-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
gameta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172429-Sonia-z-Krzyczek-–-strach-i-przerażenie-prosi-o-wsparcie-finansowe-brak-deklaracji/page61[/URL] po dogomania.pl/ należy wpisać forum/ wtedy linki zaczynają działać. Dajcie stary wątek tego Kaira (stary link) to poprawimy zaraz ;) -
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
gameta replied to koelka's topic in Już w nowym domu
trzeba UBOCZE ściągnąć, niech szybko robi tego FB -
Chora suczka Kula - na łańcuchu ze szczeniakami - już w DS
gameta replied to koelka's topic in Już w nowym domu
wciąż tam wisi na tym łańcuchu biedna? -
[quote name='Alaa'] Od lat mowie na ten temat tylko nikt mnie nie slucha;-)[/QUOTE] Nie prawda, nie prawda, bo ja Cie słucham bardzo dobrze i mam na ten temat takie samo zdanie. Co więcej, jestem zdania, że po psa właściciel powinien przyjechać, sam osobiście. To nie paczka klocków, żeby sobie przesyłać ...
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
gameta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
jeszcze gorsze jest to, że wpier...o także wszelkie pw - więc nikt nie ma danych do wpłat, więcej, nei ma zasubskrybowanego tego wątku, jeśli sie pojawił po 2.04. ... -
ja będę życzyć po ;) Mam nadzieję, że na trochę tortu weselnego się załapiemy ;)
-
[quote name='SleepingSun']czemu nikt z moderatorów nie napisał jeszcze co należy w takiej sytuacji zrobić? Zdaję się że od tego są - żeby pilnować porządku na forum...[/QUOTE] Napisali !! Że nic nie mogą zrobić... Potrzeba matką wynalzaku, zawsze sobie radzimy z problemami dogo to i tym razem damy radę, choć faktycznie zafundowali nam pozom hard, level 99/100 ;)
-
[quote name='Viris']Ta odpowiedź to chyba była do innych kocic - no nic trzeba czekać. Ja jestem załamana - najgorsze jest to że ludzie proszą o pomoc, a nic nie mogę zrobić ;( To co mogłam przywróciłam (ale to raptem dwa wątki które miałam otworzone przed awarią).[/QUOTE] Nie nie, Viris, dla Twojego kota też była zgoda, nawet dziewczyna napisała, ze sobie zdjęcie bierze do archiwum :)
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10-Huan"][B][COLOR=#000000][B]Huan[/B][/COLOR][/B][/URL] [INDENT]Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia. EDIT: z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach. [/QUOTE] nie ma nic - ani pw, ani postów, ani aktualizacji postów, ani wątków założonych w tym czasie !!! Mi zginęły dwa, w których była pilnie potrzebna pomoc, i doopa, nawet nie wiem kto był założycielem, bo dotałam zaproszenie na pw, a pw też nie ma... A na wątku bazarkowym? Tam to dopiero dramat.... Tyle kasy dla psów poszło się ... [/INDENT] -
weź, a kto Ci zabroni? Po takim numerze to powinni admini siedzieć i nas całować po wskazanych miejscach, że wogóle jeszcze chcemy być na tym forum
-
Viris była tu odpowiedź, że dostaniecie bodajże 80zł i że rachunek może być, byle z danymi na fuyndację. Masakra z tym zniknięciem wszystkiego....
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Prawda jest taka, że należałoby w ten sam sposób skontrolować wszystkie DT i hoteliki. I dopiero to dałoby prawdziwy obraz. -
[quote name='Roszpunka']Moje osobiste dwie sztuki są bardzo grzeczne i kulturalne... Ale ulitowałam się nad takim jednym, pod dach przyjęłam i co wieczór dotrzymuje mi towarzystwa przeczesując włosy jednocześnie. Chyba sobie fotkę strzelę ;)[/QUOTE] daj fotkę, ja uwielbiam papugi. Bardzo bym chciała mieć, ale mój dwuletni syn by jej zrobił jesień średniowiecza, więc póki co nie ma opcji :)
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz jeszcze musimy trzymać kciuki za szczęśliwy powrót Gallegro do domu, on jeszcze ma kawał drogi przed sobą... -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
gameta replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zabrać, zabrać jak najszybciej... ja z tych odpornych, ale chce mi się wymiotować z nerwów dzisiaj :( -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Głupio się cieszyć w takiej sytuacji, ale tak, chyba się cieszę, że się udało odzyskać Juranda... -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
gameta replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hm, a gdzie są wszyscy? gdzie malizna? -
[quote name='mestudio']Jestem bardzo grzeczna i używam bardzo wyważonych słów, ale na wątku myszy1 - Kacper u chauwy - mnie wkurzyli maksymalnie więc już tylko czekam na najważniejsze wiadomości tego wieczoru bo jeszcze takie będą i idę oglądać kwiatki na forum ogrodniczym.[/QUOTE] Mestudio, ale to co napisała Mysza nie miało być braźliwe - ja to odebrałam wręcz przeciwnie, że docenia to, że zawsze pojawiasz się Ty, tylko ma żal, że nie pojawiają się inni. Wszyscy dziś jesteśmy wyjątkowo naładowani...
-
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
gameta replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rotek, przez chwilkę "zgłupiałam" czemu fotki obcych psów wklejasz, ale już załapałam. No tak, śnieg. Przydałby się jakiś okolicznik chauwy z fotką z 13.01. - mieli byśmy jasność co do stopnia zaśnieżenia ;) Inga, to nawet nie jest zabawne :( To się mszczą te wszystkie sprawy puszczone płazem i brak konsekwencji w dochodzeniu praw zwierząt :( -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
gameta replied to Awit's topic in Już w nowym domu
weź tytuł zmień co? Niech już nie straszy ;) -
[quote name='mmd']Nie krzyczymy, ale już dwa psy od chauwy sa u mestudio i nie wiem, kto ma miejsce. A po różnych "wyczynach" na dogomanii dziewczyny coraz mniej chętne do brania psów. Kilka DT się wykruszyło... miały dość. No i tutaj żadne 100 nie wchodzi w grę, tu sa domy za free :) jeśli są oczywiście.[/QUOTE] No tak, ale jest za to gwarancja, że pies będzie ogłaszany i będzie dostawał jadło - a to też bardzo ważne przecież. I wcale się nie dziwię, że dziewczyny się wykruszają - ja też raz kiedyś byłam DT, oczywiście bezpłatnym, więc wiem jak to jest "lekko"...