Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23013
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Czy to jest Pszczoła? [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/f3620b1dbd54d928.jpg[/IMG]
  2. Czy ktoś ma sprawdzonego? Znajoma osoba chce przygarnąć szczenię z Boguszyc, wyrośnięte ciut, z okolicą oczek jak na zdjęciu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/bb21681c7311268b.jpg[/IMG]
  3. Jeśli nic się złego nie stanie Pszczółka będzie miała Dom u dobrze znajomej mi Osoby. Dobry, kochany Dom.
  4. Zajrzałam. Nic nie zbrzydła (:
  5. Co się dzieje z boksem skarbonkowym?? Widzę prośbę o DT dla naszych piesków.
  6. Chodziło mi o to, że to taki piękny pies jest, że aż się skręcam jak widzę "podaruj dom", czy coś w tym tonie. Piękny i z pewnością mądry, znaczy mądra. Sucz. Niech ją ktoś uszanuje, zanim zdecyduje się wziąć. Nawiasem mówiąc każde ogłoszenie budzi we mnie taki bunt, no ale Wy macie więcej doświadczenia, ja tylko kocham stworzenia (:
  7. A może zrobić jej ogłoszenia nie w formie prośby o adoptowanie, tylko takie proste, że taka piękna suka jest do oddania, bo nie nadaje się do bloku i że właśnie uciekła i zaglądała do gospodarstw i zarobiła tymi widłami w oczko i można ją mieć, jeśli ma się dom z ogrodem, bo ona dobrze się czuje na zewnątrz. Proste, krótkie, dwa zdjęcia i koniec.
  8. Podniosę suczydło. Prześliczna, fakt (:
  9. Ja zaglądam. No nie mogę uwierzyć, że nikt nie dzwoni, ja sobie chciałam życie zrujnować, kiedy ją zobaczyłam.
  10. Aż się bałam zaglądać, czyście go tym wyciorem nie rozgnietli (: Biedna sunia :-(
  11. Nie wiem jak teraz, ale w marcu nie był.
  12. Przypomnę sunię. Jest grzeczna, ale wymaga ułożenia. Kto się podejmie? Jest taka piękna! Dom z ogrodam potrzebny :(
  13. [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/nobel.jpg[/IMG]
  14. Wątek założony przeze mnie został usunięty.
  15. W sprawie Eli założyłam wątek w dziale "administracja". Dział jest moderowany, więc wątek czeka na akceptację modów. Podam link, jak tylko się ukaże. .
  16. [quote name='mikosaj']Honey jest tak wychowana, iż nie wchodzi do nas do pokoii.[/quote] Łomatko...
  17. Zajrzałam przywitać się rano (:
  18. Poodwiedzam wątek. Ona jest dokładnie w moim typie, gdybym miała narysować psa moich marzeń, to narysowałabym dwa: kurdupla-baleronik i taką właśnie sukę (:
  19. Drgnęło mi częstotliwiej, niż zwykle. Mam pytania: 1. Jak ona do kotów? 2. Czy brudzi w domu? 3. Czy bywa agresywna w stosunku do innych psów/ludzi? 4. Posłuszna jest, czy raczej ma własne spojrzenie na świat? Niezobowiązująco pytam. Piękna sucz.
  20. Przyznam, że serce mi drgnęło. Piękna sucz.
  21. A skąd się tam wzięło to maciupstwo? Po śmierci właściciela? [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/90524846.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/DSC_0280.jpg[/IMG]
  23. Chlamydioza: [URL="http://www.vetopedia.pl/article89-1-Chlamydioza.html"]Chlamydioza - Zdrowie kota - weterynarz online - twoja lecznica w internecie - opinie o weterynarzach[/URL] A LSP (o ile nie przekręciłam skrótu) to taki zespół dolegliwości, który powstaje przy zaniedbanej infekcji uszu chyba, lekarz mi to tłumaczył, nie bardzo w tej chwili pamiętam, w każdym razie tworzą się przetoki i zaatakowany jest mózg. Lekarz dziwił się, że moja kociunia w ogóle to przeżyła i jakoś funkcjonuje. Nawiasem mówiąc też proponował uśpienie. Ale ona była w tej fundacji leczona na to LSP, do mnie trafiła już "zdrowa", tyle że kaleka. .
×
×
  • Create New...