Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Finuś ślicznota i charakter też widać ma fajny. Salon Elu to ten niedaleko Ciebie ? Bo tak podobny coś mi się wydaje. No i coż to za wielkie czarne piękne towarzystwo miał Fineczek u fryzjera ? Czyżby jakaś dama ?
  2. Zaglądam do Guziczka. Zostawiam dobre myśli i mnóstwo głasków :).
  3. Zapisuję się u uroczego Fineczka . Mój były tymczasowicz z fb, - Buforek - był prawie całkiem niewidomy, i uważam że ludzie niepotrzebnie obawiają się adoptować śleputki, one naprawdę sobie bardzo dobrze radzą. A w schronisku niestety są zagrożone. Dobrze Eluś że znalazł tymczasowe schronienie u Ciebie.
  4. Śmiesznie mały jest w tym legowisku :D. Szkoda że fotek nie lubi, przydałaby mu się sesja do ogłoszeń, może jest dla niego gdzieś fajny domek, nie jest jeszcze stary. Pytałam o zdjęcia bo bardzo lubię go oglądać, zawsze mi się serce cieszy jak go widzę :).
  5. Krecikowa para :). Fajnie razem wyglądają, i kto powiedział że to on ma być wyższy :D. To i tak duży postęp jak na tak krótki czas.
  6. Fajnie że sunieczka już u Ciebie Jagno w domku. Mnie bardzo przypomina Miłeczkę.
  7. Zoja bardzo dziękuje Wszystkim Pomagającym za uratowane życie i kochający domek :).
  8. Pieniążki w kwocie 852,30 zostały przekazane dla Zojeczki.
  9. Rozliczenie finansów Zoji - część pieniążków została wpłacona jeszcze na imię Shili, i te wpłaty są na wątku Shili - kopiuję je tutaj: Agnieszka 103 - 5,00 - 03.08 Marudzia - 15,00 - 05.08 ania75 - 15,00 - 10.08 helli - 50,00 - 11.08 Dulska - 20,00 - 16.08 Agnieszka 103 - 5,00 - 09.09 helli - 50,00 - 09.09 ania75 - 15,00 - 12.09 dodatkowo Mazowszanka13 wpłaciła 20,00 za VIII, i teresaaa118 100zł za VIII i IX. Te wpłaty są ujęte w stanie finansów Shili, ale pisze skopiowałam jej też tutaj ponieważ kilka osób przeniosło swoje deklaracje na Zojkę, więc żeby było widać ich wpłaty, za które bardzo dziękuję . Poniżej wpłaty ujęte tutaj na wątku Zojki już na Zojkę: Nesiowata - 10,00 - 08.08 Krystyna z fb - 50,00 - 11.08 (VIII) Paulina z fb - 10,00 - 12.08 Nesiowata - 15,00 - 17.08 Nesiowata - 10,00 - 02.09 Marudzia - 15,00 - 05.09 Krystyna z fb - 50,00 - 07.09 ( IX + fryzjer) Bardzo dziękuję
  10. Mam dwie deklaracje miesięczne dla sunieczki po Shiluni: 15zł od Marudzi i 10zł od Pauliny H. z fb .
  11. Straszny pech :(, Nortonek Elio lubił grzebać w śmieciach, no i 22 września zaczął wymiotować, państwo pojechali do kliniki a wet błędnie zdiagnozował jego stan, zaczął podejrzewać nerki, zamiast szybko go otworzyć i wyjąć ciało obce, no i potem było już za późno .
  12. Jestem u sunieczki i czekam kiedy znajdzie się już poza murami schroniska.
  13. No ja niestety nie mam samochodu, jestem uzależniona od kogoś, akurat wtedy mogłam więc myślałam że pomogę, poznam psiaka, zrobię jakieś zdjęcia do ogłoszeń, ale pani z hotelu nie mogła w weekend, nie dopytałam czy w ogóle w weekendy nie przyjmują gości czy akurat w ten jej nie pasowało, chociaż to byłoby bez sensu bo gdyby ktoś był chętny na adopcję to pewnie w weekend chciałby podjechać, poznać psa. A on jest w domu czy w kojcu ? On jest bardzo ładnym psem tylko ma poważne miny na zdjęciach, taki jest dostojny.
×
×
  • Create New...