Onaa
Members-
Posts
26984 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Dostałam takie zdjęcia zimowego czerwonego kapturka z ds - zamojska Zojeczka , kilka miesięcy temu taka samotna i niepotrzebna w schroniskowym boksie - te Święta spędzi już ze swoją Rodziną
-
Łatka.. w typie Łatusia , biedna mała .
-
Z sierścią Łatusia to też jest niesamowita rzecz - tak jak z jego poprawą stanu zdrowia - jak przyjechał to sierść była nie tylko brudna i brzydko pachnąca ale miał jakiś łupież łojotok, sierść była brzydka , słaba , matowa , miałam wrażenie że mu będzie długo wychodzić płatami a tymczasem jest naprawdę ładna w dobrym stanie, błyszcząca i co dziwne w ogóle albo bardzo niewiele - trudno stwierdzić przy trzech sierściuchach - jej nie gubi. A tutaj chciałam pokazać Łatusia zimowo - bardzo go cieszy śnieg :D. I zupełnie mu nie przeszkadza w chodzeniu, chodzimy na coraz dłuższe spacerki - jest biało, ostatnio napadało śniegu ale na szczęście nie ma wielkiego mrozu więc wszyscy chętni na spacery :). Na konto Łatusia wpłynęły pieniążki od Marudzi - 20zł i Nesiowatej - 15zł bardzo dziękuje za wsparcie :). Patrzę na Łatusia, widzę jego postępy, radość w oczkach, jak przychodzi na przytulanie, jak szaleje na spacerkach :D, i chciałam Wam bardzo podziękować - że udało mu się uratować życie
-
Łatuchna pozdrawia :D. Co u dziadzia ? - Dalej łobuje ;), chodzi już na dłuższe jak na niego spacerki, szczeka na wszystko i wszystkich, ostatnio usiłował być także psem obronnym - szedł w naszym kierunku duży młody psiak ok 4okg, zaczął stawać do Łatusia na tylnych łapkach, Gucio ogonek pod siebie (akurat szli razem ), a Łatuś obrońca na tego dużego a co - nie będzie mu tu jakiś młokos podskakiwał To nic że czasem dziadulek jak za dużo szczeka to aż się zatoczy bo sił jednak aż tak dużo nie ma, ale wszyscy wiedzą jak Łatuś idzie na spacer :D. W domu wydaje fajne dźwięki zwłaszcza jak niecierpliwi się że coś jedzenia mu się nie daje. I szczeknie ponaglająco. Ostatnie postępy łatusiowe to - uwaga - - Łatuś gramoli się na moje łózko :0, jak ostatnio przyszłam z pracy do domu to mu się nawet zejść przywitać mnie nie chciało tak się ładnie zaszył w moich podusiach :D. No i wypróbował też małe legowisko 6kg Tofinki, zwinął się w nim jak precelek. Dowody są na zdjęciach poniżej :). Natomiast jeśli chodzi o jego stan zdrowia, to pan ortopeda ustalił że narazie zostajemy przy Enkortonie do końca miesiąca plus zabiegi z lampą na podczerwień w domu, będziemy też w grudniu na kontroli tej ogólnej plus badania kontrolne, narazie uzupełniliśmy leki. No i zobaczymy co z tym jego niskim przybieraniem na wadze.
- 1018 replies
-
- 10
-
-
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Onaa replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Makusia, trzymaj się dzielnie malutki . -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Onaa replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaglądamy . -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
Onaa replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Zaglądam do Szymusia . -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
Onaa replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Fidusia . Trudna jest starość. -
Bardzo dziękujemy - kolejna niespodzianka :). Łatuś dostał pieniążki od : Jo37 wpłaty na Zojkę - 150zł (na tę kwotę składają się wpłaty : Agnieszka103 - 5,00 z 5.10.22 i 5,00 z 02.11.22; helli - 50,00 z 11.10.22 i 50,00 z 10.11.22 oraz Dulska 20,00 z 17.10.22 i 20,00 z 16.11.22) Dulskiej - 20zł i już w grudniu Mazowszanki13 - 100zł dorota1 - 20zł bardzo dziękuje za wsparcie :). No właśnie, jak przyjechał to był bardzo starym pieskiem. Pan ortopeda też powiedział o nim, że to staruszek. Ale ostatnio mam wrażenie że lat mu ubywa :D. Teraz bym mu dała góra 10. Albo ma w sobie taką siłę życia :). Wydatki łatusiowe - leki - kwota 127,00 (faktura), lampa na podczerwień - 119,00 - będziemy nagrzewać tę chorą łapkę łatusiową - 2x dziennie po 10-12 minut oraz preparat Flexus booster zalecony przez doktora ortopedę - 39,99. Musimy jeszcze kupić puszki Dolina Noteci , tym razem kupimy duże skoro apetyt dopisuje to będzie na dwa dni jedna puszka. fa lampa podczerwień.pdf