Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Oj przepraszam mari, Twoja deklaracji pomocy mi umknęła, już dopisuję:), dziękuję.
  2. Bardzo dziękuję za ogłoszenia , u mnie Zojka też ma dwa. Jeśli byłoby potrzebne wyróżnienie to piszcie, wyróżnimy z pieniążków Zojki, Asia wyśle pieniążki. Zoja to łobuziak, dobrze jakby szybko znalazła domek. A Zojeczka dostała paczuszkę z mokrym jedzonkiem i smakołykami od pani Krystyny z fb , bardzo dziękujemy.
  3. Bardzo dziękuję . Miałam właśnie pierwszy telefon o Zojeczke , i jakby tu powiedzieć - dawno już nie szukałam domku dla mojego podopiecznego, i zapomniałam już jak to jest rozmawiać z idiotami.
  4. Zojeczka :). wiek - ok 2lat waga - 11,5 kg powinna tak 12-13kg charakter - słodka łobuziara, energiczna , żywiołowa dom - bez małych dzieci, kotków i innych małych zwierzaków, czyli tego co mogłaby chcieć upolować :D, najlepiej jak będzie ukochaną psią jedynaczką w domu, ewentualnie ze średnim lub większym pieskiem Polecana dla miłośników rasy i terierowatych kontakt - tel. 694 954 250 Bardzo prosimy o ogłoszenia ZOjeczki, oczywiście za wyróżnienia zwrócimy Dziękuję
  5. Jo37 będzie skarbnikiem Zojki więc konto to samo co było dla Shili - dziękuję Asiu, Tysiu - tak właśnie myślałam żeby powoli zacząć ją ogłaszać , będę wdzięczna za pomoc :). Szafirko - dziękuję za info i piękne zdjęcia prześlicznej Zojeczki <3. Cieszę się, że pozbyła się już tego niefajnego futerka, skóra odpocznie, a ona będzie miała komfort. Mam nadzieję że jeszcze trochę czasu i jak poczuje się pewniej to się uspokoi troszkę i będzie bardziej skoncentrowana na człowieku. Także szukamy dobrego domku, aktywnego, bez innych zwierzaczków, chyba że z jakimś sympatycznym psiaczkiem, żeby nie było zapędów myśliwskich, i bez małych dzieci, raczej jeśli już to nastolatki, żeby ktoś chciał pozytywnie wykorzystać energię i radość życia, która rozpiera Zojeczkę.
  6. Miło że jesteś u Zojki :). Faktycznie wygląda, że sunia jest dość adopcyjna. SPA koniecznie, bo zarośnięta jest jak dziki krzak agrestu, i skóra umęczona pod takim brudnym skołtunionym futerkiem, zwłaszcza że tyle gorących dni było. Szafirko dziękuję za pierwsze wieści i zdjęcia Zojeczki :). Skoro jest taka aktywna i ciekawa to musiała się bieda męczyć bardzo za kratami schroniskowego boksu . Teraz wreszcie będzie mogła być szczęśliwa.
  7. Tak, Zojka przejmie pieniążki po Shiluni (*), jeśli coś będzie bo ostatnim czasem było trochę wydatków. Dziękuję że jesteś u Zojeczki Asiu i za oferowaną pomoc :). Bardzo dziękuję. Proszę o chwilę cierpliwości bo jeszcze nie ma ustalone kto będzie skarbnikiem Zoji. Dziękuję Tysiu, mam nadzieję że wkrótce będzie można Zojeczkę ogłaszać.
  8. Witaj Asiu :). Wg mnie też, ciekawa jestem ile ma lat. Tak bardzo w typie terierka walijskiego, mam nadzieję że znajdzie się odpowiedni miłośnik terierków dla Zojeczki.
  9. Ojej Adelka to jak moja Tofinka, też taka czekoladowa malizna z jasnobrązowymi znaczeniami i nosek też chyba brązowawy :).
  10. Witaj Radku, zapraszamy do zaglądania:). Bardzo dziękuję . Ogromnie się cieszę że sunia już poza schroniskiem, jestem ciekawa ile ma latek, jakie ma imię wpisane w książeczce ( mój kochany Gucio przyjechał do mnie jako Schrek a gdzie on tam do Schreka podobny ). Ja nazwałam sunię Zoja, Zojeczka
  11. Brawo ja , to jest tak Elu jak po 5ej z rana siadam do pisania :D. To głaski dla kudłaczka i maleńkiej :).
  12. Trzymam mocno kciuki za wszystkich podróżujących , znowu będzie jechał wesoły autobus :).
  13. To już dzisiaj za kilka godzin, trzymam mocno kciuki i bardzo proszę o ciepłe myśli dla sunieczki .
  14. Pani z fb wspierająca Wiktorka prosiła o porcję głasków dla niej od niej :). Też widzę tego parówkowatego.., oni byli na zdjęciach razem z Wiktorkiem, może byli schroniskowymi towarzyszami , a teraz został sam . A czy on jest starszym pieskiem ? Coś o nim wiadomo ?
  15. Jaka malunia słodzizna :), trzymam kciuki za dzisiejszą podróż po lepsze życie.
  16. Witaj Martusiu :), mam nadzieję że sunieczka jak zobaczy że nie musi walczyć o uwagę człowieka to nie będzie zaborcza. Bardzo dziękuję.
  17. Elu trzymam kciuki żeby z Twoją ręką było lepiej i trzymam kciuki za podróż Twoich podopiecznych - .
  18. Widzę, że problem z opróżnianiem skrzynki jest ogólny, bo ja ostatnio właśnie się zastanawiam czy ja już całkiem nie widzę czy nie wiem, nie było mnie trochę na dogo a już nie potrafię wyczyścić wiadomości, a akurat bardzo potrzebowałam i w żadne sposób nie mogłam się dostać do tych starszych . Trzymam kciuki za Czarusia, za kilka godzin wyrusza w podróż.
  19. Zaglądam do sunieczek. Ta z lewej ma wejrzenie mojej Tofinki. Mam nadzieję, że malizny szybko poczują się szczęśliwe u Szafirki, i znajdą kochające domki. Trzymam kciuki za dzisiejszą podróż , to jeszcze kilka godzin.
  20. Ale słodziak :). Dobrze że można pilnować tej ranki, bez tego nie wiadomo co by było. Ciekawa jestem jaka ona duża, coś jak jamniczek ?
×
×
  • Create New...