-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='anorektyczna.nerka']Gameta, przetłumaczyć, to co ja wstawiłam?[/QUOTE] w sumie nie wiem, ale chyba tak - choć ja zrozumiałam sądzę, że wiele osób na dogo zna angielski jeszcze gorzej niż ja, i pozostawiając nie przetłumaczone obrazki wykluczamy możliwość zabawy dla tych osób :)
-
cóż, mój angielski jest zbyt prymitywny, by zrozumieć na tyle, by się wzruszyć... Może wprowadźmy zasadę, że do anglojęzycznych memów obowiązkowo dołączamy tłumaczenie?
-
moja chrześnica dostała odemnie na komunię zestaw złote kolczyki plus łańcuszek plus przywieszka - żeby było orygionalnie, to nie jakaś tam tematyczna a ... wielorybek :) Niestety, było to jakieś 9 lat temu i też nie byłam ta ulubiona ciocią, bo inni dawali opasłe koperty... a moja chrześnica za dwa dni kończy 18 lat, i jest masakra, bo ja bez kasy... Chyba będę udawać, że mnie nie ma ;)
-
Sybel a ciśnienie masz ok? Ja puchłam jak purchawka, do tego stopnia, że na koniec jak już leżałam na patologii i się z lekarzem pokłóciłam i miałam zamiar wyjść, to bym boso musiała, bo na włożenie butów szansy nie było. Żadnych. Nawet na kapcie :-/ U mnie podobno od ciśnienia...
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Bo to był zwykły bury kundel, któremu dopiero miłość dodała skrzydeł :) Sharko, zrobiliście z rodzicami naprawdę niezwykłą rzecz ! -
dobrze, to następna fotkę poprosimy z dzikiem za obrożą :)
-
RM ja także nie rozumiem po co prosisz o poradę, skoro wiesz lepiej co robić. Dla mnie EOT, na żaden twój post już się nie odezwę, nie martw się.
-
tak, teraz musisz zrobić Sadze fotę z owocami za obrożą !!
-
Tyyyyyyyy patrz, może by je wyzbierać i na bazar wystawić (te szczepionki) ? Na pewno taniej puścimy, niż u weta a kasa na jakiś szczytny cel będzie :]
-
Jukutku, no właśnie, około 5 miesiąca, a dzieć Rodziców ma niecałe 4 ...
-
Rodzice, dlaczego tak ci się spieszy z wprowadzaniem nowości? Skoro młody jest alergik, to nie ma do czego się spieszyć... daj mu czas :)
-
Mój ulubiony: [IMG]http://i1.wowy.pl/b6af28628390e3ec44fe285072f51da7819454e7/a-teraz-buziaczekxx-jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']Jakie te Wasze dzieciaki są już duże :loveu: Kiedy moje dzieciątko takie będzie :placz:[/QUOTE] szybciej niż myślisz... a potem będziesz z sentymentem patrzeć, jakie było małe i słodkie oraz dziwić się, kiedy ten czas tak poleciał...
-
zwracajcie uwagę na skład kukurydziaków - niektóre zawierają sól...
-
żaby są wspaniałe :) ostatnio wynosiłam biedaczki spod klatki, żeby ich drzwi nie przygniotły... Szelki i Sagusia wspaniałe też :)