Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. O to nie wiedziałam że tak jest , myślałam że w tabletkach lek - ta substancja czynna - jest jakoś tak rozłożona równomiernie.
  2. Na koncie Łatusia wpłata od Keyuta - 50zł, jest też kolejna miesieczna deklarację na hotelik - 25zł od Kaas1 - bardzo dziękujemy :). Wklejam fakturkę za badanie z krwi - kontrola próby wątrobowe, i wyniki.
  3. Na koncie Łatusia kolejne wpłata od p. Krystyny z fb - 20zł, mamy też kolejną stałą miesieczną deklarację na hotelik - 20zł od Filipki - bardzo dziękujemy :).
  4. Ząbki nie są takie złe, naprawdę dobrze wyglądają jak na swoje lata. Przed Łatusiem teraz kontrola u ortopedy pod koniec miesiąca i potem kastracja chemiczna. Łatuś zrobił się bardzo dopominający o jedzonko, zwłaszcza po każdym spacerze, jakby wychodził kilka razy to by tyle razy chciał jeść :). A je przecież i suche i puszki i smaczki rózne.
  5. Nie mam już lajków, a zdjęcia takie fajne i jakie on miny robi :).
  6. Może zmienię olx Rzeszów na Poznań ? Tylko poczekam jeszcze na nowe fotki ?
  7. Zamojski Gucio i zamojski Łatek. Gdy Gucio zajął się swoim uchem to Łatek przyszedł do niego , i położył się blisko obok żeby w spokoju zjeść swoje ucho.
×
×
  • Create New...