Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23011
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Ja życzę powodzenia w uaktualnianiu wątku :megagrin:
  2. Bardzo dziękuję za śliczną kartkę (: Całemu Kociemu życzę szczęścia i dobrobytu w Nowym Roku!
  3. Radzę jednak podawać swoje konto, chyba że ma się bezpośredni kontakt z fundacją. Dawno temu zrobiłam bazarek i podałam bezpośrednie namiary - do tej pory nie mam potwierdzenia, że pieniądze wpłynęły. Fanty rozesłałam, część wpłaconą do ręki przy odbiorze osobistym przelałam i też nie doprosiłam się potwierdzenia.
  4. Bardzo proszę o poinformowanie na czy dotarły wpłaty z moich bazarków. Wiem że 15zł od Jo37 dotarło, poszedł jeszcze przelew od tomcug, ale nie widzę wzmianki o tym.
  5. [quote name='joaaa']Czy nadal nie mogę wystawić bazarku na sparaliżowaną staruszkę bokserkę, którą adoptowałam w lipcu? Przyplatało nam się dodatkowo ropomacicze, musi mieć operację jak najszybciej, a finansowo trochę wymiękam. Oczywiście dokumentacja medyczna do wglądu.[/quote] Możesz wystawić. Pozwalam sobie odpowiedzieć jako człowiek, niefunkcyjny. Moderator zapewne wyjaśni, dlaczego możesz, mimo że to Twój piesek.
  6. To tylko od wagi zależy. Nie pamiętam, jakoś około 5-6zł chyba za przyjętą sadzonkę w malutkim pojemniczku. Zajrzyj sobie na mój bazarek, wpisz w wyszukiwarkę "rośliny doniczkowe" to Ci wyskoczy. I dalej tam mnie pytaj, jakbyś coś jeszcze chciała wiedzieć.
  7. Ja wysyłałam normalnym priorytetem, porządnie opakowane. No ale one były małe.
  8. http://www.dogomania.pl/forum/f99/skarbonkowe-kolczyki-dla-kacperka-124908/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/wieczor-w-kliffie-4-grudnia-zaproszenia-124906/ .
  9. Ja sądzę, że dziadek ściemnia, a kot jest bezdomny. Domu nie ma co mu szukać, skoro radzi sobie tam, gdzie jest, a wysterylizować trzeba :diabloti:
  10. Właśnie zauważyłąm, że mamy podforum dla zakończonych bazarków. Genialne. Aż mnie skręca, że to nie ja wymyśliłam :megagrin:
  11. Ludzie są różni. Nie jest ważne, jacy oni są, ważne jest to, co robi się samemu.
  12. Ja wiem jedno: jeśli człowiek chce po prostu zrobić coś dobrego, i nie patrzy na oklaski, i nie ma naprawdę niczego innego na względzie, to - na ogół - okoliczności pozwalają mu na to.
  13. Trzeba było mnie zobaczyć, kiedy mi Tiger napisała, że jednak jest. Ryczała nawet osoba, która akurat u mnie na herbatce była.
  14. Psiara to chyba taka dziewczynka, która kiedyś licytowała obróżki i wycofała się dosłownie pod koniec bazarku, ponieważ mama wkroczyła w temat. Wydaje mi się, że nie ma własnych pieniędzy, a rodzice nie bardzo chcą sponsorować jej pomysły.
  15. Doszła doszła, schowałam głęboko do szuflady, dam Olkowi jak będę prać jego pieski (:
  16. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/komu-skarbonka-czyli-zglaszajcie-staruszki-schroniska-azyle-120296/[/url] .
  17. Woda w miseczkach szybko staje się roztworem farb (: i trzeba ją wymieniać, weźcie jakieś solidne wiadro do wylewania tej brudnej, żeby nie latać z każdą miseczką do jakiegoś ścieku.
  18. Siostra mojej przyjaciółki jest dyrektorem Domu Kultury niedaleko Węgrowa, ma ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez dla dzieci i młodzieży. Jeśli przydałby Wam się taki konsultant można powołać się na mnie. Szczegóły na PW.
  19. Zostaje?? Naprawdę??? :multi: Hubert, "brat" Reksia, ale się cieszę... :iloveyou:
  20. Podnoszę kotka.......
  21. Podnoszę kotka...
  22. Podnoszę..........
×
×
  • Create New...