopedy rozwieje myśli co z tymi jego tylnymi łapkami. Gdyby doszło do adopcji to formalnie na umowie będę ja jako osoba odpowiedzialna za Oreo, natomiast prosiłam aby w moim imieniu na umowie podpisała się Poker. Czekam na jutrzejszy wieczór z niecierpliwością i proszę Was o kciuki za Orusia.
  12. Chciałam Wszystkim Wam złożyć z całego serce najlepsze życzenia pięknych i zdrowych Świąt, miłości nadziei sił ciepła rodzinnego, spokoju, życzliwości i wytrwałości.
  13. Bardzo dziękuję Wszystkim którzy mimo mojej nieobcności wciąż pomagają i trwają przy Shiluni , życzę też zdrowych spokojnych Świąt i wszelkiej pomyślności i nadziei w całym nowym roku.
  14. Chciałam bardzo Wszystkim zaangażowanym w pomoc Oreo podziękować oraz życzyć zdrowych spokojnych Świąt i dużo dobra, sił i nadziei w całym nowym roku
  15. Chciałam bardzo podziękować Jaaga za przyjęcie , opiekę i ogarnięcie Orusia, zdrowotnie jest ok wypiękniał skóra przez którą zapewne cierpiał bardzo wyleczona, nauczył się że człowiek może kochać i troszczy się. Dziękuję Poker za całą organizację przenosin Oreo i dziękuję jankamałpa za deklarację pomocy a Wszystkim deklarowiczom za wsparcie malucha i elik za czuwanie nad jego finansami. Przed nim trochę stresu i zmiany ale mam nadzieję że wyjdzie mu to na dobre i znajdzie wreszcie odpowiwdni kochający domek.
  16. Chciałam Wam wszystkim którzy jesteście u Shiluni, pomagacie jej bardzo podziękować, proszę bądzcie u niej z dobrymi myślami jak najczęściej. Murko proszę kup co potrzeba jak potrzeba jakiś lek, jeśli jest taniej gdzieś to może można zamówić przez internet jeśli ktoś może a pieniąziki zwrócimy.
  17. Chciałam bardzo Wam wszystkim podziękować że jesteście tutaj i pomagacie Orusiowi jak mnie nie ma. Rozmawiłam dzisiaj z Jaagą, myślimy o przyszłości malucha, psiaczek odnalazł się u Jagny i w jej stadzie, ale musi znaleźć swój własny domek, więc dobrze byłoby zmienić mu bodźce, już wczęsniej myślałam trochę o zmianie miejsca pobytu Oreo, i myślę że to ten czas kiedy trzeba by to zrobić , dlatego bardzo bym prosiła o pomoc w tym.
  18. Tak pieniążki te zostały już wcześniej rozliczone.
  19. Bardzo przepraszam ale omyłkowo wpisałam zrozumiałam deklarację beataczl, przepraszam beataczl jest deklaracja od Anny G-R 30zł
×
×
  • Create New...