-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Co dajecie na pw ? Drogie Baloniarki, czy któraś z Was dysponuje może miejscem na psa, którego trzeba natychmiast wyciągnąć od chauwy? Nie jest on zupełnie "goły" - ma zapewnione 100zł co miesiąc i karmę, niestety nic więcej. Ponieważ na hotel potrzebne jest 300zł, a nie ma takiej kwoty deklaracji ani nie ma na nią widoków, w zasadzie nie wiadomo co zrobić, żeby biedak nie wyjechał w worku jak Jurand, bo że jest z nim juz kiepsko, to wiadomo (znaczy wychodzi mu niedozywienie, poza tym nie ma widocznych wad). Jeśli któraś by mogła - dajcie info, czy tu, czy mi na pw, czy też na wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225418-Przybłęda-znaleziona-pod-Serockiem-pomóżcie-go-uratować[/URL] Krzyczycie za takie pytania tutaj? Bo jeśli nadużyłam, to przepraszam...
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dokładnie 6.01.2012 u mnie: -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
gameta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Hej, co tu tak nerwowo? Oczywiście, że hotel u ronji jest dobrym hotelem, co więcej, jest legalnym przybytkiem. Natomiast Olga nie chciała źle - zawsze trzeba próbować znaleść ten bezpłatny tymczas, bo wyjście z założenia, że "nigdy się nie udało, to i teraz się nie uda" jest błędne. Straszne jest to, że w okolicach stolicy nie ma żadnego schroniska, w którym działaby normalny wolontariat, byłoby normalne kierownictwo i psy byłyby bezpieczne i ogłaszane... Mysza, finansowo nie pomogę, bo nie mam jak, ale mogę napisać pytanie o tymczas na wątku Baloniarek (czy jakoś tak im, w każdym razie tych bezpłatnych DT ;)) jeśli chcesz :) -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
słuchajcie, ja też myślałam, że tam zieleń widzę, ale przecież Jurand był u niej ledwo od grudnia - więc poprostu teki efekt to musi być. -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u mnie chyba był właśnie w styczniu - nie było w grudniu... -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ostatni wpis na wątku od chauwy jest 16.01. - dalej tylko info przez Ogonka Taka jestem wściekła, że nic się dziś nie u dało ............................ -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie zmieści mi się już, jest jakiś limit znaków na podpis, i nic już nie wcisnę :( Ale dodałam do obserwowanych w razie co, żeby miec na podoredziu. No to jakby ten wątek mamy na kilka sposobów "zrzucony". Trzeba się rozejrzeć za wątkami tych innych psiaków - póki co cisza, nikt się nie przyznał, a zaspanowałam wszystkie 'większe" hotele i kilka mniejszych... -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przecież mówię, żebyście sprawdzili. Według mie Chauwa pojawiła się dopiero na 23 stronie geo wątku i zamilkła 16.01. Mogłam coś pominąć - niech jeszcze ktoś przekartkuje wątek -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
05-12-2011, 19:41 06-12-2011, 08:36 13-12-2011, 20:49 (tak, wiem że tu nic nie ma, tak wygląda oryginał - są tylko szczątki po zdjęciach) 13-12-2011, 20:56 18-12-2011, 14:59 05-01-2012, 16:22 13-01-2012, 19:22 13-01-2012, 19:31 13-01-2012, 19:44 13-01-2012, 22:22 16-01-2012, 16:38 Sądzę, że zacytowałam wszystko, ale proszę, sprawdźcie mnie .... -
Aga nie lubiłaś macanek przez obce baby? No doprawdy... Przecież większość osób leci z łapami do brzucha :D ;) Zapalenia ucha u tak małych dzieci to w sumie cecha osobnicza, że tak powiem. Jest wynikiem nierównomiernego rośnięcia w uchu wewnętrzynych tych trąbek i kowadełek i czegoś tam, i tak na prawdę wcale nei jest od zawiań, tylko od wydzielin, które potrafią się cofnąć i zainfekować samoistnie :( I w zasadzie nei ma na to rady, zdaje się, że nawet nie bardzo jest jak zapobiegać. Dzieci wyrastają z tego poprostu. Ważne by szybko diagnozować, żeby infekcja się nei rozchulała i żeby nie trrzeba było bębenka przebijać. Kiedyś robili to na żywca, teraz też się zdarza to jeszcze konowałom. A dobrzy laryngolodzy robią to w znieczuleniu ogólnym, bo ból jest meeeeeeeeeeega...
-
wiecie co? ja też się ogromnie zawiodłam. Bardzo zaangażowałam się w akcję krakvetową. A potem, jak zostało napisane, co kupiono za tą kasę, to mi się zagotowało. I niestety nie tylko mi, bo dostawałam pw od znajomych, których namówiłam na głosowanie, że chyba się z ch....em na głowy zamieniłam - miała być karma dla głodujących psów a kupiono żwirku za 800zł - jak by koty nie mogły srać w piasek. Mają rację. A cała reszta, która tam się dzieje, woła o pomstę do nieba. Mi także odechciało się pomagać, i już na pewno nigdy nie zaangażuję sie w akcję krakvetową.
-
[quote name='Sybel']Wy gadałyście z maluchami, zanim się urodziły?[/QUOTE] Nie, wyszłam z założenia, że skoro jest we mnie, to czyta w moich myślach :)
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']To uszy, byłam u lekarza . Nie ma mocno , ale to od tego się drze -dostałam krople. Mam tez zakupić na zęby żel, bo coś się zaczyna na dole dziać.[/QUOTE] Biedak :( A ty go o takie niecne rzeczy podejrzewałaś, jak złośliwość w stosunku do matki ;)
-
SBD a ja w sumie nie jestem zdziwiona. Skoro ktoś ma hopla i nie chce, aby psom zrobiono fotki, bo potem jest szum o klatki, to można sie było spodziewać, że nagłośnienie o agresywnym psie do uśpienia spowoduje jego uśpienie. Przecież gdyby się okazało, że pies jednak nie był agresywny, to dopiero zaczęłaby się jazda w necie, że chcieli go uśpić... Oni czytają wątek, czy nie?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
I jak? Fur była u kawalera? -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam małą akcję informacyjną na wątkach hotelowych, jak ktoś ma pomysł, gdzie jeszcze rozpowszechnić prośbę Gallegro, proszę o info lub samodzielne działanie ;) -
Ania weź dentinox i mu posmaruj dziąsła, jak się uspokoi to zęby ... a jak nie, to nie wiem :)
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem i ja, ale nic nie napiszę. Gallegro, Ty wiesz co ;) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Jesteeeeeemm!!!!!!!!!!!!!!!! Hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Tak bardzo się cieszę, że aż nie dowierzam, i muszę sobie powtarzać, że to prawda!!!!!!!! -
Nuleczko, oczywiście, że będzie dobrze :) Trafiłaś na bardzo dobrego lekarza, skoro wpadł na gruczolaka przysadki mózgowej :) Rozumiem, że to w związku podwyższoną prolaktyną? Teraz juz będzie tylko lepiej :)
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a czemu miałby przekroczyć 800zł? dziewczyny robiły sekcje po 200-300 zł... -
możesz robić nowy - zamówienia zaś z tamtego zrób niezwłocznie po otrzymaniu danych
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Póki co suuuuuuuuuuuuuper :) Teraz czekam na wieści od sharki ;) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
czekamy :)